Pro vyhledání vlaku zadejte jeho číslo, nebo název. Hvězdičku * lze při vyhledávání používat dle zvyklostí.
V databázi byl nalezen 1 vlak.
|
Os 18416 « předchozí | další » |
Trasa:
Horní Cerekev 19.27, Pelhřimov 19.50-19.51, Obrataň 20.25-20.26, Tábor 20.53 Detail trasy »
|
|
Varianta: Řazení kromě 26., 27., 31.XII., 26., 27.III., 3.VII., 28.IX., 29.X., 17.XI. |
|
|
Aktualizace: 26.6.2016 (František Kozel) | Trvalý odkaz | Textová verze |
|
Poznámky k vlaku:
Jede v , a 24.XII. – 1.I., 25. - 27.III., 3. – 5.VII., 28.IX., 28.X., 17.XI. - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) 8374 / 18416 Počátky-Žirovnice - Tábor v
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení 26., 27., 31.XII., 26., 27.III., 3.VII., 28.IX., 29.X., 17.XI. |
|
|
Aktualizace: 26.6.2016 (František Kozel) | Trvalý odkaz | Textová verze |
|
Poznámky k vlaku:
Jede v , a 24.XII. – 1.I., 25. - 27.III., 3. – 5.VII., 28.IX., 28.X., 17.XI.
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
|