Sp 1833 | |
Řazení vlaku: 363 + 3xBt283 + 2xBdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 10.20 | 0.00 | 1/3 | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 8.07 | 6 | ||
Praha-Vršovice | 8.11 | 8.12 | 2 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 8.15 | 8.16 | |||
Praha-Hostivař | 8.20 | 8.21 | 3 | ||
Říčany | 8.28 | 8.29 | 1 | ||
Strančice | 8.34 | 8.35 | 1/2 | ||
Čerčany | 8.52 | 8.53 | 3 | ||
Benešov u Prahy | 9.04 | 9.09 | 3 | ||
Bystřice u Benešova | 9.14 | 9.15 | 3 | ||
Tomice | 9.19 | 9.22 | 2 | ||
Olbramovice | 9.26 | 9.27 | 3 | ||
Votice | 9.30 | 9.32 | 3 | ||
Heřmaničky | 9.37 | 9.38 | 2 | ||
Ješetice | 9.42 | 9.43 | 3 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 9.46 | 9.47 | |||
Střezimíř | 9.49 | 9.51 | 3 | ||
Mezno | 9.55 | 9.56 | |||
Sudoměřice u Tábora | 9.59 | 10.03 | 3 | ||
Chotoviny | 10.07 | 10.11 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster