Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
4:14 | 4:15 | 4802 | Brno hlavní nádraží (3:35) | Jihlava (6:01) |
4:25 | 4:25 | 4823 | Třebíč (3:36) | Brno hlavní nádraží (5:04) |
4:54 | 4:55 | 4825 | Okříšky (3:50) | Brno hlavní nádraží (5:37) |
5:25 | 5:25 | 4827 | Náměšť nad Oslavou (5:06) | Brno hlavní nádraží (6:03) |
5:53 | 5:53 | 4803 | Jihlava (4:05) | Brno hlavní nádraží (6:28) |
6:15 | 6:16 | 4822 | Brno hlavní nádraží (5:27) | Třebíč (7:11) |
6:28 | 6:28 | 4831 | Okříšky (5:21) | Brno hlavní nádraží (7:00) |
7:15 | 7:15 | 4824 | Brno hlavní nádraží (6:30) | Třebíč (8:10) |
7:25 | 7:26 | 4835 | Náměšť nad Oslavou (7:03) | Brno hlavní nádraží (8:10) |
8:18 | 8:18 | 4806 | Brno hlavní nádraží (7:37) | Jihlava (10:22) |
8:29 | 8:30 | 4839 | Třebíč (7:33) | Brno hlavní nádraží (9:10) |
9:18 | 9:18 | 4826 | Brno hlavní nádraží (8:37) | Náměšť nad Oslavou (9:38) |
9:28 | 9:28 | 4841 | Třebíč (8:39) | Brno hlavní nádraží (10:10) |
10:19 | 10:20 | 4828 | Brno hlavní nádraží (9:37) | Třebíč (11:16) |
10:29 | 10:30 | 4843 | Náměšť nad Oslavou (9:57) | Brno hlavní nádraží (11:10) |
11:18 | 11:18 | 4830 | Brno hlavní nádraží (10:37) | Náměšť nad Oslavou (11:37) |
11:28 | 11:28 | 4809 | Jihlava (9:30) | Brno hlavní nádraží (12:10) |
12:19 | 12:20 | 4810 | Brno hlavní nádraží (11:37) | Jihlava (14:23) |
12:29 | 12:30 | 4845 | Náměšť nad Oslavou (11:57) | Brno hlavní nádraží (13:10) |
13:18 | 13:18 | 4812 | Brno hlavní nádraží (12:37) | Jihlava (15:57) |
13:28 | 13:28 | 4811 | Jihlava (11:30) | Brno hlavní nádraží (14:14) |
14:19 | 14:20 | 4814 | Brno hlavní nádraží (13:37) | Jihlava (16:28) |
15:18 | 15:19 | 4836 | Brno hlavní nádraží (14:37) | Okříšky (16:32) |
15:28 | 15:28 | 4813 | Jihlava (13:30) | Brno hlavní nádraží (16:10) |
16:19 | 16:20 | 4816 | Brno hlavní nádraží (15:37) | Jihlava (18:22) |
16:29 | 16:30 | 4855 | Náměšť nad Oslavou (15:57) | Brno hlavní nádraží (17:10) |
17:18 | 17:18 | 4844 | Brno hlavní nádraží (16:37) | Náměšť nad Oslavou (17:37) |
17:28 | 17:28 | 4815 | Jihlava (15:30) | Brno hlavní nádraží (18:10) |
18:19 | 18:20 | 4848 | Brno hlavní nádraží (17:37) | Studenec (18:47) |
18:29 | 18:30 | 4859 | Náměšť nad Oslavou (17:57) | Brno hlavní nádraží (19:10) |
19:18 | 19:18 | 4850 | Brno hlavní nádraží (18:37) | Okříšky (20:31) |
19:28 | 19:28 | 4817 | Jihlava (17:30) | Brno hlavní nádraží (20:10) |
20:19 | 20:20 | 4852 | Brno hlavní nádraží (19:37) | Náměšť nad Oslavou (20:39) |
21:18 | 21:18 | 4854 | Brno hlavní nádraží (20:37) | Bransouze (22:47) |
21:28 | 21:28 | 4819 | Jihlava (19:38) | Brno hlavní nádraží (22:05) |
23:28 | 23:28 | 4858 | Brno hlavní nádraží (22:46) | Okříšky (0:29) |