Os 16901 | |
Řazení vlaku: 810 + 3xBtax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Úštěk | 6.13 | 0.00 | 4 | ||
Louny | 0.00 | 4.05 | 3 | ||
Veltěže | 4.09 | 4.09 | |||
Slavětín nad Ohří | 4.13 | 4.14 | |||
Radonice nad Ohří | 4.17 | 4.17 | |||
Pátek | 4.20 | 4.20 | |||
Koštice nad Ohří | 4.25 | 4.26 | 2 | ||
Křesín | 4.30 | 4.30 | |||
Dubany | 4.34 | 4.35 | |||
Libochovice město | 4.38 | 4.38 | |||
Libochovice | 4.41 | 4.45 | 3 | ||
Slatina pod Hazmburkem | 4.51 | 4.51 | |||
Chotěšov pod Hazmburkem | 4.54 | 4.54 | 1 | ||
Úpohlavy | 5.00 | 5.01 | |||
Čížkovice | 5.04 | 5.11 | 2 | ||
Sulejovice | 5.15 | 5.16 | |||
Lovosice | 5.21 | 5.31 | 1 | ||
Lovosice závod | 5.33 | 5.33 | |||
Žalhostice | 5.37 | 5.37 | 2 | ||
Litoměřice Cihelna | 5.41 | 5.41 | |||
Litoměřice horní nádraží | 5.44 | 5.44 | 3 | ||
Trnovany u Litoměřic | 5.49 | 5.50 | |||
Ploskovice | 5.55 | 5.55 | |||
Horní Řepčice | 6.03 | 6.03 | |||
Liběšice | 6.06 | 6.07 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci