..: Trasa vlaku Os 17112 - JŘ 2008 :..
Os 17112
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary dolní nádraží  0.00 13.38  
  Karlovy Vary  13.43 13.45 3/3
  Stará Role  13.49 13.50 3
  Nová Role  13.58 14.01 3
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka  14.06 14.06  
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka  14.10 14.10  
  Nejdek  14.13 14.22 2
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka  14.25 14.25  
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka  14.28 14.29  
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  14.34 14.35 2
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka  14.38 14.38  
  Nejdek-Sejfy Neobsazená zastávka  14.43 14.43  
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka  14.46 14.46  
  Pernink Neobsazená zastávka  14.52 14.54 3
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  14.59 15.00 2
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka  15.06 15.06  
  Potůčky  15.10 15.18 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2022 ŽelPage - správci