..: Trasa vlaku Os 19000 - JŘ 2008 :..
Os 19000
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + 810  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  5.17 0.00 3
  Dobříš  0.00 3.43 1
  Stará Huť  3.45 3.45  
  Mokrovraty  3.51 3.51  
  Malá Hraštice  3.57 3.57  
  Nová Ves pod Pleší  4.02 4.02  
  Mníšek pod Brdy  4.09 4.10 3
  Rymaně  4.12 4.12  
  Čisovice  4.17 4.19 3
  Bojanovice  4.22 4.22  
  Bojov  4.25 4.25  
  Klínec  4.30 4.30  
  Měchenice  4.36 4.37 2
  Skochovice  4.40 4.40  
  Vrané nad Vltavou  4.43 4.44 2
  Dolní Břežany-Jarov  4.49 4.49  
  Praha-Zbraslav  4.53 4.53 3
  Praha-Komořany  4.57 4.57  
  Praha-Modřany zastávka  5.00 5.00  
  Praha-Braník  5.04 5.04 3
  Praha-Krč  5.09 5.09 1/1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy