..: Řazení vlaků 2004/2005 - Příjezdy a odjezdy vlaků - Lom u Mostu zastávka :..
Lom u Mostu zastávka
Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
4:21 | 4:21 | 26830 | Most (4:00) | Hrob (4:36) |
4:57 | 4:57 | 26831 | Hrob (4:43) | Most (5:19) |
5:06 | 5:06 | 9760 | Louny (4:12) | Hrob (5:21) |
5:40 | 5:40 | 26833 | Hrob (5:25) | Most (6:02) |
6:48 | 6:48 | 26802 | Most (6:27) | Moldava v Krušných horách (7:34) |
7:21 | 7:21 | 26835 | Hrob (7:06) | Most (7:42) |
8:22 | 8:22 | 26801 | Moldava v Krušných horách (7:37) | Most (8:42) |
8:29 | 8:30 | 26804 | Most (8:09) | Moldava v Krušných horách (9:19) |
9:49 | 9:50 | 9750 | Slaný (7:38) | Moldava v Krušných horách (10:39) |
11:50 | 11:51 | 26806 | Most (11:29) | Moldava v Krušných horách (12:43) |
12:55 | 12:55 | 26803 | Moldava v Krušných horách (12:03) | Most (13:21) |
13:49 | 13:50 | 26852 | Most (13:29) | Osek město (13:56) |
14:05 | 14:05 | 26851 | Osek město (13:59) | Bečov u Mostu (14:39) |
15:10 | 15:10 | 26805 | Moldava v Krušných horách (14:22) | Most (15:32) |
15:18 | 15:19 | 26808 | Bečov u Mostu (14:41) | Moldava v Krušných horách (16:07) |
16:15 | 16:15 | 26807 | Moldava v Krušných horách (15:22) | Most (16:37) |
16:23 | 16:23 | 26810 | Most (16:01) | Moldava v Krušných horách (17:11) |
17:16 | 17:16 | 26809 | Moldava v Krušných horách (16:25) | Most (17:37) |
18:02 | 18:03 | 26811 | Moldava v Krušných horách (17:15) | Most (18:27) |
18:15 | 18:15 | 9706 | Kralupy nad Vltavou (15:21) | Osek město (18:21) |
18:34 | 18:34 | 26841 | Osek město (18:28) | Most (19:02) |
18:48 | 18:48 | 26812 | Most (18:29) | Moldava v Krušných horách (19:34) |
20:22 | 20:22 | 26813 | Moldava v Krušných horách (19:37) | Most (20:42) |