..: Český Těšín (Czeski Cieszyn) - Příjezdy a odjezdy vlaků 2009 :..

Český Těšín (Czeski Cieszyn) Informace o stanici

Odjezdová tabule SŽDC on-line

Jízdní řád 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.

Příj.Odj.LinkaVlak    Ze stanice    ----=>    Do staniceNást./Kol.Poznámky
0:12       3433   Albrechtice u Českého Těšína (0:01)    3 nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I.;
1:07  1:09    R 446   Košice (20:05) Praha hl.n. (5:54)  2 Vihorlat
jede v // od 25./26.VI. do 6./7.IX. a 18./19., 19./20., 22./23., 23./24.XII., 3./4., 4./5.I., 9./10., 10./11., 13./14., 14./15., 29./30.IV., 30.IV./1.V., 9./10., 10./11.V., 27./28., 28./29.X., 31.X./1.XI., 1./2.XI.; ? Košice – Pardubice h
1:49  1:50    R 443   Praha hl.n. (20:40) Humenné (9:19)  3 Šírava
; ; ; ; ; ;
3:09  3:11    R 447   Praha hl.n. (22:40) Košice (8:13)  3 Vihorlat
jede v // od 25./26.VI. do 6./7.IX. a 18./19., 19./20., 22./23., 23./24.XII., 3./4., 4./5.I., 9./10., 10./11., 13./14., 14./15., 29./30.IV., 30.IV./1.V., 9./10., 10./11.V., 27./28., 28./29.X., 31.X./1.XI., 1./2.XI.; ? Pardubice hl.n. – Ko
3:10  3:12    R 442   Humenné (19:59) Praha hl.n. (8:30)  2 Šírava
; ; ; ; ; ;
  3:14     2830     Ostrava-Svinov (4:02)  2 nejede 25.XII., 1.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
  3:37     12800     Frýdek-Místek (4:16)  2 jede v , nejede 29.XII. – 2.I.
4:10       12801   Frýdek-Místek (3:34)    2 jede v , nejede 29.XII. – 2.I.
  4:12     2832     Ostrava-Svinov (5:00)  3 jede v ;
  4:35     12802     Frýdek-Místek (5:15)  2 nejede 25.XII., 1.I.
4:33  4:36     3302   Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (3:51) Zábřeh na Moravě (8:10)  2 nejede 25.XII., 1.I.; Český Těšín-Bohumín nejede 25.XII., 1.I.; 1.2.; ;
  4:42     3400     Opava východ (6:12)  3 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
4:44       2853   Havířov (4:23)    4 nejede 25.XII., 1.I.;
  5:04     2834     Ostrava-Svinov (6:00)  4 nejede 25.XII., 1.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
5:09       12803   Frýdek-Místek (4:29)    2
5:11  5:12    IC 530   Třinec (Trzyniec) (5:01) Praha hl.n. (9:54)  2 Hutník
5:09  5:13    R 441   Cheb (18:14) Košice (10:07)  3 Excelsior
; ; ; ; ; ; Cheb – Chomutov jízdní doklady platné pro trať Cheb - Stříbro - Praha platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n.
5:19  5:21     2921   Bohumín (4:45) Třinec (Trzyniec) (5:31)  3 jede v ; jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ;
5:25  5:27     2801   Ostrava-Svinov (4:38) Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (6:25)  3 nejede 25.XII., 1.I.;
5:33  5:35     2902   Čadca (4:35) Česká Třebová (9:52)  2
  5:38     12804     Frýdek-Místek (6:18)  2
5:29  5:42     3402   Návsí (Nawsie) (5:02) Opava východ (7:18)  3 jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
6:01  6:03    Sp 1610   Třinec (Trzyniec) (5:52) Opava východ (7:26)  3 jede v ; 1.2.; ;
6:03  6:04     3401   Opava východ (4:25) Třinec (Trzyniec) (6:13)  3 jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I.;
6:08  6:10     2923   Bohumín (5:34) Návsí (Nawsie) (6:37)  3 jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
6:12       12805   Frýdek-Místek (5:32)    2
6:28  6:29     2901   Přerov (4:24) Čadca (7:27)  3 Přerov-Bohumín jede v ; Bohumín-Český Těšín jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.;
  6:37     12806     Frýdek-Místek (7:17)  2
6:35  6:37     2904   Čadca (5:34) Studénka (7:54)  2 nejede 25.XII., 1.I.; Český Těšín-Ostrava-Svinov nejede 25.XII., 1.I.; Ostrava-Svinov-Studénka jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.;
6:38  6:40     2811   Ostrava hl.n. (5:56) Třinec (Trzyniec) (6:50)  3 jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I.;
6:40  6:42     3404   Třinec (Trzyniec) (6:30) Opava východ (8:22)  2 jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
7:05  7:06    EC 146   Žilina (5:42) Praha hl.n. (11:54)  3 Jan Perner
; ; ;
7:11       12807   Frýdek-Místek (6:32)    2
7:11  7:13     2800   Návsí (Nawsie) (6:44) Ostrava-Svinov (7:59)  2 jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I.; jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
7:19       3301   Přerov (5:03)    4
7:03  7:25     2803   Ostrava-Svinov (6:16) Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (8:08)  4 nejede 25.XII., 1.I.; Jablunkov-Návsí-Mosty u Jablunkova jede do 24.I.;
  7:37     3306     Česká Třebová (11:52)  3
  7:38     12808     Frýdek-Místek (8:18)  2
7:41      Sp 1611   Opava východ (6:14)    3 1.2.; ;
7:35  7:42     3406   Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (6:52) Opava východ (9:19)  3 Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
  8:03    Sp 1612     Opava východ (9:26)  3 1.2.; ;
8:08       3403   Opava východ (6:27)    4
8:12       12809   Frýdek-Místek (7:32)    2
8:19  8:25     2925   Bohumín (7:45) Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (9:08)  3 Jablunkov-Návsí-Mosty u Jablunkova jede v a ;
8:35  8:37     2906   Čadca (7:37) Studénka (9:54)  2
  8:38     12810     Frýdek-Místek (9:18)  2
  8:42     3408     Opava východ (10:22)  3
8:49  8:51    Ex 141   Praha hl.n. (4:08) Žilina (10:13)  3 Beskyd
9:03       3405   Opava východ (7:27)    3
9:08       2221   Katowice (6:58)    1
9:11       12811   Frýdek-Místek (8:32)    2
9:10  9:13    R 340   Žilina (7:42) Bohumín (9:40)  2 Kysuca
2.; ; ; ;
9:19  9:25     2927   Studénka (8:03) Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (10:08)  4 Studénka-Ostrava-Svinov jede v a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; Ostrava-Svinov-Bohumín jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.;
  9:30     2222     Cieszyn (9:35)  1
9:35  9:37     2924   Návsí (Nawsie) (9:08) Bohumín (10:11)  4 Jablunkov-Návsí – Bohumín
  9:38     12812     Frýdek-Místek (10:18)  2
9:41      Sp 1613   Opava východ (8:14)    3 1.2.; ;
  9:42     3410     Opava východ (11:19)  4 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
  10:03    Sp 1614     Opava východ (11:26)  3 1.2.; ;
10:08       3407   Opava východ (8:30)    3
10:12       12813   Frýdek-Místek (9:32)    2
10:19  10:25     2929   Bohumín (9:45) Návsí (Nawsie) (10:52)  3
10:35  10:37     2926   Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (9:52) Ostrava-Svinov (11:29)  2 Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.;
  10:38     12814     Frýdek-Místek (11:18)  2
  10:42     3412     Opava východ (12:22)  3
11:08       3409   Opava východ (9:27)    4
11:07  11:08    EC 234   Zvolen osobná stanica (7:28) Praha hl.n. (15:54)  2 Detvan
; Ostrava-Svinov – Praha hl.n.; Ostrava-Svinov – Praha hl.n.; Ostrava-Svinov – Praha hl.n.; Ostrava-Svinov – Praha hl.n.
11:12       12815   Frýdek-Místek (10:32)    2
11:19  11:25     2903   Studénka (10:03) Čadca (12:23)  3 Studénka-Ostrava-Svinov jede v ;
11:35  11:37     2928   Návsí (Nawsie) (11:08) Bohumín (12:11)  3
  11:38     12816     Frýdek-Místek (12:18)  2
11:41      Sp 1615   Opava východ (10:14)    3 1.2.; ;
  11:42     3414     Opava východ (13:19)  4 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
  12:03    Sp 1616     Opava východ (13:26)  3 1.2.; ;
12:08       3411   Opava východ (10:30)    3
12:12       12817   Frýdek-Místek (11:32)    2
12:19  12:25     2931   Bohumín (11:45) Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (13:08)  3 Jablunkov-Návsí-Mosty u Jablunkova jede do 24.I.;
12:35  12:37     2930   Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (11:52) Suchdol nad Odrou (14:04)  2 Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.; Ostrava-Svinov-Suchdol nad Odrou jede v ;
  12:38     12818     Frýdek-Místek (13:18)  2
  12:42     3416     Opava východ (14:22)  3
12:49  12:51    Ex 143   Praha hl.n. (8:09) Žilina (14:13)  3 Odra
; ; ;
13:03       3413   Opava východ (11:27)    3
13:12       12819   Frýdek-Místek (12:32)    2
13:19  13:20     2933   Studénka (12:03) Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (14:03)  3 Jablunkov-Návsí-Mosty u Jablunkova jede do 24.I.;
13:35  13:37     2908   Čadca (12:38) Bohumín (14:11)  2
  13:38     12820     Frýdek-Místek (14:18)  2
13:41      Sp 1617   Opava východ (12:14)    3 1.2.; ;
  13:42     3418     Opava východ (15:19)  4 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
14:03       3415   Opava východ (12:30)    3
  14:03    Sp 1618     Opava východ (15:26)  3 1.2.; ;
  14:10     2905     Čadca (15:14)  4 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; v a
14:12       12821   Frýdek-Místek (13:32)    2
14:19  14:25     2935   Bohumín (13:45) Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (15:08)  3 Jablunkov-Návsí-Mosty u Jablunkova jede do 24.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
14:36       2815   Ostrava hl.n. (13:54)    3 jede v , nejede 31.XII.; 1.2.; ;
14:35  14:37     3314   Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (13:52) Přerov (16:51)  3 Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.;
  14:39     3420     Opava východ (16:22)  3 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
  14:40     12822     Frýdek-Místek (15:20)  2
  14:46    R 1502     Praha hl.n. (19:40)  3 Helfštýn
jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; ; ;
14:44  14:47    EC 235   Ostrava-Svinov (14:07) Zvolen osobná stanica (18:14)  3 Detvan
14:49  14:54     2937   Bohumín (14:15) Návsí (Nawsie) (15:21)  3 jede v ; jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
15:03       3417   Opava východ (13:27)    4
15:05  15:07    Ex 142   Žilina (13:42) Praha hl.n. (19:54)  2 Odra
; ; ;
  15:11     2836     Ostrava-Svinov (16:00)  2 jede v , nejede 31.XII.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ;
15:14       12823   Frýdek-Místek (14:34)    2
15:19  15:25     2907   Ostrava-Svinov (14:20) Čadca (16:23)  3
15:33       2223   Cieszyn (15:28)    1
15:35  15:37     2934   Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (14:52) Bohumín (16:11)  2 Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.;
  15:38     12824     Frýdek-Místek (16:18)  2
15:41  15:42    Sp 1619   Opava východ (14:14) Třinec (Trzyniec) (15:51)  3 jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; 1.2.; ;
  15:43     3422     Opava východ (17:19)  4 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
16:03       3419   Opava východ (14:30)    3
16:04  16:05    Sp 1620   Třinec (Trzyniec) (15:56) Opava východ (17:26)  3 jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; 1.2.; ;
  16:10     2224     Katowice (18:30)  2
16:11       12825   Frýdek-Místek (15:32)    2
  16:14    R 1540     Praha hl.n. (20:47)  3 Olše
Český Těšín-Praha hl.n. jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; Český Těšín – Praha hl.n.; Český Těšín – Praha hl.n.; Český Těšín – Praha hl.n.
16:19  16:25     2939   Bohumín (15:45) Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (17:08)  3 Jablunkov-Návsí-Mosty u Jablunkova jede do 24.I.;
16:33       2835   Ostrava-Svinov (15:46)    4 jede v ;
16:35  16:37     2936   Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (15:52) Studénka (17:54)  2 Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.; Bohumín-Studénka nejede 24., 31.XII.;
  16:38     12826     Frýdek-Místek (17:18)  2
  16:42     3424     Opava východ (18:22)  3
16:49  16:51    EC 147   Praha hl.n. (12:09) Žilina (18:13)  3 Jan Perner
; ; ;
17:03       3421   Opava východ (15:27)    4
17:12       12827   Frýdek-Místek (16:32)    2
17:19  17:25     2909   Hranice na Moravě (15:29) Čadca (18:23)  4 Mosty u Jablunkova-Čadca nejede 24., 31.XII.;
17:35  17:37     2910   Čadca (16:37) Bohumín (18:11)  2
  17:38     12828     Frýdek-Místek (18:18)  2
17:41      Sp 1621   Opava východ (16:14)    3 1.2.; ;
  17:42     3426     Opava východ (19:19)  4
17:49      R 1541   Praha hl.n. (13:38)    3 Olše
jede v a 23., 30.XII., 30.IV., 7.V., nejede 26.XII., 2.I., 1., 8.V.; Praha hl.n. – Český Těšín; Praha hl.n. – Český Těšín; Praha hl.n. – Český Těšín
18:03       3423   Opava východ (16:30)    3
  18:03    Sp 1622     Opava východ (19:26)  3 1.2.; ;
18:12       12829   Frýdek-Místek (17:32)    2
18:18  18:19    R 331   Bohumín (17:08) Žilina (19:46)  3 Kysuca
2.; ; ; ;
18:14  18:25     2941   Bohumín (17:40) Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (19:08)  3 Jablunkov-Návsí-Mosty u Jablunkova jede do 24.I.;
  18:37     2954     Ostrava-Svinov (19:29)  2 Bohumín-Ostrava-Svinov nejede 24., 31.XII.;
  18:38     12830     Frýdek-Místek (19:18)  2
18:35  18:42     3428   Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (17:52) Opava východ (20:21)  2 Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.;
19:03       3425   Opava východ (17:27)    3
19:05  19:07    Ex 140   Žilina (17:42) Praha hl.n. (23:54)  2 Beskyd
19:12       12831   Frýdek-Místek (18:32)    2
19:19  19:25     2911   Studénka (18:03) Čadca (20:23)  3 Studénka-Bohumín jede v , a 24.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI., nejede 23.XII., 10., 30.IV., 7.V., 30.VI., 31.VIII., 23.X., 13.XI.;
19:41      Sp 1623   Opava východ (18:14)    3 1.2.; ;
19:44  19:45     2912   Čadca (18:40) Bohumín (20:19)  2
  19:46     12832     Frýdek-Místek (20:21)  2
  19:49     2838     Ostrava-Svinov (20:36)  3 1.2.; ;
20:07       3427   Opava východ (18:30)    3
20:17       12833   Frýdek-Místek (19:41)    2 nejede 24.XII.
20:19  20:20     2943   Bohumín (19:45) Návsí (Nawsie) (20:47)  3 nejede 24., 31.XII.;
20:35  20:39     2938   Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (19:52) Ostrava-Svinov (21:29)  2 Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.; nejede 24., 31.XII.;
  20:42     3430     Opava východ (22:16)  2 Ostrava-Svinov-Opava východ nejede 24., 31.XII.;
  20:43     12834     Frýdek-Místek (21:18)  2 nejede 24.XII.
20:50      IC 531   Praha hl.n. (16:09)    3 Hutník
; ; ;
21:13       3429   Opava východ (19:27)    3 Ostrava-Svinov-Český Těšín nejede 24., 31.XII.;
21:14       12835   Frýdek-Místek (20:38)    2 nejede 24., 31.XII.
21:19  21:20     2945   Ostrava-Svinov (20:20) Návsí (Nawsie) (21:47)  3 Ostrava-Svinov-Bohumín nejede 24., 31.XII.; Třinec-Jablunkov-Návsí nejede 24., 31.XII.;
21:38  21:39     2914   Čadca (20:41) Bohumín (22:13)  2
  21:43     12836     Frýdek-Místek (22:18)  2 nejede 24., 31.XII.
  21:52     2840     Ostrava-Svinov (22:43)  3 nejede 24., 31.XII.;
22:07       3431   Opava východ (20:30)    3 1.2.; ;
22:14       12837   Frýdek-Místek (21:38)    2 nejede 24., 31.XII.
22:19  22:20     2913   Bohumín (21:45) Čadca (23:18)  3 v a
22:35  22:36     2804   Návsí (Nawsie) (22:08) Ostrava-Svinov (23:34)  2 nejede 24., 31.XII.;
  22:39     2958     Bohumín (23:13)  3 nejede 24., 31.XII.; 1.2. v a , kromě 23. – 25., 31.XII., 12., 30.IV., 7.V., 5.VII., 27.IX., 27.X., 16.XI. vozy 1. a 2. třídy; v a , kromě 23. – 25., 31.XII., 12., 30.IV., 7.V., 5.VII., 27.IX., 27.X., 16.XI.;
  22:43     12838     Frýdek-Místek (23:18)  2 nejede 24., 31.XII.
22:52      IC 581   Praha hl.n. (18:09)    3 Ostravan
Bohumín-Český Těšín nejede 24., 31.XII.;
23:05  23:06    R 440   Košice (18:02) Cheb (9:42)  2 Excelsior
; ; ; ; ; ; Praha hl.n. – Ústí nad Labem hl.n. jízdní doklady platné pro trať Praha - Stříbro - Cheb platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n.; Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující od
23:08       2839   Ostrava-Svinov (22:18)    3 nejede 24., 31.XII.;
23:14       12839   Frýdek-Místek (22:38)    2 nejede 24., 31.XII.
23:18  23:25     2947   Ostrava-Svinov (22:20) Návsí (Nawsie) (23:52)  3 nejede 24., 31.XII.; Český Těšín-Jablunkov-Návsí nejede 24., 31.XII.; 1.2. Ostrava-Svinov – Jablunkov-Návsí vozy 1. a 2. třídy; Ostrava-Svinov – Jablunkov-Návsí; Ostrava-Svinov – Jablunkov-Návsí
 
Poznámky
10 nejede 24., 31.XII.
11 nejede 25.XII., 1.I.
12 nejede 24.-25., 31.XII.

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster