..: Trasa vlaku Os 17107 - JŘ 2008 :..
Os 17107
Řazení vlaku: 642  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary dolní nádraží  12.02 0.00  
  Potůčky  10.34 10.39 2
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka  10.43 10.43  
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  10.49 10.49 2
  Pernink Neobsazená zastávka  10.55 10.57 3
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka  11.03 11.03  
  Nejdek-Sejfy Neobsazená zastávka  11.06 11.06  
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka  11.10 11.10  
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  11.13 11.14 2
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka  11.19 11.19  
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka  11.23 11.23  
  Nejdek  11.27 11.30 2
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka  11.33 11.33  
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka  11.38 11.38  
  Nová Role  11.42 11.43 3
  Stará Role  11.51 11.51 3
  Karlovy Vary  11.56 11.57 2/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2022 ŽelPage - správci