R 1130 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn755 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jirkov | 10.01 | 0.00 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 7.17 | III./4 | ||
Praha-Dejvice | 7.31 | 7.36 | 4 | ||
Kladno | 8.04 | 8.05 | 3 | ||
Stochov | 8.17 | 8.18 | 3 | ||
Nové Strašecí | 8.26 | 8.26 | 3 | ||
Řevničov | 8.31 | 8.32 | 2 | ||
Lužná u Rakovníka | 8.39 | 8.40 | 4 | ||
Mutějovice zastávka | 8.47 | 8.48 | |||
Měcholupy | 9.08 | 9.09 | 3 | ||
Žatec | 9.21 | 9.23 | 4 | ||
Chomutov | 9.48 | 9.52 | 1 | ||
Odb Chomutov město | 9.54 | 9.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster