..: Trasa vlaku Os 19005 - JŘ 2008 :..
Os 19005
Řazení vlaku: 714 + BDtax782 + 4xBtax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  10.49 0.00 2
  Praha-Vršovice  0.00 9.10 2
  Praha-Krč  9.16 9.16 2/2
  Praha-Braník  9.20 9.21 3
  Praha-Modřany zastávka  9.25 9.25  
  Praha-Komořany  9.28 9.28  
  Praha-Zbraslav  9.32 9.33 3
  Dolní Břežany-Jarov  9.37 9.37  
  Vrané nad Vltavou  9.42 9.43 3
  Skochovice  9.45 9.45  
  Měchenice  9.48 9.49 2
  Klínec  9.55 9.55  
  Bojov  9.59 10.00  
  Bojanovice  10.02 10.03  
  Čisovice  10.07 10.08 2
  Rymaně  10.14 10.14  
  Mníšek pod Brdy  10.16 10.23 3
  Nová Ves pod Pleší  10.29 10.29  
  Malá Hraštice  10.34 10.35 2
  Mokrovraty  10.40 10.41  
  Stará Huť  10.46 10.46  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster