Hronov zastávka
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Poznámky | |
4:38 | 4:38 | 5120 | Náchod (4.25) | Broumov (5.35) | 13 | |
4:47 | 4:47 | Sp 1741 | Meziměstí (4.19) | Starkoč (5.15) | 14 | |
5:18 | 5:18 | 5121 | Meziměstí (4.49) | Starkoč (5.50) | 15 | |
5:44 | 5:44 | 5123 | Broumov (4.56) | Starkoč (6.17) | 16 | |
5:46 | 5:46 | Sp 1743 | Broumov (5.01) | Starkoč (6.17) | 17 | |
5:54 | 5:54 | 5100 | Týniště nad Orlicí (4.43) | Broumov (6.58) | 18 | |
6:04 | 6:05 | Sp 1871 | Meziměstí (5.35) | Choceň (7.21) | 19 | |
6:47 | 6:47 | Sp 1745 | Broumov (6.02) | Starkoč (7.16) | (; | |
7:21 | 7:21 | 5125 | Meziměstí (6.46) | Náchod (7.44) | 20 | |
7:52 | 7:53 | 5127 | Broumov (7.00) | Náchod (8.11) | 21 | |
8:04 | 8:04 | 5102 | Týniště nad Orlicí (6.42) | Broumov (8.58) | 17 | |
8:11 | 8:11 | 5122 | Náchod (7.58) | Broumov (8.58) | 22 | |
8:47 | 8:47 | Sp 1747 | Broumov (8.02) | Starkoč (9.17) | 23 | |
9:53 | 9:53 | 5129 | Broumov (9.00) | Náchod (10.11) | 24 | |
10:04 | 10:05 | Sp 1870 | Choceň (8.41) | Meziměstí (10.40) | ||
11:52 | 11:52 | Sp 1873 | Meziměstí (11.17) | Choceň (13.21) | ||
12:04 | 12:04 | 5124 | Náchod (11.47) | Meziměstí (12.42) | ||
13:53 | 13:54 | 5103 | Meziměstí (13.17) | Týniště nad Orlicí (15.19) | 19 | |
14:03 | 14:04 | 5104 | Týniště nad Orlicí (12.42) | Meziměstí (14.41) | 19 | |
14:36 | 14:36 | 5126 | Náchod (14.21) | Meziměstí (15.11) | 20 | |
14:54 | 14:54 | 5146 | Doudleby nad Orlicí (13.06) | Police nad Metují (14.58) | 25 | |
15:04 | 15:04 | 5151 | Police nad Metují (15.01) | Doudleby nad Orlicí (16.55) | 26 | |
15:52 | 15:52 | Sp 1875 | Meziměstí (15.17) | Choceň (17.21) | 27 | |
16:04 | 16:05 | Sp 1872 | Choceň (14.41) | Meziměstí (16.40) | ||
16:36 | 16:36 | 5130 | Náchod (16.21) | Meziměstí (17.11) | 20 | |
17:48 | 17:49 | Sp 1877 | Meziměstí (17.17) | Choceň (19.21) | 28 | |
17:53 | 17:54 | 5105 | Meziměstí (17.17) | Týniště nad Orlicí (19.19) | 29 | |
18:04 | 18:04 | 5132 | Václavice (17.32) | Meziměstí (18.42) | 30 | |
18:04 | 18:04 | 5106 | Týniště nad Orlicí (16.42) | Meziměstí (18.42) | 19 | |
18:47 | 18:47 | Sp 1757 | Broumov (18.02) | Starkoč (19.17) | 31 | |
19:12 | 19:12 | Sp 1752 | Starkoč (18.42) | Broumov (19.59) | 32 | |
20:11 | 20:11 | 5134 | Náchod (19.58) | Meziměstí (20.43) | 33 | |
20:47 | 20:47 | Sp 1759 | Broumov (20.02) | Hradec Králové hl.n. (22.00) | 34 | |
21:14 | 21:14 | Sp 1754 | Starkoč (20.42) | Broumov (21.59) | 31 | |
22:34 | 22:34 | 5108 | Choceň (21.01) | Meziměstí (23.03) | 35 | |
23:14 | 23:14 | Sp 1756 | Hradec Králové hl.n. (22.02) | Broumov (23.59) | 36 | |
Poznámky | ||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. 13 (; Náchod-Meziměstí jede v (W), nejede 27. – 31.XII.; Meziměstí-Broumov jede v (W); 14 (; Meziměstí-Náchod jede v (W), (E) a 1., 8.V., 5.VII., nejede 6.VII.; Náchod-Starkoč nejede 25., 26.XII., 1.I. 15 (; jede v (W), nejede 27. – 31.XII. 16 (; Broumov-Meziměstí jede v (E) a 1., 8.V., 5.VII., nejede 6.VII.; Meziměstí-Starkoč jede v (E) a (X), nejede 25.XII., 1.I.; 17 (; jede v (W); 18 Týniště nad Orlicí-Meziměstí jede v (W); Meziměstí-Broumov jede v (W), (E) a 1., 8.V., 5.VII., nejede 6.VII.; 19 jede v (W); 20 jede v (W), nejede 27. – 31.XII., 1.VII. – 30.VIII. 21 jede v (W), (E) a 1., 8.V., 5.VII., nejede 6.VII.; 22 (; Náchod-Meziměstí jede v (E) a (X); Meziměstí-Broumov jede v (E) a (X) od 27.IV. do 1.IX.; 23 (; zastavuje v (W); 24 (; Broumov-Meziměstí jede v (E) a (X) od 27.IV. do 1.IX.; Meziměstí-Náchod jede v (E) a (X) 25 (; Náchod-Police nad Metují jede v (W), nejede 27. – 31.XII.; 26 (; Police nad Metují-Náchod jede v (W), nejede 27. – 31.XII.; 27 Náchod-Choceň nejede 24., 31.XII.; 28 Meziměstí-Náchod jede v (E) a (X), nejede 24.XII.; Náchod-Choceň jede v (X), nejede 23. – 30.XII., 31.III., 1., 8.V., 5., 6.VII., 28.IX., 27.X.; 29 jede v (W), nejede 31.XII.; 30 (; Václavice-Náchod jede v (X), nejede 23. – 30.XII., 31.III., 1., 8.V., 5., 6.VII., 28.IX., 27.X.; Náchod-Meziměstí jede v (E) a (X), nejede 24.XII. 31 (; nejede 24., 31.XII.; 32 (; Náchod-Meziměstí nejede 24., 31.XII.; Meziměstí-Broumov nejede 24., 25., 31.XII.; 33 (; jede v (D), (X) a 4.VII., nejede 23. – 30.XII., 31.III., 1., 8.V., 5., 6.VII., 28.IX., 27.X.; 34 (; nejede 24., 25., 31.XII.; 35 (; Choceň-Náchod nejede 24., 25., 31.XII.; Náchod-Meziměstí jede v (W), nejede 31.XII.; 36 (; Hradec Králové hl.n.-Náchod nejede 24., 25., 31.XII.; Náchod-Broumov jede v (D), (E) a 23.XII., 31.III., 30.IV., 7.V., 4.VII., 27.X.; |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci