..: Trasa vlaku Os 19002 - JŘ 2008 :..
Os 19002
Řazení vlaku: 714 + 3xBtax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  6.24 0.00 3
  Dobříš  0.00 4.46 1
  Stará Huť  4.48 4.48  
  Mokrovraty  4.54 4.54  
  Malá Hraštice  5.00 5.00 2
  Nová Ves pod Pleší  5.05 5.05  
  Mníšek pod Brdy  5.12 5.18 2
  Rymaně  5.20 5.20  
  Čisovice  5.25 5.26 2
  Bojanovice  5.29 5.29  
  Bojov  5.32 5.32  
  Klínec  5.37 5.37  
  Měchenice  5.43 5.44 2
  Skochovice  5.47 5.47  
  Vrané nad Vltavou  5.50 5.51 3
  Dolní Břežany-Jarov  5.56 5.56  
  Praha-Zbraslav  6.00 6.00 3
  Praha-Komořany  6.04 6.04  
  Praha-Modřany zastávka  6.07 6.07  
  Praha-Braník  6.11 6.11 4
  Praha-Krč  6.16 6.16 2/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök