Český Těšín (Czeski Cieszyn)
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Nást./Kol. | Poznámky | |
0:12 | 3433 | Albrechtice u Českého Těšína (0:01) | 3 | nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I.; | |||
1:07 | 1:09 | R 446 | Košice (20:05) | Praha hl.n. (5:54) | 2 | Vihorlat jede v / – / od 25./26.VI. do 6./7.IX. a 18./19., 19./20., 22./23., 23./24.XII., 3./4., 4./5.I., 9./10., 10./11., 13./14., 14./15., 29./30.IV., 30.IV./1.V., 9./10., 10./11.V., 27./28., 28./29.X., 31.X./1.XI., 1./2.XI.; ? Košice – Pardubice h |
|
1:49 | 1:50 | R 443 | Praha hl.n. (20:40) | Humenné (9:19) | 3 | Šírava ; ; ; ; ; ; |
|
3:09 | 3:11 | R 447 | Praha hl.n. (22:40) | Košice (8:13) | 3 | Vihorlat jede v / – / od 25./26.VI. do 6./7.IX. a 18./19., 19./20., 22./23., 23./24.XII., 3./4., 4./5.I., 9./10., 10./11., 13./14., 14./15., 29./30.IV., 30.IV./1.V., 9./10., 10./11.V., 27./28., 28./29.X., 31.X./1.XI., 1./2.XI.; ? Pardubice hl.n. – Ko |
|
3:10 | 3:12 | R 442 | Humenné (19:59) | Praha hl.n. (8:30) | 2 | Šírava ; ; ; ; ; ; |
|
3:14 | 2830 | Ostrava-Svinov (4:02) | 2 | nejede 25.XII., 1.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |||
3:37 | 12800 | Frýdek-Místek (4:16) | 2 | jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | |||
4:10 | 12801 | Frýdek-Místek (3:34) | 2 | jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | |||
4:12 | 2832 | Ostrava-Svinov (5:00) | 3 | jede v ; | |||
4:35 | 12802 | Frýdek-Místek (5:15) | 2 | nejede 25.XII., 1.I. | |||
4:33 | 4:36 | 3302 | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (3:51) | Zábřeh na Moravě (8:10) | 2 | nejede 25.XII., 1.I.; Český Těšín-Bohumín nejede 25.XII., 1.I.; 1.2.; ; | |
4:42 | 3400 | Opava východ (6:12) | 3 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |||
4:44 | 2853 | Havířov (4:23) | 4 | nejede 25.XII., 1.I.; | |||
5:04 | 2834 | Ostrava-Svinov (6:00) | 4 | nejede 25.XII., 1.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |||
5:09 | 12803 | Frýdek-Místek (4:29) | 2 | ||||
5:11 | 5:12 | IC 530 | Třinec (Trzyniec) (5:01) | Praha hl.n. (9:54) | 2 | Hutník |
|
5:09 | 5:13 | R 441 | Cheb (18:14) | Košice (10:07) | 3 | Excelsior ; ; ; ; ; ; Cheb – Chomutov jízdní doklady platné pro trať Cheb - Stříbro - Praha platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n. |
|
5:19 | 5:21 | 2921 | Bohumín (4:45) | Třinec (Trzyniec) (5:31) | 3 | jede v ; jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ; | |
5:25 | 5:27 | 2801 | Ostrava-Svinov (4:38) | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (6:25) | 3 | nejede 25.XII., 1.I.; | |
5:33 | 5:35 | 2902 | Čadca (4:35) | Česká Třebová (9:52) | 2 | ||
5:38 | 12804 | Frýdek-Místek (6:18) | 2 | ||||
5:29 | 5:42 | 3402 | Návsí (Nawsie) (5:02) | Opava východ (7:18) | 3 | jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |
6:01 | 6:03 | Sp 1610 | Třinec (Trzyniec) (5:52) | Opava východ (7:26) | 3 | jede v ; 1.2.; ; | |
6:03 | 6:04 | 3401 | Opava východ (4:25) | Třinec (Trzyniec) (6:13) | 3 | jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I.; | |
6:08 | 6:10 | 2923 | Bohumín (5:34) | Návsí (Nawsie) (6:37) | 3 | jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |
6:12 | 12805 | Frýdek-Místek (5:32) | 2 | ||||
6:28 | 6:29 | 2901 | Přerov (4:24) | Čadca (7:27) | 3 | Přerov-Bohumín jede v ; Bohumín-Český Těšín jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; | |
6:37 | 12806 | Frýdek-Místek (7:17) | 2 | ||||
6:35 | 6:37 | 2904 | Čadca (5:34) | Studénka (7:54) | 2 | nejede 25.XII., 1.I.; Český Těšín-Ostrava-Svinov nejede 25.XII., 1.I.; Ostrava-Svinov-Studénka jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; | |
6:38 | 6:40 | 2811 | Ostrava hl.n. (5:56) | Třinec (Trzyniec) (6:50) | 3 | jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I.; | |
6:40 | 6:42 | 3404 | Třinec (Trzyniec) (6:30) | Opava východ (8:22) | 2 | jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |
7:05 | 7:06 | EC 146 | Žilina (5:42) | Praha hl.n. (11:54) | 3 | Jan Perner ; ; ; |
|
7:11 | 12807 | Frýdek-Místek (6:32) | 2 | ||||
7:11 | 7:13 | 2800 | Návsí (Nawsie) (6:44) | Ostrava-Svinov (7:59) | 2 | jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I.; jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |
7:19 | 3301 | Přerov (5:03) | 4 | ||||
7:03 | 7:25 | 2803 | Ostrava-Svinov (6:16) | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (8:08) | 4 | nejede 25.XII., 1.I.; Jablunkov-Návsí-Mosty u Jablunkova jede do 24.I.; | |
7:37 | 3306 | Česká Třebová (11:52) | 3 | ||||
7:38 | 12808 | Frýdek-Místek (8:18) | 2 | ||||
7:41 | Sp 1611 | Opava východ (6:14) | 3 | 1.2.; ; | |||
7:35 | 7:42 | 3406 | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (6:52) | Opava východ (9:19) | 3 | Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |
8:03 | Sp 1612 | Opava východ (9:26) | 3 | 1.2.; ; | |||
8:08 | 3403 | Opava východ (6:27) | 4 | ||||
8:12 | 12809 | Frýdek-Místek (7:32) | 2 | ||||
8:19 | 8:25 | 2925 | Bohumín (7:45) | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (9:08) | 3 | Jablunkov-Návsí-Mosty u Jablunkova jede v a ; | |
8:35 | 8:37 | 2906 | Čadca (7:37) | Studénka (9:54) | 2 | ||
8:38 | 12810 | Frýdek-Místek (9:18) | 2 | ||||
8:42 | 3408 | Opava východ (10:22) | 3 | ||||
8:49 | 8:51 | Ex 141 | Praha hl.n. (4:08) | Žilina (10:13) | 3 | Beskyd | |
9:03 | 3405 | Opava východ (7:27) | 3 | ||||
9:08 | 2221 | Katowice (6:58) | 1 | ||||
9:11 | 12811 | Frýdek-Místek (8:32) | 2 | ||||
9:10 | 9:13 | R 340 | Žilina (7:42) | Bohumín (9:40) | 2 | Kysuca 2.; ; ; ; |
|
9:19 | 9:25 | 2927 | Studénka (8:03) | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (10:08) | 4 | Studénka-Ostrava-Svinov jede v a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; Ostrava-Svinov-Bohumín jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; | |
9:30 | 2222 | Cieszyn (9:35) | 1 | ||||
9:35 | 9:37 | 2924 | Návsí (Nawsie) (9:08) | Bohumín (10:11) | 4 | Jablunkov-Návsí – Bohumín | |
9:38 | 12812 | Frýdek-Místek (10:18) | 2 | ||||
9:41 | Sp 1613 | Opava východ (8:14) | 3 | 1.2.; ; | |||
9:42 | 3410 | Opava východ (11:19) | 4 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |||
10:03 | Sp 1614 | Opava východ (11:26) | 3 | 1.2.; ; | |||
10:08 | 3407 | Opava východ (8:30) | 3 | ||||
10:12 | 12813 | Frýdek-Místek (9:32) | 2 | ||||
10:19 | 10:25 | 2929 | Bohumín (9:45) | Návsí (Nawsie) (10:52) | 3 | ||
10:35 | 10:37 | 2926 | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (9:52) | Ostrava-Svinov (11:29) | 2 | Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.; | |
10:38 | 12814 | Frýdek-Místek (11:18) | 2 | ||||
10:42 | 3412 | Opava východ (12:22) | 3 | ||||
11:08 | 3409 | Opava východ (9:27) | 4 | ||||
11:07 | 11:08 | EC 234 | Zvolen osobná stanica (7:28) | Praha hl.n. (15:54) | 2 | Detvan ; Ostrava-Svinov – Praha hl.n.; Ostrava-Svinov – Praha hl.n.; Ostrava-Svinov – Praha hl.n.; Ostrava-Svinov – Praha hl.n. |
|
11:12 | 12815 | Frýdek-Místek (10:32) | 2 | ||||
11:19 | 11:25 | 2903 | Studénka (10:03) | Čadca (12:23) | 3 | Studénka-Ostrava-Svinov jede v ; | |
11:35 | 11:37 | 2928 | Návsí (Nawsie) (11:08) | Bohumín (12:11) | 3 | ||
11:38 | 12816 | Frýdek-Místek (12:18) | 2 | ||||
11:41 | Sp 1615 | Opava východ (10:14) | 3 | 1.2.; ; | |||
11:42 | 3414 | Opava východ (13:19) | 4 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |||
12:03 | Sp 1616 | Opava východ (13:26) | 3 | 1.2.; ; | |||
12:08 | 3411 | Opava východ (10:30) | 3 | ||||
12:12 | 12817 | Frýdek-Místek (11:32) | 2 | ||||
12:19 | 12:25 | 2931 | Bohumín (11:45) | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (13:08) | 3 | Jablunkov-Návsí-Mosty u Jablunkova jede do 24.I.; | |
12:35 | 12:37 | 2930 | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (11:52) | Suchdol nad Odrou (14:04) | 2 | Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.; Ostrava-Svinov-Suchdol nad Odrou jede v ; | |
12:38 | 12818 | Frýdek-Místek (13:18) | 2 | ||||
12:42 | 3416 | Opava východ (14:22) | 3 | ||||
12:49 | 12:51 | Ex 143 | Praha hl.n. (8:09) | Žilina (14:13) | 3 | Odra ; ; ; |
|
13:03 | 3413 | Opava východ (11:27) | 3 | ||||
13:12 | 12819 | Frýdek-Místek (12:32) | 2 | ||||
13:19 | 13:20 | 2933 | Studénka (12:03) | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (14:03) | 3 | Jablunkov-Návsí-Mosty u Jablunkova jede do 24.I.; | |
13:35 | 13:37 | 2908 | Čadca (12:38) | Bohumín (14:11) | 2 | ||
13:38 | 12820 | Frýdek-Místek (14:18) | 2 | ||||
13:41 | Sp 1617 | Opava východ (12:14) | 3 | 1.2.; ; | |||
13:42 | 3418 | Opava východ (15:19) | 4 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |||
14:03 | 3415 | Opava východ (12:30) | 3 | ||||
14:03 | Sp 1618 | Opava východ (15:26) | 3 | 1.2.; ; | |||
14:10 | 2905 | Čadca (15:14) | 4 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; v a | |||
14:12 | 12821 | Frýdek-Místek (13:32) | 2 | ||||
14:19 | 14:25 | 2935 | Bohumín (13:45) | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (15:08) | 3 | Jablunkov-Návsí-Mosty u Jablunkova jede do 24.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |
14:36 | 2815 | Ostrava hl.n. (13:54) | 3 | jede v , nejede 31.XII.; 1.2.; ; | |||
14:35 | 14:37 | 3314 | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (13:52) | Přerov (16:51) | 3 | Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.; | |
14:39 | 3420 | Opava východ (16:22) | 3 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |||
14:40 | 12822 | Frýdek-Místek (15:20) | 2 | ||||
14:46 | R 1502 | Praha hl.n. (19:40) | 3 | Helfštýn jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; ; ; |
|||
14:44 | 14:47 | EC 235 | Ostrava-Svinov (14:07) | Zvolen osobná stanica (18:14) | 3 | Detvan |
|
14:49 | 14:54 | 2937 | Bohumín (14:15) | Návsí (Nawsie) (15:21) | 3 | jede v ; jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |
15:03 | 3417 | Opava východ (13:27) | 4 | ||||
15:05 | 15:07 | Ex 142 | Žilina (13:42) | Praha hl.n. (19:54) | 2 | Odra ; ; ; |
|
15:11 | 2836 | Ostrava-Svinov (16:00) | 2 | jede v , nejede 31.XII.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ; | |||
15:14 | 12823 | Frýdek-Místek (14:34) | 2 | ||||
15:19 | 15:25 | 2907 | Ostrava-Svinov (14:20) | Čadca (16:23) | 3 | ||
15:33 | 2223 | Cieszyn (15:28) | 1 | ||||
15:35 | 15:37 | 2934 | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (14:52) | Bohumín (16:11) | 2 | Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.; | |
15:38 | 12824 | Frýdek-Místek (16:18) | 2 | ||||
15:41 | 15:42 | Sp 1619 | Opava východ (14:14) | Třinec (Trzyniec) (15:51) | 3 | jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; 1.2.; ; | |
15:43 | 3422 | Opava východ (17:19) | 4 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |||
16:03 | 3419 | Opava východ (14:30) | 3 | ||||
16:04 | 16:05 | Sp 1620 | Třinec (Trzyniec) (15:56) | Opava východ (17:26) | 3 | jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; 1.2.; ; | |
16:10 | 2224 | Katowice (18:30) | 2 | ||||
16:11 | 12825 | Frýdek-Místek (15:32) | 2 | ||||
16:14 | R 1540 | Praha hl.n. (20:47) | 3 | Olše Český Těšín-Praha hl.n. jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; Český Těšín – Praha hl.n.; Český Těšín – Praha hl.n.; Český Těšín – Praha hl.n. |
|||
16:19 | 16:25 | 2939 | Bohumín (15:45) | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (17:08) | 3 | Jablunkov-Návsí-Mosty u Jablunkova jede do 24.I.; | |
16:33 | 2835 | Ostrava-Svinov (15:46) | 4 | jede v ; | |||
16:35 | 16:37 | 2936 | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (15:52) | Studénka (17:54) | 2 | Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.; Bohumín-Studénka nejede 24., 31.XII.; | |
16:38 | 12826 | Frýdek-Místek (17:18) | 2 | ||||
16:42 | 3424 | Opava východ (18:22) | 3 | ||||
16:49 | 16:51 | EC 147 | Praha hl.n. (12:09) | Žilina (18:13) | 3 | Jan Perner ; ; ; |
|
17:03 | 3421 | Opava východ (15:27) | 4 | ||||
17:12 | 12827 | Frýdek-Místek (16:32) | 2 | ||||
17:19 | 17:25 | 2909 | Hranice na Moravě (15:29) | Čadca (18:23) | 4 | Mosty u Jablunkova-Čadca nejede 24., 31.XII.; | |
17:35 | 17:37 | 2910 | Čadca (16:37) | Bohumín (18:11) | 2 | ||
17:38 | 12828 | Frýdek-Místek (18:18) | 2 | ||||
17:41 | Sp 1621 | Opava východ (16:14) | 3 | 1.2.; ; | |||
17:42 | 3426 | Opava východ (19:19) | 4 | ||||
17:49 | R 1541 | Praha hl.n. (13:38) | 3 | Olše jede v a 23., 30.XII., 30.IV., 7.V., nejede 26.XII., 2.I., 1., 8.V.; Praha hl.n. – Český Těšín; Praha hl.n. – Český Těšín; Praha hl.n. – Český Těšín |
|||
18:03 | 3423 | Opava východ (16:30) | 3 | ||||
18:03 | Sp 1622 | Opava východ (19:26) | 3 | 1.2.; ; | |||
18:12 | 12829 | Frýdek-Místek (17:32) | 2 | ||||
18:18 | 18:19 | R 331 | Bohumín (17:08) | Žilina (19:46) | 3 | Kysuca 2.; ; ; ; |
|
18:14 | 18:25 | 2941 | Bohumín (17:40) | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (19:08) | 3 | Jablunkov-Návsí-Mosty u Jablunkova jede do 24.I.; | |
18:37 | 2954 | Ostrava-Svinov (19:29) | 2 | Bohumín-Ostrava-Svinov nejede 24., 31.XII.; | |||
18:38 | 12830 | Frýdek-Místek (19:18) | 2 | ||||
18:35 | 18:42 | 3428 | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (17:52) | Opava východ (20:21) | 2 | Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.; | |
19:03 | 3425 | Opava východ (17:27) | 3 | ||||
19:05 | 19:07 | Ex 140 | Žilina (17:42) | Praha hl.n. (23:54) | 2 | Beskyd |
|
19:12 | 12831 | Frýdek-Místek (18:32) | 2 | ||||
19:19 | 19:25 | 2911 | Studénka (18:03) | Čadca (20:23) | 3 | Studénka-Bohumín jede v , a 24.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI., nejede 23.XII., 10., 30.IV., 7.V., 30.VI., 31.VIII., 23.X., 13.XI.; | |
19:41 | Sp 1623 | Opava východ (18:14) | 3 | 1.2.; ; | |||
19:44 | 19:45 | 2912 | Čadca (18:40) | Bohumín (20:19) | 2 | ||
19:46 | 12832 | Frýdek-Místek (20:21) | 2 | ||||
19:49 | 2838 | Ostrava-Svinov (20:36) | 3 | 1.2.; ; | |||
20:07 | 3427 | Opava východ (18:30) | 3 | ||||
20:17 | 12833 | Frýdek-Místek (19:41) | 2 | nejede 24.XII. | |||
20:19 | 20:20 | 2943 | Bohumín (19:45) | Návsí (Nawsie) (20:47) | 3 | nejede 24., 31.XII.; | |
20:35 | 20:39 | 2938 | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (19:52) | Ostrava-Svinov (21:29) | 2 | Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.; nejede 24., 31.XII.; | |
20:42 | 3430 | Opava východ (22:16) | 2 | Ostrava-Svinov-Opava východ nejede 24., 31.XII.; | |||
20:43 | 12834 | Frýdek-Místek (21:18) | 2 | nejede 24.XII. | |||
20:50 | IC 531 | Praha hl.n. (16:09) | 3 | Hutník ; ; ; |
|||
21:13 | 3429 | Opava východ (19:27) | 3 | Ostrava-Svinov-Český Těšín nejede 24., 31.XII.; | |||
21:14 | 12835 | Frýdek-Místek (20:38) | 2 | nejede 24., 31.XII. | |||
21:19 | 21:20 | 2945 | Ostrava-Svinov (20:20) | Návsí (Nawsie) (21:47) | 3 | Ostrava-Svinov-Bohumín nejede 24., 31.XII.; Třinec-Jablunkov-Návsí nejede 24., 31.XII.; | |
21:38 | 21:39 | 2914 | Čadca (20:41) | Bohumín (22:13) | 2 | ||
21:43 | 12836 | Frýdek-Místek (22:18) | 2 | nejede 24., 31.XII. | |||
21:52 | 2840 | Ostrava-Svinov (22:43) | 3 | nejede 24., 31.XII.; | |||
22:07 | 3431 | Opava východ (20:30) | 3 | 1.2.; ; | |||
22:14 | 12837 | Frýdek-Místek (21:38) | 2 | nejede 24., 31.XII. | |||
22:19 | 22:20 | 2913 | Bohumín (21:45) | Čadca (23:18) | 3 | v a | |
22:35 | 22:36 | 2804 | Návsí (Nawsie) (22:08) | Ostrava-Svinov (23:34) | 2 | nejede 24., 31.XII.; | |
22:39 | 2958 | Bohumín (23:13) | 3 | nejede 24., 31.XII.; 1.2. v – a , kromě 23. – 25., 31.XII., 12., 30.IV., 7.V., 5.VII., 27.IX., 27.X., 16.XI. vozy 1. a 2. třídy; v – a , kromě 23. – 25., 31.XII., 12., 30.IV., 7.V., 5.VII., 27.IX., 27.X., 16.XI.; | |||
22:43 | 12838 | Frýdek-Místek (23:18) | 2 | nejede 24., 31.XII. | |||
22:52 | IC 581 | Praha hl.n. (18:09) | 3 | Ostravan Bohumín-Český Těšín nejede 24., 31.XII.; |
|||
23:05 | 23:06 | R 440 | Košice (18:02) | Cheb (9:42) | 2 | Excelsior ; ; ; ; ; ; Praha hl.n. – Ústí nad Labem hl.n. jízdní doklady platné pro trať Praha - Stříbro - Cheb platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n.; Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující od |
|
23:08 | 2839 | Ostrava-Svinov (22:18) | 3 | nejede 24., 31.XII.; | |||
23:14 | 12839 | Frýdek-Místek (22:38) | 2 | nejede 24., 31.XII. | |||
23:18 | 23:25 | 2947 | Ostrava-Svinov (22:20) | Návsí (Nawsie) (23:52) | 3 | nejede 24., 31.XII.; Český Těšín-Jablunkov-Návsí nejede 24., 31.XII.; 1.2. Ostrava-Svinov – Jablunkov-Návsí vozy 1. a 2. třídy; Ostrava-Svinov – Jablunkov-Návsí; Ostrava-Svinov – Jablunkov-Návsí | |
Poznámky | |||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia