Rakovník
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2024 platí od 10.12.2023 do 9.12.2023.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Nást./Kol. | Poznámky | |
0.08 | S75 | 7727 | Beroun (23.14) | 4 | nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I.; ; od 10.III.; od 10.III.; 1.2. od 10.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; ; dopravce České dráhy, a.s. |
||
3.54 | S50 | 19701 | Kladno (4.47) | 4 | jede v , a 29.III., 1., 8.V., 5.VII., nejede 30.III., 6.VII.; ; dopravce České dráhy, a.s.; |
||
4.00 | S57/U57 | 16700 | Bečov nad Teplou (6.45) | 5 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s. |
||
4.04 | S75 | 7700 | Beroun (5.00) | 4 | nejede 25.XII., 1.I.; dopravce České dráhy, a.s.; ; 1.2. od 10.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; od 10.III.; od 10.III.; |
||
4.13 | S52/U12 | 6700 | Osek město (6.26) | 4 | Rakovník-Louny město jede v ; Most-Osek město jede v ; ; ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o. |
||
4.43 | S50 | 9801 | Praha-Dejvice (6.21) | 4 | Kladno-Praha-Dejvice jede v ; ; dopravce České dráhy, a.s.; |
||
5.05 | S75 | 7701 | Beroun (4.12) | 4 | nejede 25.XII., 1.I.; ; dopravce České dráhy, a.s.; ; 1.2. od 10.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; od 10.III.; od 10.III. |
||
5.05 | S50 | 19700 | Kladno (4.12) | 4 | jede v , a 29.III., 1., 8.V., 5.VII., nejede 30.III., 6.VII.; dopravce České dráhy, a.s.; ; v , kromě 27.XII., 2.I., 2.IV., 8.VII., 29.X. |
||
5.05 | S52/U12 | 6741 | Louny (3.59) | 4 | jede v ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o.; ; |
||
5.06 | S57/U57 | 16761 | Blatno u Jesenice (4.23) | 5 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s. |
||
5.08 | S57/U57 | 16760 | Jesenice (5.40) | 5 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s. |
||
5.09 | S75 | 7702 | Beroun (6.02) | 4 | jede v ; ; v od 11.III.; dopravce České dráhy, a.s.; v od 11.III.; 1.2. v od 11.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; |
||
5.13 | S52/U12 | 6702 | Osek město (7.26) | 4 | Most-Osek město jede v ; ; ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o. |
||
5.16 | R24 | 1231 | Praha-Dejvice (6.34) | 4 | jede v , a 29.III., 1., 8.V., 5.VII., nejede 30.III., 6.VII.; <=>; ; ; ; ; ; ; 2.; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o. |
||
5.29 | S57/U57 | 16701 | Lubenec (4.36) | 5 | nejede 25.XII., 1.I.; dopravce České dráhy, a.s. |
||
5.35 | 5.36 | S51/U14 | 16801 | Žatec (4.38) | Rakovník západ (5.39) | 4 | jede v ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o.; ; |
5.40 | S50 | 9803 | Praha-Dejvice (7.23) | 4 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; |
||
5.52 | S75 | 7728 | Beroun (6.46) | 4 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s. |
||
5.54 | S57/U57 | 16762 | Blatno u Jesenice (6.39) | 5 | jede v , a 29.III., 1., 8.V., 5.VII., nejede 30.III., 6.VII.; dopravce České dráhy, a.s. |
||
6.05 | S57/U57 | 16788 | Rakovník západ (6.08) | 5 | jede v a 29.III., 1., 8.V., 5.VII., nejede 30.III., 6.VII.; dopravce České dráhy, a.s. |
||
6.10 | S75 | 7703 | Zdice (4.36) | 4 | jede v ; ; v od 11.III.; dopravce České dráhy, a.s.; v od 11.III.; 1.2. v od 11.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; |
||
6.15 | S52/U12 | 6743 | Louny (5.16) | 4 | jede v ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o.; ; |
||
6.15 | S57/U57 | 16763 | Jesenice (5.43) | 5 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s. |
||
6.17 | S75 | 7734 | Beroun (7.10) | 4 | jede v a ; ; v a od 10.III.; dopravce České dráhy, a.s.; v a od 10.III.; 1.2. v a od 10.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; |
||
6.15 | 6.18 | S50 | 1565 | Rakovník západ (6.12) | Praha-Dejvice (7.42) | 4 | jede v a 29.III., 1., 8.V., 5.VII., nejede 30.III., 6.VII.; Kladno – Praha-Dejvice; ; Rakovník – Kladno v ; dopravce České dráhy, a.s. |
6.23 | 16850 | Kralovice u Rakovníka (7.06) | 5 | jede v a ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o.; ; |
|||
6.25 | S52/U12 | 6704 | Most (8.03) | 4 | jede v ; ; ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o. |
||
6.33 | S75 | 7704 | Beroun (7.29) | 4 | jede v ; ; v od 11.III.; dopravce České dráhy, a.s.; v od 11.III.; 1.2. v od 11.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; |
||
6.42 | S52/U12 | 6721 | Most (5.03) | 4 | Most-Louny jede v a , nejede 25.XII., 1.I.; Louny-Rakovník jede v a ; ; ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o. |
||
6.31 | 6.46 | S51/U14 | 16804 | Rakovník západ (6.28) | Jirkov (8.19) | 4 | jede v ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o.; ; |
6.48 | S57/U57 | 16702 | Bečov nad Teplou (9.17) | 5 | dopravce České dráhy, a.s. | ||
7.09 | S5 | 9800 | Praha-Dejvice (5.28) | 4 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; |
||
7.09 | S5 | 9802 | Praha-Dejvice (5.37) | 4 | jede v a ; dopravce České dráhy, a.s.; ; |
||
7.09 | S57/U57 | 16703 | Toužim (5.04) | 5 | Toužim-Žlutice jede v ; Žlutice-Rakovník nejede 25.XII., 1.I.; dopravce České dráhy, a.s. |
||
7.16 | S75 | 7705 | Beroun (6.18) | 4 | ; od 10.III.; dopravce České dráhy, a.s.; od 10.III.; 1.2. od 10.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; | ||
7.16 | S52/U12 | 6745 | Louny (6.16) | 3 | jede v ; ; ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o. |
||
7.19 | S52/U12 | 6730 | Most (8.53) | 4 | ; ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o. | ||
7.22 | S51/U14 | 16803 | Jirkov (5.51) | 4 | jede v ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o.; ; |
||
7.23 | R24 | 1233 | Praha-Dejvice (8.42) | 4 | nejede 25.XII., 1.I.; <=>; ; ; ; ; ; ; 2.; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o. |
||
7.30 | S57/U57 | 16765 | Blatno u Jesenice (6.45) | 5 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; kromě 27. – 29.XII. |
||
7.41 | S51/U14 | 16805 | Jirkov (6.01) | 4 | jede v ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o.; ; |
||
7.58 | S57/U57 | 16705 | Bečov nad Teplou (5.37) | 5 | Bečov nad Teplou-Blatno u Jesenice jede v ; Blatno u Jesenice-Rakovník jede v , a 29.III., 1., 8.V., 5.VII., nejede 30.III., 6.VII.; dopravce České dráhy, a.s. |
||
7.54 | 8.00 | S51/U14 | 16851 | Kralovice u Rakovníka (7.09) | Jirkov (9.57) | 5 | jede v a ; ; ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o. |
8.03 | S75 | 7706 | Beroun (8.58) | 4 | ; ; dopravce České dráhy, a.s.; 1.2. od 10.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; od 10.III.; od 10.III. | ||
8.03 | S57/U57 | 16764 | Blatno u Jesenice (8.46) | 5 | dopravce České dráhy, a.s.; v a ; v a | ||
8.08 | S50 | 19707 | Kladno (9.04) | 4 | ; dopravce České dráhy, a.s.; | ||
8.28 | R24 | 1230 | Praha-Dejvice (7.12) | 4 | jede v , a 29.III., 1., 8.V., 5.VII., nejede 30.III., 6.VII.; <=>; ; ; ; ; ; ; 2.; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o. |
||
8.28 | R24 | 1560 | Praha-Dejvice (7.12) | 4 | jede v a 30.III., nejede 29.III., 1., 8.V., 5.VII., 28.IX.; dopravce České dráhy, a.s.; ; |
||
8.35 | S57/U57 | 16704 | Žlutice (9.57) | 5 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s. |
||
8.35 | S57/U57 | 16706 | Bečov nad Teplou (11.19) | 5 | jede v a ; dopravce České dráhy, a.s.; Rakovník – Žlutice v a od 1.VI. do 29.IX. |
||
8.45 | S52/U12 | 6703 | Osek město (6.30) | 4 | Osek město-Most jede v ; ; ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o. |
||
8.46 | S75 | 7707 | Beroun (7.52) | 4 | ; od 10.III.; dopravce České dráhy, a.s.; od 10.III.; 1.2. od 10.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; | ||
8.51 | S75 | 7736 | Beroun (9.44) | 4 | jede v a do 28.X. a 7., 8., 14.XII., nejede 23.XII. – 17.III.; ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. |
||
9.11 | S57/U57 | 16707 | Bečov nad Teplou (6.53) | 5 | Bečov nad Teplou-Žlutice jede v ; Žlutice-Blatno u Jesenice nejede 25.XII., 1.I.; dopravce České dráhy, a.s. |
||
9.19 | S52/U12 | 6706 | Most (10.53) | 4 | ; ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o. | ||
9.23 | R24 | 1235 | Praha-Dejvice (10.42) | 4 | <=>; ; ; ; ; ; ; 2.; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o. | ||
9.42 | S50 | 19702 | Kladno (8.45) | 4 | ; dopravce České dráhy, a.s.; | ||
9.46 | S57/U57 | 16766 | Blatno u Jesenice (10.33) | 5 | dopravce České dráhy, a.s.; v , kromě 27. – 29.XII. | ||
9.51 | S75 | 7708 | Beroun (10.46) | 4 | jede v ; ; v od 11.III.; v od 11.III.; 1.2. v od 11.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; ; dopravce České dráhy, a.s. |
||
10.00 | S51/U14 | 16810 | Jirkov (11.57) | 4 | Rakovník-Lužná u Rakovníka jede v ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o.; ; |
||
10.06 | S57/U57 | 16767 | Blatno u Jesenice (9.23) | 5 | dopravce České dráhy, a.s.; v a ; v a | ||
10.07 | S75 | 7709 | Beroun (9.17) | 4 | jede v ; ; v od 11.III.; dopravce České dráhy, a.s.; v od 11.III.; 1.2. v od 11.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; |
||
10.09 | S50 | 19709 | Kladno (11.04) | 4 | ; dopravce České dráhy, a.s.; | ||
10.24 | S75 | 7739 | Beroun (9.27) | 4 | jede v a ; ; v a od 10.III.; v a od 10.III.; 1.2. v a od 10.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; ; dopravce České dráhy, a.s. |
||
10.28 | R24 | 1232 | Praha-Dejvice (9.12) | 4 | <=>; ; ; ; ; ; ; 2.; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o. | ||
10.35 | S57/U57 | 16708 | Bečov nad Teplou (12.59) | 5 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s. |
||
10.35 | S57/U57 | 16710 | Žlutice (11.58) | 5 | jede v a ; dopravce České dráhy, a.s. |
||
10.45 | S52/U12 | 6705 | Most (9.03) | 4 | ; ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o. | ||
10.46 | T7 | 1270 | Praha hl.n. (9.06) | 4 | RAKOVNICKÝ RYCHLÍK jede v a od 23.III. do 28.X.; 2. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. vozové třídy; ; historický vlak; dopravce KŽC Doprava, s.r.o. |
||
10.48 | S75 | 7738 | Beroun (11.42) | 4 | jede v a ; ; v a od 10.III.; dopravce České dráhy, a.s.; v a od 10.III.; 1.2. v a od 10.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; |
||
10.49 | 16852 | Kralovice u Rakovníka (11.32) | 5 | jede v a ; ; ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o. |
|||
11.05 | S75 | 7741 | Beroun (10.11) | 4 | jede v a do 28.X. a 7., 8., 14.XII., nejede 23.XII. – 17.III.; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
||
11.19 | S52/U12 | 6708 | Most (12.53) | 4 | ; ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o. | ||
11.23 | R24 | 1585 | Praha-Dejvice (12.42) | 4 | jede v a ; ; ; dopravce České dráhy, a.s. |
||
11.38 | S50 | 19704 | Kladno (10.45) | 4 | ; dopravce České dráhy, a.s.; | ||
11.40 | S57/U57 | 16709 | Žlutice (10.08) | 5 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s. |
||
11.47 | S75 | 7711 | Beroun (10.56) | 4 | jede v do 15.III. a od 4.XI. a 10. – 17.XII., 7. – 14.XII., od 18.III. do 1.XI. jede denně; ; kromě 10.XII. – 8.III.; dopravce České dráhy, a.s.; kromě 10.XII. – 8.III.; 1.2. kromě 10.XII. – 8.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; |
||
11.48 | S75 | 7710 | Beroun (12.41) | 4 | jede v ; ; v od 11.III.; v od 11.III.; 1.2. v od 11.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; dopravce České dráhy, a.s.; |
||
12.01 | S57/U57 | 16711 | Bečov nad Teplou (9.29) | 5 | jede v a ; dopravce České dráhy, a.s. |
||
12.02 | S57/U57 | 16768 | Blatno u Jesenice (12.47) | 5 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s. |
||
12.05 | T7 | 1267 | Beroun (12.53) | 4 | RAKOVNICKÝ RYCHLÍK jede v a od 29.VI. do 1.IX.; dopravce KŽC Doprava, s.r.o.; ; 2.; |
||
12.08 | S50 | 19711 | Kladno (13.02) | 4 | ; dopravce České dráhy, a.s.; | ||
12.30 | R24 | 1590 | Praha-Dejvice (11.12) | 4 | jede v a ; ; dopravce České dráhy, a.s.; |
||
12.35 | S57/U57 | 16712 | Bečov nad Teplou (15.08) | 5 | dopravce České dráhy, a.s. | ||
12.45 | S75 | 7743 | Beroun (11.50) | 4 | jede v a ; v a od 10.III.; ; dopravce České dráhy, a.s.; v a od 10.III.; 1.2. v a od 10.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; |
||
12.45 | S52/U12 | 6707 | Osek město (10.30) | 4 | Osek město-Most jede v ; ; ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o. |
||
13.07 | 16853 | Kralovice u Rakovníka (12.22) | 5 | jede v a ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o.; ; |
|||
13.11 | S57/U57 | 16769 | Blatno u Jesenice (12.25) | 5 | dopravce České dráhy, a.s.; v , kromě 27. – 29.XII. | ||
13.13 | S75 | 7712 | Beroun (14.05) | 4 | ; od 10.III.; dopravce České dráhy, a.s.; od 10.III.; 1.2. od 10.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; | ||
13.17 | S50 | 19726 | Kladno (12.26) | 4 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; |
||
13.19 | S52/U12 | 6710 | Osek město (15.26) | 4 | Most-Osek město jede v ; ; ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o. |
||
13.11 | 13.20 | S75 | 7713 | Beroun (12.15) | Rakovník západ (13.23) | 4 | jede v ; ; v od 11.III.; dopravce České dráhy, a.s.; v od 11.III.; 1.2. v od 11.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; |
13.23 | R24 | 1237 | Praha-Dejvice (14.42) | 4 | <=>; ; ; ; ; ; ; 2.; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o. | ||
13.40 | 13.41 | S51/U14 | 16811 | Jirkov (12.01) | Rakovník západ (13.43) | 4 | jede v ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o.; ; |
13.42 | S50 | 19706 | Kladno (12.45) | 4 | jede v a ; ; dopravce České dráhy, a.s.; |
||
13.56 | S57/U57 | 16770 | Blatno u Jesenice (14.47) | 5 | dopravce České dráhy, a.s.; v a ; kromě 27. – 29.XII. | ||
13.59 | S57/U57 | 16723 | Bečov nad Teplou (11.32) | 5 | jede v a ; dopravce České dráhy, a.s. |
||
14.08 | 14.08 | S50 | 19713 | Rakovník západ (14.05) | Kladno (15.04) | 4 | jede v ; ; dopravce České dráhy, a.s.; |
14.12 | S75 | 7714 | Beroun (15.05) | 4 | jede v do 15.III. a od 4.XI. a 10. – 17.XII., 7. – 14.XII., od 18.III. do 1.XI. jede denně; ; dopravce České dráhy, a.s.; ; 1.2. kromě 10.XII. – 8.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; kromě 10.XII. – 8.III.; kromě 10.XII. – 8.III. |
||
14.12 | S52/U12 | 6712 | Osek město (16.26) | 4 | Rakovník-Louny město jede v ; Most-Osek město jede v ; ; ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o. |
||
14.20 | S57/U57 | 16713 | Bečov nad Teplou (11.32) | 5 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s. |
||
14.28 | R24 | 1234 | Praha-Dejvice (13.12) | 4 | ; ; ; ; ; ; 2.; <=>; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o. | ||
14.29 | 14.29 | S51/U14 | 16824 | Rakovník západ (14.26) | Jirkov (15.57) | 4 | jede v ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o.; ; |
14.34 | S57/U57 | 16714 | Bečov nad Teplou (17.09) | 5 | nejede 24., 31.XII.; dopravce České dráhy, a.s. |
||
14.34 | S57/U57 | 16716 | Chyše (15.42) | 5 | jede 24., 31.XII.; dopravce České dráhy, a.s. |
||
14.46 | S52/U12 | 6709 | Osek město (12.30) | 4 | Osek město-Most jede v ; ; ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o. |
||
14.49 | 16854 | Kralovice u Rakovníka (15.32) | 5 | jede v a ; ; ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o. |
|||
14.57 | S75 | 7716 | Beroun (15.49) | 4 | ; od 10.III.; dopravce České dráhy, a.s.; od 10.III.; 1.2. od 10.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; | ||
15.10 | S57/U57 | 16771 | Blatno u Jesenice (14.26) | 5 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s. |
||
15.14 | S75 | 7715 | Beroun (14.17) | 4 | od 10.III.; ; dopravce České dráhy, a.s.; od 10.III.; 1.2. od 10.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; | ||
15.19 | S52/U12 | 6714 | Osek město (17.26) | 4 | Most-Osek město jede v ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o.; ; |
||
15.23 | R24 | 1239 | Praha-Dejvice (16.42) | 4 | <=>; ; ; ; ; ; ; 2.; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o. | ||
15.26 | S57/U57 | 16772 | Žihle (16.23) | 5 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s. |
||
15.39 | S52/U12 | 6735 | Most (14.03) | 4 | Louny město-Rakovník jede v ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o.; ; |
||
15.42 | S50 | 19708 | Kladno (14.45) | 4 | ; dopravce České dráhy, a.s.; | ||
15.53 | T7 | 1266 | Beroun (15.06) | 4 | RAKOVNICKÝ RYCHLÍK jede v a od 29.VI. do 1.IX.; dopravce KŽC Doprava, s.r.o.; ; ; 2. |
||
15.55 | S75 | 7745 | Beroun (14.59) | 4 | jede v ; ; v od 11.III.; dopravce České dráhy, a.s.; v od 11.III.; 1.2. v od 11.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; |
||
15.56 | S75 | 7718 | Beroun (16.49) | 4 | jede v do 15.III. a od 4.XI. a 10. – 17.XII., 7. – 14.XII., od 18.III. do 1.XI. jede denně; ; kromě 10.XII. – 8.III.; dopravce České dráhy, a.s.; kromě 10.XII. – 8.III.; 1.2. kromě 10.XII. – 8.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; |
||
16.02 | S57/U57 | 16773 | Blatno u Jesenice (15.17) | 5 | dopravce České dráhy, a.s.; v a ; kromě 27. – 29.XII. | ||
16.05 | S57/U57 | 16774 | Blatno u Jesenice (16.47) | 5 | dopravce České dráhy, a.s.; v a ; v a | ||
16.08 | S50 | 19715 | Kladno (17.04) | 4 | ; dopravce České dráhy, a.s.; | ||
16.09 | S52/U12 | 6734 | Most (17.53) | 4 | Rakovník-Louny město jede v ; ; ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o. |
||
16.16 | T7 | 1271 | Praha hl.n. (18.13) | 4 | RAKOVNICKÝ RYCHLÍK Rakovník-Praha hl. n. jede v a od 23.III. do 28.X.; historický vlak; 2. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. vozové třídy; ; dopravce KŽC Doprava, s.r.o. |
||
16.28 | R24 | 1236 | Praha-Dejvice (15.12) | 4 | <=>; ; ; ; ; ; ; 2.; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o. | ||
16.34 | S57/U57 | 16718 | Žlutice (18.02) | 5 | Rakovník-Blatno u Jesenice jede v a 24., 31.XII.; Blatno u Jesenice-Žlutice jede v ; dopravce České dráhy, a.s. |
||
16.34 | S57/U57 | 16720 | Bečov nad Teplou (19.51) | 5 | jede v a , nejede 24., 31.XII.; dopravce České dráhy, a.s. |
||
16.32 | 16.37 | 1268 | Praha hl.n. (14.31) | Kralovice u Rakovníka (17.23) | 4 | KRALOVICKÝ RYCHLÍK jede 7., 28.VI., 26.VII., 20.IX., 5.XII.; dopravce KŽC Doprava, s.r.o.; 2. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. vozové třídy; historický vlak; |
|
16.45 | S52/U12 | 6711 | Osek město (14.30) | 4 | Osek město-Most jede v ; ; ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o. |
||
16.57 | S75 | 7717 | Beroun (16.01) | 4 | ; od 10.III.; dopravce České dráhy, a.s.; od 10.III.; 1.2. od 10.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; | ||
17.06 | 16855 | Kralovice u Rakovníka (16.21) | 5 | jede v a ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o.; ; |
|||
17.10 | S57/U57 | 16715 | Žlutice (15.45) | 5 | dopravce České dráhy, a.s.; v a od 1.VI. do 29.IX. | ||
17.12 | S75 | 7720 | Beroun (18.05) | 4 | ; od 10.III.; dopravce České dráhy, a.s.; od 10.III.; 1.2. od 10.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; | ||
17.19 | S52/U12 | 6716 | Osek město (19.26) | 4 | Most-Osek město jede v ; ; ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o. |
||
17.22 | S57/U57 | 16776 | Žihle (18.23) | 5 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s. |
||
17.23 | R24 | 1241 | Praha-Dejvice (18.42) | 4 | nejede 24.XII.; <=>; ; ; ; ; ; ; 2.; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o. |
||
17.39 | S52/U12 | 6713 | Osek město (15.30) | 4 | Osek město-Most jede v ; Louny město-Rakovník jede v ; ; ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o. |
||
17.42 | S50 | 19710 | Kladno (16.45) | 4 | ; dopravce České dráhy, a.s.; | ||
17.43 | S57/U57 | 16775 | Žihle (16.36) | 5 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s. |
||
17.46 | S75 | 7740 | Beroun (18.41) | 4 | jede v ; ; v od 11.III.; dopravce České dráhy, a.s.; v od 11.III.; 1.2. v od 11.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; |
||
17.59 | R45 | 1576 | Praha-Dejvice (16.28) | 4 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; |
||
18.02 | S75 | 7719 | Beroun (16.59) | 4 | jede v do 15.III. a od 4.XI. a 10. – 17.XII., 7. – 14.XII., od 18.III. do 1.XI. jede denně; ; kromě 10.XII. – 8.III.; dopravce České dráhy, a.s.; kromě 10.XII. – 8.III.; 1.2. kromě 10.XII. – 8.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; |
||
18.03 | S57/U57 | 16777 | Blatno u Jesenice (17.20) | 5 | v a ; dopravce České dráhy, a.s.; v a | ||
18.05 | S57/U57 | 16778 | Blatno u Jesenice (18.47) | 5 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s. |
||
18.08 | S50 | 19717 | Kladno (19.04) | 4 | ; dopravce České dráhy, a.s.; | ||
18.28 | R24 | 1238 | Praha-Dejvice (17.12) | 4 | nejede 24.XII.; <=>; ; ; ; ; ; ; 2.; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o. |
||
18.35 | S57/U57 | 16722 | Žlutice (19.56) | 5 | Jesenice-Žlutice nejede 24., 31.XII.; dopravce České dráhy, a.s. |
||
18.45 | S52/U12 | 6715 | Osek město (16.30) | 4 | Osek město-Most jede v ; ; ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o. |
||
18.49 | 16856 | Kralovice u Rakovníka (19.32) | 5 | jede v a ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o.; ; |
|||
19.10 | S75 | 7721 | Beroun (18.11) | 4 | ; od 10.III.; dopravce České dráhy, a.s.; od 10.III.; 1.2. od 10.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; | ||
19.10 | S57/U57 | 16717 | Žlutice (17.45) | 5 | dopravce České dráhy, a.s. | ||
19.12 | S75 | 7722 | Beroun (20.05) | 4 | ; od 10.III.; dopravce České dráhy, a.s.; od 10.III.; 1.2. od 10.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; | ||
19.19 | S52/U12 | 6718 | Most (20.53) | 4 | dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o.; ; | ||
19.23 | R24 | 1243 | Praha-Dejvice (20.42) | 4 | jede v a 1.I., 1.IV., 28.X., nejede 24. – 31.XII., 31.III., 27.X.; <=>; ; ; ; ; ; ; 2.; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o. |
||
19.31 | 19.35 | 1269 | Kralovice u Rakovníka (18.42) | Praha hl.n. (21.43) | 4 | KRALOVICKÝ RYCHLÍK Rakovník-Praha hl. n. jede 7., 28.VI., 26.VII., 20.IX., 5.XII.; dopravce KŽC Doprava, s.r.o.; historický vlak; 2. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. vozové třídy; |
|
19.39 | S50 | 19712 | Kladno (18.45) | 4 | ; dopravce České dráhy, a.s.; | ||
19.40 | S57/U57 | 16779 | Žihle (18.36) | 5 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s. |
||
19.48 | S51/U14 | 16817 | Jirkov (18.01) | 4 | Žatec-Rakovník jede v a ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o.; ; |
||
20.03 | S57/U57 | 16781 | Blatno u Jesenice (19.20) | 5 | Blatno u Jesenice-Jesenice jede v ; Jesenice-Rakovník jede v a 24., 31.XII.; dopravce České dráhy, a.s. |
||
20.08 | S51/U14 | 16820 | Jirkov (21.57) | 4 | Rakovník-Žatec jede v ; Žatec-Jirkov nejede 24., 31.XII.; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o.; ; |
||
20.13 | S75 | 7723 | Beroun (19.14) | 4 | jede v do 15.III. a od 4.XI. a 10. – 17.XII., 7. – 14.XII., od 18.III. do 1.XI. jede denně; ; kromě 10.XII. – 8.III.; kromě 10.XII. – 8.III.; 1.2. kromě 10.XII. – 8.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; ; dopravce České dráhy, a.s. |
||
20.26 | 16857 | Kralovice u Rakovníka (19.41) | 5 | jede v a 24., 25., 31.XII., 29. – 31.III., 5.VII., 27.X.; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o.; ; |
|||
20.28 | R24 | 1240 | Praha-Dejvice (19.12) | 4 | nejede 24., 31.XII.; <=>; ; ; ; ; ; ; 2.; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o. |
||
20.29 | S50 | 19719 | Kladno (21.18) | 4 | nejede 24., 31.XII.; dopravce České dráhy, a.s. |
||
20.32 | S57/U57 | 16780 | Blatno u Jesenice (21.13) | 5 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s. |
||
20.45 | S52/U12 | 6717 | Osek město (18.30) | 4 | Osek město-Most jede v ; ; ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o. |
||
20.26 | 20.47 | S52/U12 | 16859 | Kralovice u Rakovníka (19.41) | Louny (21.53) | 4 | jede v , nejede 24., 25., 31.XII., 29. – 31.III., 5., 6.VII., 28.IX., 27.X.; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o.; ; |
20.48 | S75 | 7724 | Beroun (21.41) | 4 | nejede 24.XII.; ; od 10.III.; dopravce České dráhy, a.s.; od 10.III.; 1.2. od 10.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; |
||
21.05 | 21.06 | S75 | 7725 | Beroun (20.11) | Rakovník západ (21.09) | 4 | jede v a , nejede 24., 25., 31.XII., 29. – 31.III., 5., 6.VII., 28.IX., 27.X.; Rakovník – Rakovník západ v – a od 10.III.; Beroun – Rakovník od 10.III.; ; dopravce České dráhy, a.s.; ; 1.2. Rakovník – Rakovník západ v – a od 10.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; Beroun – Rakovník od 10.III.; Rakovník – Rakovník západ v – a od 10.III.; 1.2. Beroun – Rakovník od 10.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy |
21.36 | S50 | 19714 | Kladno (20.44) | 4 | jede v a , nejede 24.XII.; ; dopravce České dráhy, a.s.; |
||
21.36 | S57/U57 | 16719 | Žlutice (20.08) | 5 | nejede 24., 31.XII.; dopravce České dráhy, a.s. |
||
21.36 | 21.37 | S51/U14 | 16819 | Jirkov (20.01) | Rakovník západ (21.40) | 4 | jede v ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o.; ; |
21.45 | S50 | 19724 | Kladno (20.44) | 4 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; |
||
22.09 | S50 | 9805 | Praha-Dejvice (23.49) | 4 | jede v a 1.I., 1.IV., 28.X., nejede 24. – 31.XII., 31.III., 27.X.; ; dopravce České dráhy, a.s.; |
||
22.17 | S57/U57 | 16783 | Blatno u Jesenice (21.35) | 5 | Blatno u Jesenice-Rakovník západ jede v ; Rakovník západ-Rakovník jede v a , nejede 24., 25., 31.XII., 29. – 31.III., 5., 6.VII., 28.IX., 27.X.; dopravce České dráhy, a.s. |
||
22.22 | S50 | 9807 | Praha-Dejvice (23.49) | 4 | jede v – a 31.III., 27.X., nejede 1.I., 1.IV., 28.X.; dopravce České dráhy, a.s.; ; |
||
22.30 | R24 | 1242 | Praha-Dejvice (21.12) | 4 | jede v a 1.I., 1.IV., 28.X., nejede 24. – 31.XII., 31.III., 27.X.; <=>; ; ; ; ; ; ; 2.; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o. |
||
22.33 | 22.34 | S51/U14 | 16822 | Rakovník západ (22.30) | Žatec (23.30) | 4 | jede v ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o.; ; |
22.35 | S75 | 7726 | Beroun (23.30) | 4 | nejede 24., 31.XII.; ; od 10.III.; dopravce České dráhy, a.s.; od 10.III.; 1.2. od 10.III. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; |
||
22.35 | S57/U57 | 16724 | Lubenec (23.27) | 5 | Rakovník-Blatno u Jesenice nejede 24., 31.XII.; Blatno u Jesenice-Lubenec jede v ; dopravce České dráhy, a.s. |
||
22.42 | S52/U12 | 6740 | Louny (23.44) | 4 | nejede 24., 31.XII.; ; ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o. |
||
22.52 | S75 | 7729 | Beroun (21.55) | 4 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s. |
||
23.38 | S50 | 19716 | Kladno (22.45) | 4 | jede v a 1.I., 1.IV., 28.X., nejede 24. – 31.XII., 31.III., 27.X.; dopravce České dráhy, a.s. |
||
23.45 | S52/U12 | 6719 | Most (22.11) | 4 | Louny město-Rakovník nejede 24., 31.XII.; ; ; dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o. |
||
23.49 | S50 | 19718 | Kladno (22.56) | 4 | jede v – a 31.III., 27.X., nejede 1.I., 1.IV., 28.X.; dopravce České dráhy, a.s. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci