..: Řazení vlaků 2004/2005 - Příjezdy a odjezdy vlaků - Světlá nad Sázavou :..
Světlá nad Sázavou
Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
4:26 | | 9241 | Zruč nad Sázavou (3:28) | | - / 3 |
4:28 | 4:29 | 5900 | Havlíčkův Brod (4:11) | Kolín (5:35) | - / 7 |
4:34 | 4:35 | 5931 | Čáslav (3:52) | Havlíčkův Brod (4:54) | - / 6 |
| 4:38 | 9200 | | Čerčany (8:20) | - / 3 |
5:25 | 5:26 | 5933 | Čáslav (4:31) | Havlíčkův Brod (5:46) | - / 6 |
5:31 | 5:32 | 5902 | Havlíčkův Brod (5:13) | Kolín (6:35) | - / 7 |
5:36 | 5:38 | 9243 | Kácov (4:13) | Havlíčkův Brod (5:58) | - / 3 |
5:44 | 5:45 | R 610 | Jihlava (5:02) | Praha-Smíchov (7:48) | - / 7 |
| 5:59 | 9240 | | Zruč nad Sázavou zastávka (6:59) | - / 3 |
6:25 | 6:26 | 5901 | Kolín (5:20) | Havlíčkův Brod (6:45) | - / 6 |
6:37 | 6:38 | 5904 | Havlíčkův Brod (6:19) | Kolín (7:43) | - / 7 |
6:58 | | 9201 | Čerčany (3:50) | | - / 3 |
7:01 | 7:01 | R 670 | Brno hlavní nádraží (5:13) | Cheb (13:54) | - / 7 |
7:09 | 7:10 | 5903 | Kolín (6:00) | Havlíčkův Brod (7:29) | - / 6 |
7:13 | 7:18 | 5930 | Havlíčkův Brod (6:54) | Čáslav (8:05) | - / 7 |
| 7:21 | 9242 | | Zruč nad Sázavou (8:19) | - / 3 |
7:51 | 7:52 | R 673 | Praha-Smíchov (5:58) | Břeclav (10:16) | - / 6 |
8:19 | 8:20 | R 654 | Břeclav (5:45) | Františkovy Lázně (13:59) | - / 7 |
8:18 | 8:21 | 9245 | Zruč nad Sázavou zastávka (7:03) | Havlíčkův Brod (8:42) | - / 3 |
8:14 | 8:22 | 9202 | Havlíčkův Brod (7:53) | Čerčany (11:22) | - / 3 |
9:24 | 9:25 | 5935 | Čáslav (8:40) | Havlíčkův Brod (9:45) | - / 6 |
9:36 | 9:37 | 5906 | Havlíčkův Brod (9:18) | Kolín (10:42) | - / 7 |
9:48 | 9:48 | R 613 | Děčín hlavní nádraží (6:01) | Břeclav (12:17) | - / 6 |
10:19 | 10:20 | R 672 | Brno hlavní nádraží (8:25) | Praha-Smíchov (12:17) | - / 7 |
10:16 | 10:26 | 9204 | Havlíčkův Brod (9:56) | Čerčany (13:23) | - / 3 |
11:01 | 11:02 | 5905 | Kolín (9:55) | Žďár nad Sázavou (12:01) | - / 6 |
11:24 | | 9247 | Zruč nad Sázavou zastávka (10:14) | | - / 3 |
11:25 | 11:26 | 5908 | Havlíčkův Brod (11:08) | Kolín (12:32) | - / 7 |
| 11:34 | 9206 | | Čerčany (14:23) | - / 3 |
11:53 | 11:54 | R 675 | Praha-Smíchov (9:55) | Brno hlavní nádraží (13:40) | - / 6 |
12:50 | | 9203 | Praha hlavní nádraží (8:45) | | - / 3 |
12:52 | 12:53 | 5907 | Kolín (11:49) | Havlíčkův Brod (13:10) | - / 6 |
13:34 | 13:35 | 5910 | Žďár nad Sázavou (12:25) | Kolín (14:39) | - / 7 |
| 13:37 | 9208 | | Praha hlavní nádraží (18:15) | - / 3 |
14:19 | 14:20 | R 674 | Brno hlavní nádraží (12:25) | Praha-Smíchov (16:22) | - / 7 |
14:22 | 14:23 | 5909 | Kolín (13:01) | Havlíčkův Brod (14:42) | - / 6 |
14:37 | 14:38 | R 1519 | Praha hlavní nádraží (12:40) | Znojmo (17:08) | - / 6 |
14:42 | 14:43 | 5912 | Havlíčkův Brod (14:24) | Kolín (15:50) | - / 7 |
14:48 | 14:50 | 9205 | Čerčany (11:34) | Havlíčkův Brod (15:08) | - / 3 |
15:31 | 15:32 | 5914 | Havlíčkův Brod (15:13) | Kolín (16:45) | - / 7 |
| 15:35 | 9260 | | Ledeč nad Sázavou (16:03) | - / 2 |
15:44 | | 9249 | Zruč nad Sázavou (14:22) | | - / 3 |
15:48 | 15:48 | R 677 | Praha-Smíchov (13:53) | Břeclav (18:21) | - / 6 |
| 15:52 | 19216 | | Kutná Hora hlavní nádraží (18:28) | - / 2 |
16:07 | 16:08 | 5911 | Kolín (15:02) | Havlíčkův Brod (16:27) | - / 6 |
16:11 | 16:12 | R 612 | Břeclav (13:40) | Děčín hlavní nádraží (19:51) | - / 7 |
16:34 | 16:35 | R 1514 | Jihlava (15:54) | Praha hlavní nádraží (18:21) | - / 7 |
16:43 | 16:45 | 9207 | Čerčany (13:34) | Havlíčkův Brod (17:07) | - / 3 |
16:55 | 16:56 | 9244 | Havlíčkův Brod (16:34) | Zruč nad Sázavou (18:21) | - / 3 |
17:35 | 17:36 | 5916 | Havlíčkův Brod (17:17) | Kolín (18:43) | - / 7 |
17:38 | 17:39 | R 679 | Praha-Smíchov (15:43) | Brno hlavní nádraží (19:28) | - / 6 |
18:16 | | 9209 | Čerčany (15:34) | | - / 3 |
18:19 | 18:20 | R 676 | Břeclav (15:47) | Praha-Smíchov (20:17) | - / 7 |
18:24 | 18:25 | 5913 | Kolín (17:02) | Havlíčkův Brod (18:44) | - / 6 |
18:27 | 18:28 | 9212 | Havlíčkův Brod (18:08) | Čerčany (21:21) | - / 3 |
18:50 | 18:51 | R 611 | Praha-Smíchov (16:53) | Jihlava (19:34) | - / 6 |
19:23 | | 9251 | Zruč nad Sázavou (18:29) | | - / 3 |
19:24 | 19:25 | R 678 | Brno hlavní nádraží (17:37) | Praha-Smíchov (21:22) | - / 7 |
19:27 | 19:28 | 5915 | Kolín (18:21) | Havlíčkův Brod (19:47) | - / 6 |
19:37 | 19:38 | 5918 | Havlíčkův Brod (19:19) | Kolín (20:42) | - / 7 |
19:50 | 19:51 | R 671 | Cheb (12:42) | Brno hlavní nádraží (21:40) | - / 6 |
| 19:52 | 9214 | | Sázava (21:54) | - / 5 |
20:35 | 20:36 | R 1518 | Znojmo (18:10) | Praha hlavní nádraží (22:21) | - / 7 |
21:19 | | 9211 | Čerčany (17:34) | | - / 3 |
21:23 | 21:24 | 5917 | Kolín (20:19) | Havlíčkův Brod (21:43) | - / 6 |
21:29 | 21:30 | 5920 | Havlíčkův Brod (21:11) | Kolín (22:40) | - / 7 |
| 21:33 | 9246 | | Kácov (22:49) | - / 3 |
21:50 | 21:51 | R 655 | Františkovy Lázně (16:04) | Brno hlavní nádraží (23:40) | - / 6 |
22:25 | | 9213 | Čerčany (19:34) | | - / 3 |
22:27 | 22:28 | 5919 | Kolín (21:22) | Havlíčkův Brod (22:47) | - / 6 |
22:31 | 22:32 | 5934 | Havlíčkův Brod (22:13) | Čáslav (23:18) | - / 7 |
| 22:35 | 9262 | | Ledeč nad Sázavou (23:00) | - / 3 |