..: Trasa vlaku Os 19001 - JŘ 2008 :..
Os 19001
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  7.00 0.00 2
  Praha-Vršovice  0.00 5.01 2
  Praha-Krč  5.07 5.17 2/2
  Praha-Braník  5.21 5.22 3
  Praha-Modřany zastávka  5.26 5.26  
  Praha-Komořany  5.34 5.34  
  Praha-Zbraslav  5.38 5.38 3
  Dolní Břežany-Jarov  5.42 5.42  
  Vrané nad Vltavou  5.47 5.54 2
  Skochovice  5.56 5.56  
  Měchenice  5.59 6.00 2
  Klínec  6.06 6.06  
  Bojov  6.10 6.10  
  Bojanovice  6.14 6.14  
  Čisovice  6.18 6.19 2
  Rymaně  6.25 6.25  
  Mníšek pod Brdy  6.28 6.35 3
  Nová Ves pod Pleší  6.41 6.41  
  Malá Hraštice  6.46 6.46  
  Mokrovraty  6.51 6.51  
  Stará Huť  6.58 6.58  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök