..: Řazení vlaků 2004/2005 - Příjezdy a odjezdy vlaků - Jeseník :..
Jeseník
Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
| 4:17 | 3600 | | Šumperk (6:08) | - / 3 |
4:42 | 4:44 | 23651 | Lipová Lázně (4:35) | Zlaté Hory (5:25) | - / 3 |
5:10 | | 23652 | Zlaté Hory (4:33) | | - / 3 |
| 5:14 | R 900 | | Olomouc hlavní nádraží (7:26) | - / 3 |
5:30 | | 3601 | Šumperk (3:47) | | - / 3 |
| 5:35 | R 883 | | Vsetín (10:18) | - / 3 |
6:16 | 6:21 | 3604 | Zlaté Hory (5:38) | Šumperk (8:02) | - / 3 |
7:27 | | 3603 | Šumperk (5:12) | | - / 3 |
7:31 | 7:33 | 23654 | Zlaté Hory (6:48) | Lipová Lázně (7:41) | - / 3 |
8:00 | 8:01 | 23655 | Lipová Lázně (7:53) | Zlaté Hory (8:40) | - / 3 |
8:29 | | 3400 | Ostrava-Svinov (5:20) | | - / 3 |
8:36 | | 3605 | Šumperk (6:43) | | - / 3 |
| 8:38 | 3606 | | Šumperk (10:26) | - / 3 |
8:55 | | 1931 | Olomouc hlavní nádraží (6:14) | | - / 3 |
9:41 | | R 880 | Ostrava-Svinov (7:09) | | - / 3 |
9:43 | | R 1401 | Olomouc hlavní nádraží (7:29) | | - / 3 |
| 9:45 | 3561 | | Krnov (11:07) | - / 3 |
| 9:50 | 3682 | | Ostružná (10:25) | - / 3 |
10:08 | | R 905 | Nezamyslice (6:55) | | - / 3 |
11:01 | | 23658 | Zlaté Hory (10:25) | | - / 3 |
10:58 | 11:03 | 3607 | Šumperk (9:12) | Mikulovice (11:25) | - / 3 |
| 11:15 | R 902 | | Zábřeh na Moravě (12:45) | - / 3 |
11:31 | | 3681 | Lipová Lázně (11:24) | | - / 3 |
| 11:34 | 23659 | | Zlaté Hory (12:13) | - / 2 |
12:02 | 12:07 | 3608 | Mikulovice (11:39) | Šumperk (14:06) | - / 3 |
12:44 | | R 757 | Plzeň hlavní nádraží (5:10) | | - / 3 |
12:55 | | 3562 | Krnov (11:30) | | - / 3 |
| 13:02 | R 881 | | Ostrava-Svinov (15:35) | - / 3 |
| 13:14 | R 756 | | Plzeň hlavní nádraží (21:00) | - / 3 |
13:42 | 13:43 | 23662 | Zlaté Hory (13:02) | Lipová Lázně (13:50) | - / 3 |
13:31 | 13:44 | 3609 | Olomouc hlavní nádraží (9:47) | Zlaté Hory (14:20) | - / 4 |
| 14:08 | 3610 | | Šumperk (16:10) | - / 3 |
14:25 | 14:26 | 23665 | Lipová Lázně (14:18) | Zlaté Hory (15:01) | - / 3 |
| 14:27 | 13616 | | Javorník ve Slezsku (15:37) | - / 3 |
14:45 | | R 903 | Zábřeh na Moravě (13:10) | | - / 3 |
15:06 | | 23664 | Zlaté Hory (14:25) | | - / 3 |
| 15:10 | R 904 | | Brno hlavní nádraží (19:13) | - / 3 |
15:28 | | 13617 | Javorník ve Slezsku (14:28) | | - / 4 |
| 15:34 | 1930 | | Olomouc hlavní nádraží (18:21) | - / 3 |
15:46 | | 3611 | Šumperk (13:52) | | - / 3 |
15:48 | | R 882 | Vsetín (11:08) | | - / 3 |
| 15:57 | 3612 | | Šumperk (17:54) | - / 4 |
| 16:01 | R 885 | | Ostrava-Svinov (18:35) | - / 3 |
| 16:23 | R 1402 | | Nezamyslice (19:25) | - / 3 |
| 16:23 | R 1400 | | Přerov (19:14) | - / 3 |
17:21 | | 23670 | Zlaté Hory (16:45) | | - / 3 |
17:28 | | 3613 | Šumperk (15:24) | | - / 3 |
| 17:30 | 23671 | | Zlaté Hory (18:06) | - / 3 |
| 17:42 | 1700 | | Olomouc hlavní nádraží (20:06) | - / 4 |
18:47 | | R 884 | Ostrava-Svinov (16:09) | | - / 3 |
18:49 | | R 901 | Olomouc hlavní nádraží (16:36) | | - / 3 |
| 18:57 | 3401 | | Ostrava-Svinov (21:58) | - / 3 |
| 18:58 | 23628 | | Vidnava (19:48) | - / 3 |
20:15 | 20:16 | 23676 | Zlaté Hory (19:40) | Lipová Lázně (20:23) | - / 3 |
20:32 | 20:33 | 3617 | Šumperk (18:37) | Mikulovice (20:53) | - / 3 |
21:21 | 21:22 | 3618 | Mikulovice (21:01) | Šumperk (23:03) | - / 3 |
22:25 | 22:26 | 3619 | Šumperk (20:39) | Zlaté Hory (23:02) | - / 3 |
23:43 | 23:44 | 23678 | Zlaté Hory (23:07) | Lipová Lázně (23:51) | - / 3 |