..: All news and reports - Tarify - ČR Pardubický :..

Ilustrační obrázekPardubice - Lidé, kteří cestují mezi Chrudimí, Pardubicemi a Hradcem Králové, už brzy vystačí při placení jízdného s jedinou čipovou kartou. Systém má být uváděn do provozu postupně. Od 1.9. bude možné platit kartou jízdné v linkových autobusech mezi Pardubicemi, Hradcem Králové a Chrudimí.

Ilustrační fotoPardubice - Pardubický kraj pracuje na přípravě integrovaného dopravního systému Pardubického kraje, jehož spuštění je očekáváno v polovině roku 2007. „Vše zaleží na schválení harmonogramu postupných kroků k realizaci systému,“ sdělila mluvčí Pardubického kraje Kateřina Nohavová.

1.3.2006 - 12:31 - SC Pendolino za standardní cenu

SC PendolinoPraha - Od 1. března 2006 se jízdenky na vlaky SC Pendolino prodávají opět za standardní cenu podle ceníku jízdného SuperCity. Končí tak období, kdy byla cestujícím poskytována akviziční sleva 20 %. České dráhy ponechaly tuto slevu v platnosti po celý měsíc únor jako poděkování cestujicím za důvěru během období, kdy vinou výrobce nebylo možno poskytovat plnohodnotný servis ve vlacích SC Pendolino. Vlaky SC Pendolino jezdí jako zvláštní kategorie vlaků mezi Prahou a Ostravou. Podrobné informace o jízdném ve vlacích SC Pendolino a o způsobu odbavení naleznete na internetové stránce www.scpendolino.cz.

Zdroj : České dráhy, a.s.

   
ŽelPage - Czech railway webzine
ISSN 1801-5425
historie ŽelPage
Public use not allowed without explicit permission of author.
zc.egaplez@ofni
© 2001-2022 Spolek ŽelPage
:. Sign inopen/close
 
 
  
 
Forgot your password?   
Register   
:. eShop offeropen/close
:. Current train position - Czech Rep.open/close
Current train position - Czech Rep.
 
:. Searchopen/close

 
   
 
 
   
 
:. Weather for Photographersopen/close
Photographing conditions
in the Czech Republic

Sun
rises at 07:44
sets at 16:45