Pro vyhledání vlaku zadejte jeho číslo, nebo název. Hvězdičku * lze při vyhledávání používat dle zvyklostí.
V databázi byl nalezen 1 vlak.
|
Os 18417 « předchozí | další » |
Trasa:
Tábor 17.15, Obrataň 17.42-17.44, Pelhřimov 18.18-18.19, Horní Cerekev 18.43 Detail trasy »
|
|
Varianta: Řazení v a , kromě 24., 25.XII., 1.I., 25.III., 5.VII., 28.X. |
|
|
Aktualizace: 26.6.2016 (František Kozel) | Trvalý odkaz | Textová verze |
|
Poznámky k vlaku:
Pelhřimov - Horní Cerekev jede v , a 24.XII. – 1.I., 27.III., 3. – 5.VII., 28.IX., 28.X., 17.XI.
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení v a 24., 25.XII., 1.I., 25.III., 5.VII., 28.X., kromě 26.XII., 26.III., 29.X. |
|
|
Aktualizace: 26.6.2016 (František Kozel) | Trvalý odkaz | Textová verze |
|
Poznámky k vlaku:
Pelhřimov - Horní Cerekev jede v , a 24.XII. – 1.I., 27.III., 3. – 5.VII., 28.IX., 28.X., 17.XI.
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
|