Os 18015 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Číčenice | 21.24 | 0.00 | 1 | ||
Volary | 0.00 | 19.56 | 2 | ||
Spálenec | 20.07 | 20.07 | |||
Zbytiny | 20.10 | 20.11 | 1 | ||
Skříněřov | 20.16 | 20.16 | |||
Ovesné u Prachatic | 20.20 | 20.20 | |||
Chroboly | 20.23 | 20.24 | 2 | ||
Rohanov | 20.28 | 20.28 | |||
Prachatice lázně | 20.34 | 20.34 | |||
Prachatice | 20.37 | 20.41 | 2 | ||
Husinec | 20.46 | 20.47 | 2 | ||
Strunkovice nad Blanicí | 20.53 | 20.54 | 2 | ||
Blanice | 20.57 | 20.57 | |||
Bavorov | 21.03 | 21.05 | 3 | ||
Svinětice | 21.08 | 21.08 | |||
Pražák | 21.13 | 21.13 | |||
Vodňany | 21.17 | 21.18 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci