Os 19000 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 5.17 | 0.00 | 3 | ||
Dobříš | 0.00 | 3.43 | 1 | ||
Stará Huť | 3.45 | 3.45 | |||
Mokrovraty | 3.51 | 3.51 | |||
Malá Hraštice | 3.57 | 3.57 | |||
Nová Ves pod Pleší | 4.02 | 4.02 | |||
Mníšek pod Brdy | 4.09 | 4.10 | 3 | ||
Rymaně | 4.12 | 4.12 | |||
Čisovice | 4.17 | 4.19 | 3 | ||
Bojanovice | 4.22 | 4.22 | |||
Bojov | 4.25 | 4.25 | |||
Klínec | 4.30 | 4.30 | |||
Měchenice | 4.36 | 4.37 | 2 | ||
Skochovice | 4.40 | 4.40 | |||
Vrané nad Vltavou | 4.43 | 4.44 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 4.49 | 4.49 | |||
Praha-Zbraslav | 4.53 | 4.53 | 3 | ||
Praha-Komořany | 4.57 | 4.57 | |||
Praha-Modřany zastávka | 5.00 | 5.00 | |||
Praha-Braník | 5.04 | 5.04 | 3 | ||
Praha-Krč | 5.09 | 5.09 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök