..: Trasa vlaku Os 19006 - JŘ 2008 :..
Os 19006
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  8.50 0.00 3
  Dobříš  0.00 7.17 1
  Stará Huť  7.19 7.19  
  Mokrovraty  7.25 7.26  
  Malá Hraštice  7.31 7.32 2
  Nová Ves pod Pleší  7.37 7.37  
  Mníšek pod Brdy  7.43 7.44 3
  Rymaně  7.46 7.46  
  Čisovice  7.51 7.52 2
  Bojanovice  7.56 7.56  
  Bojov  7.58 7.59  
  Klínec  8.03 8.03  
  Měchenice  8.09 8.10 2
  Skochovice  8.13 8.13  
  Vrané nad Vltavou  8.16 8.17 2
  Dolní Břežany-Jarov  8.22 8.22  
  Praha-Zbraslav  8.26 8.26 3
  Praha-Komořany  8.30 8.30  
  Praha-Modřany zastávka  8.34 8.34  
  Praha-Braník  8.38 8.38 3
  Praha-Krč  8.43 8.43 2/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster