..: Overview of engineering works on Czech main railway lines - 2006 :..
Co nás letos čeká?
I letos - v roce 2006 nás čeká několik koridorových a souvisejících výluk, které ovlivní železniční provoz v České republice. Konkrétní výluky budou známy až v průběhu března, ale některé již předběžně známe a proto zde uvedeme jejich seznam bez konkrétních datových údajů. Tato stránka bude i letos průběžně doplňována a aktualizována. Některé zmíněné výluky budou uskutečněny až v následujících letech.
Červeně jsou zvýrazněny aktuálně probíhající výluky, fialově jsou zvýrazněny výluky, které budou zahájeny cca. do jednoho měsíce.

Poslední aktualizace: 8.10.2006 (Doplněné denní výluky v Praze-Běchovicích a mezi Čerčany a Benešovem)  Zobrazeno 8327x
Archiv: výluky roku 2005
Výluky na I.koridoru
Průjezd železničním uzlem Ústí nad Labem
1) Ústí nad Labem sever
Výluka části liché skupiny kolejí (5. -.13. kolej) 9.12.2005 - 15.3.2006, prodlouženo do 28.4.2006 17:00

Výluka sudé skupiny kolejí 5.5. - 6.11.2006

2) Ústí nad Labem sever - Ústí nad Labem hl.n.
Výluka 1. traťové koleje:
Výluka 2. traťové koleje: 5.5. - 6.11.2006

3) Ústí nad Labem hl.n.
Výluka liché skupiny kolejí: 5., 7. kolej do 5.5.2006
Výluka sudé skupiny kolejí: 5.5. - 30.11.2006

4) Ústí nad Labem hl.n. - Ústí nad Labem jih
Výluka 1.traťové koleje:
Výluka 2.traťové koleje: 5.5. - 30.11.2006

5) Ústí nad Labem jih
Výluka 1a, 1. a 3. koleje: trvá do 5.5.2006

6) Praha-Běchovice
Výluka liché skupiny kolejí:
Výluka sudé skupiny kolejí: od 10.10.2006 denně vždy 8.40 - 15:15 - stavba základů pro stožáry TV

7) Praha-Běchovice - Odb. Blatov
Výluka 1. traťové koleje:
Výluka 2. traťové koleje: od 10.10.2006 denně vždy 8.40 - 15:15 - stavba základů pro stožáry TV

8) Kolín - Záboří nad Labem: říjen + litopad 2006 (?)
Výluka 1. traťové koleje:
Výluka 2. traťové koleje:
Výluky na II.koridoru
Optimalizace Břeclav (mimo uzel) - st.hr. ČR/SK - realizace Sdružení Břeclavské spojení - vedoucí sdružení Subterra, a. s. a ŽS Brno, a. s.
1) Břeclav - Lanžhot
Výluka 1. traťové koleje: 30.3. - 10.7.2006, prodlouženo do 2.8.2006 17:50
Výluka 2. traťové koleje: 6.3. - 27.3.; 7.8. 12:00 - 4.12.2006

2) Lanžhot - Kúty
Výluka 1. traťové koleje:
Výluka 2. traťové koleje:

Výluky na III.koridoru
Modernizace Olomouc - Přerov, 2.část - realizace
1) Výh. Dluhonice - Brodek u Přerova
Výluka 1. traťové koleje: 17.6. - 31.8.2006  
Výluka 2. traťové koleje: 28.3. - 7.6.2006

2) Brodek u Přerova
Výluka liché skupiny kolejí: 17.6. - 20.9.2006
Výluka sudé skupiny kolejí: 29.5. - 7.6., 20.9. - 8.12.2006

3) Brodek u Přerova - Grygov
Výluka 2. traťové koleje: 20.9. - 5.11.2006

Modernizace Červenka - Zábřeh na Moravě - zhotovitel: Skanska ŽS.
4) Červenka
Výluka liché skupiny kolejí:
Výluka sudé skupiny kolejí:

5) Červenka - odb. Benkov
Výluka 1. traťové koleje:
Výluka 2. traťové koleje:

6) Odb. Benkov - Moravičany
Výluka 1. traťové koleje: 21.6. - 9.7., 2.8. - 20.9.2006
Výluka 2. traťové koleje: 10.7. - 30.7., 1.10. - 23.11.2006

7) Moravičany – Mohelnice
Výluka 1. traťové koleje: 1.3. - 24.4.2006, prodlouženo do 5.5.2006

8) Železniční stanice Mohelnice
Výluka liché skupiny kolejí: 1.3. - 24.4.2006, prodlouženo do 5.5.2006

9) Mohelnice - Lukavice na Moravě:
Výluka 1. traťové koleje: 5.5. - 26.5.2006, 24.7. - 20.9.
Výluka 2. traťové koleje: 26.5. - 24.7.2006

10) Lukavice na Moravě
Výluka liché skupiny kolejí: 5.10. - 16.11.2006 19:00hod.
Výluka sudé skupiny kolejí:

11) Lukavice na Moravě - Zábřeh na Moravě: (12.10. - 1.12.2006 ?)
Výluka 1. traťové koleje:
Výluka 2. traťové koleje:

Modernizace Zábřeh na Moravě - Krasíkov
12) Zábřeh na Moravě – odb. Most
Výluka 1. traťové koleje:
Výluka 2. traťové koleje:

13) Odb. Lupěné - Hoštejn
Výluka 1. traťové koleje: 27.6. - 20.9.2006
Výluka 2. traťové koleje: 1.3. - 7.6.2006, prodlouženo do 19.6.2006, 3.10. - 23.10.2006 19:00 hodin

Modernizace Plzeň Jižní předměstí - Stříbro
14) Plzeň-Jižní předměstí - Plzeň-Křimice
Výluka 1. traťové koleje: 1.6. - 30.8.2006
Výluka 2. traťové koleje: 22.5. - 1.6.2006, 31.8. - 15.11.2006

15) Plzeň-Křimice
Výluka liché skupiny kolejí: 1.6. - 30.8.2006
Výluka sudé skupiny kolejí: 22.5. - 1.6.2006 , 31.8. - 15.11.2006

16) Plzeň-Křimice - Kozolupy:
Výluka 1. traťové koleje: 1.6. - 30.8.2006
Výluka 2. traťové koleje: 22.5. - 1.6.2006, 31.8. - 15.11.2006
17) Kozolupy - :
Výluka 1. traťové koleje: 1.6. - 30.8.2006
Výluka 2. traťové koleje: 22.5. - 1.6.2006, 31.8. - 15.11.2006

Výluky na IV.koridoru
Optimalizace Praha-Hostivař - Strančice
Praha-Hostivař - Praha-Uhříněves - jen denní výluky
Výluka 1. traťové koleje:
Výluka 2. traťové koleje:

Praha-Uhříněves
Výluka zhlaví mezi kolejí 1 a 101 (vlaky od Hostivaře budou jezdit po 103.SK a dále po liché skupině vyjma 1.SK):
10.4. - 20:00 dne 27.4.2006
Výluka výhybek hostivařského zhlaví liché skupiny kolejí (vlaky od Hostivaře budou jezdit po 1., 2. a 4.SK):
28.4. 6:00 - 16.5. a 24.11. - 28.11.2006
Výluka říčanského zhlaví liché kol. skupiny + výluka 1. a 3.SK :
1.10. - 23.11.2006

Výluka sudé skupiny kolejí: 29.6. - 30.9.2006

Praha-Uhříněves - Říčany
Denní výluky:
Výluka 1. traťové koleje:
Výluka 2. traťové koleje:
Nepřetržité výluky
Výluka 1. traťové koleje: 24.4. - 28.6.2006
Výluka 2. traťové koleje: 29.6. - 25.7.2006

Říčany - Strančice
Denní výluky
Výluka 1. traťové koleje:
Výluka 2. traťové koleje:
Nepřetržité výluky
Výluka 1. traťové koleje: 26.7. - 30.8.2006
Výluka 2. traťové koleje: 31.8. - 8.11.2006

Strančice
Výluka liché skupiny kolejí: 29.6. - 25.7.2006
Výluka sudé skupiny kolejí: 31.8. - 8.11.2006

Strančice - Senohraby
Výluka 1. traťové koleje: 20.11. - 1.12.2006
Výluka 2. traťové koleje: 9.11. - 20.11.2006

Čerčany - Benešov u Prahy
Výluka 1. traťové koleje: od 13.10.2006 denně vždy 8:55 - 15:30 - stavba základů pro stožáry TV
Výluka 2. traťové koleje:

Železniční uzel Praha
Praha Masarykovo nádraží - Praha-Libeň
Výluka 1. traťové koleje: 21.8.2006 - cca 4.9.2007 - výstavba estakády Sluncová
Výluka 2. traťové koleje: 9.5. - 24.7.2006 - výstavba opěrné zdi estakády Sluncová, částečně provizorní přeložka
září a říjen 2007 dokončení přeložky