Lichkov
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Poznámky | |
3:50 | 3:51 | 7141 | Letohrad (3.27) | Moravský Karlov (4.19) | ||
4:26 | 4:28 | 5034 | Králíky (4.13) | Pardubice hl.n. (6.06) | ||
4:47 | 20547 | Štíty (5.33) | ||||
4:55 | 4:56 | 7146 | Moravský Karlov (4.26) | Ústí nad Orlicí (5.45) | ||
5:19 | 5:20 | 7150 | Moravský Karlov (4.50) | Ústí nad Orlicí (6.07) | ||
5:51 | 7143 | Ústí nad Orlicí (4.53) | ||||
6:01 | 20542 | Štíty (5.20) | ||||
6:03 | Sp 1978 | Kolín (8.22) | Orlice | |||
6:05 | 20549 | Králíky (6.20) | ||||
6:29 | 20544 | Štíty (5.48) | ||||
6:32 | 7154 | Česká Třebová (7.39) | ||||
6:33 | 20551 | Králíky (6.48) | ||||
6:42 | 20546 | Králíky (6.28) | ||||
6:44 | 7156 | Ústí nad Orlicí (7.34) | ||||
7:01 | 7:02 | 7149 | Ústí nad Orlicí (6.14) | Mlýnický Dvůr (7.36) | ||
7:18 | 20548 | Králíky (7.00) | ||||
7:26 | 7158 | Ústí nad Orlicí (8.19) | ||||
7:27 | 6283 | Pardubice hl.n. (5.32) | ||||
7:33 | 7:34 | 7160 | Dolní Lipka (7.28) | Česká Třebová (8.41) | ||
7:42 | 7:44 | 6281 | Pardubice hl.n. (5.32) | Międzylesie (7.53) | ||
7:50 | 20553 | Králíky (8.09) | ||||
8:05 | 8:06 | Sp 1950 | Moravský Karlov (7.37) | Hradec Králové hl.n. (9.53) | ||
8:28 | 20550 | Mlýnický Dvůr (7.54) | ||||
8:27 | 8:30 | 6280 | Międzylesie (8.18) | Ústí nad Orlicí (9.19) | ||
9:00 | 6282 | Wrocław Główny (6.24) | ||||
9:02 | Sp 1653 | Pardubice hl.n. (7.34) | Glacensis | |||
9:04 | 20555 | Štíty (9.46) | ||||
9:25 | 7153 | Ústí nad Orlicí (8.41) | ||||
9:27 | 20557 | Moravský Karlov (9.57) | ||||
9:40 | 6285 | Wrocław Główny (12.23) | ||||
10:26 | 7157 | Ústí nad Orlicí (9.41) | ||||
10:30 | 20552 | Štíty (9.49) | ||||
10:33 | 7166 | Ústí nad Orlicí (11.19) | ||||
10:32 | 10:35 | 20015 | Česká Třebová (8.38) | Hanušovice (11.22) | Králický Sněžník | |
10:35 | 20579 | Moravský Karlov (11.09) | ||||
10:58 | 11:00 | 20019 | Letohrad (10.09) | Dolní Lipka (11.08) | Mikuláš | |
11:26 | 7159 | Ústí nad Orlicí (10.41) | ||||
11:28 | 20559 | Moravský Karlov (11.58) | ||||
11:58 | 12:01 | 20018 | Dolní Lipka (11.50) | Letohrad (12.46) | Mikuláš | |
12:31 | 20554 | Moravský Karlov (12.01) | ||||
12:33 | 7170 | Ústí nad Orlicí (13.19) | ||||
12:52 | 6294 | Wrocław Główny (10.22) | ||||
13:25 | 7163 | Ústí nad Orlicí (12.41) | ||||
13:27 | 20561 | Štíty (14.10) | ||||
13:33 | 7172 | Ústí nad Orlicí (14.19) | ||||
13:45 | 6295 | Wrocław Główny (16.40) | ||||
14:31 | 14:33 | 7174 | Moravský Karlov (14.01) | Ústí nad Orlicí (15.20) | ||
14:30 | 14:34 | 7165 | Česká Třebová (13.17) | Štíty (15.16) | ||
15:00 | 15:02 | 20014 | Hanušovice (14.10) | Česká Třebová (17.13) | Králický Sněžník | |
15:25 | 7167 | Ústí nad Orlicí (14.41) | ||||
15:28 | 6296 | Wrocław Główny (13.07) | ||||
15:28 | 15:30 | 7176 | Štíty (14.44) | Ústí nad Orlicí (16.19) | ||
15:30 | 20563 | Mlýnický Dvůr (16.08) | ||||
15:43 | 6297 | Wrocław Główny (18.35) | ||||
16:25 | 20556 | Štíty (15.22) | ||||
16:26 | 7169 | Ústí nad Orlicí (15.41) | ||||
16:28 | 20565 | Králíky (16.43) | ||||
16:31 | 7180 | Ústí nad Orlicí (17.19) | ||||
16:43 | 20528 | Hanušovice (16.04) | ||||
16:50 | 20558 | Mlýnický Dvůr (16.16) | ||||
16:52 | Sp 1652 | Pardubice hl.n. (18.08) | Glacensis | |||
17:13 | 20567 | Mlýnický Dvůr (17.56) | ||||
17:28 | 20560 | Mlýnický Dvůr (16.54) | ||||
17:29 | 17:30 | 7171 | Ústí nad Orlicí (16.41) | Štíty (18.12) | ||
17:32 | 7182 | Ústí nad Orlicí (18.19) | ||||
18:10 | 6284 | Wrocław Główny (15.50) | ||||
18:27 | 20562 | Králíky (18.13) | ||||
18:28 | 18:28 | 7173 | Ústí nad Orlicí (17.41) | Králíky (18.44) | ||
18:30 | 7186 | Ústí nad Orlicí (19.19) | ||||
18:35 | 6287 | Międzylesie (18.44) | ||||
18:41 | 18:42 | Sp 1648 | Hanušovice (18.02) | Ústí nad Orlicí (19.19) | ||
19:18 | 6298 | Rawicz (15.49) | ||||
19:28 | 5019 | Kolín (16.40) | ||||
19:30 | 20569 | Moravský Karlov (20.00) | ||||
19:27 | 19:34 | 7188 | Štíty (18.48) | Ústí nad Orlicí (20.19) | ||
19:42 | 6299 | Kłodzko Główne (20.35) | ||||
20:22 | 7175 | Ústí nad Orlicí (19.41) | ||||
20:23 | 20:24 | 20576 | Červená Voda (20.01) | Letohrad (20.48) | ||
21:09 | 21:10 | 20566 | Moravský Karlov (20.40) | Letohrad (21.34) | ||
21:41 | 21:42 | 7177 | Ústí nad Orlicí (20.47) | Moravský Karlov (22.12) | ||
22:59 | 23:00 | 7181 | Letohrad (22.30) | Králíky (23.15) | ||
23:30 | 23:31 | 7185 | Letohrad (23.01) | Králíky (23.46) | ||
Poznámky | ||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster