Os 19001 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 7.00 | 0.00 | 2 | ||
Praha-Vršovice | 0.00 | 5.01 | 2 | ||
Praha-Krč | 5.07 | 5.17 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 5.21 | 5.22 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 5.26 | 5.26 | |||
Praha-Komořany | 5.34 | 5.34 | |||
Praha-Zbraslav | 5.38 | 5.38 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 5.42 | 5.42 | |||
Vrané nad Vltavou | 5.47 | 5.54 | 2 | ||
Skochovice | 5.56 | 5.56 | |||
Měchenice | 5.59 | 6.00 | 2 | ||
Klínec | 6.06 | 6.06 | |||
Bojov | 6.10 | 6.10 | |||
Bojanovice | 6.14 | 6.14 | |||
Čisovice | 6.18 | 6.19 | 2 | ||
Rymaně | 6.25 | 6.25 | |||
Mníšek pod Brdy | 6.28 | 6.35 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 6.41 | 6.41 | |||
Malá Hraštice | 6.46 | 6.46 | |||
Mokrovraty | 6.51 | 6.51 | |||
Stará Huť | 6.58 | 6.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy