Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
4:49 | 4:50 | 7830 | Zdice (4:01) | Plzeň hlavní nádraží (5:08) |
5:05 | 5:05 | 17801 | Radnice (4:18) | Rokycany (5:15) |
5:34 | 5:34 | 7832 | Zdice (4:44) | Plzeň hlavní nádraží (5:53) |
5:36 | 5:37 | 7801 | Plzeň hlavní nádraží (5:18) | Beroun (7:15) |
6:59 | 7:00 | 7800 | Beroun (5:48) | Plzeň hlavní nádraží (7:19) |
7:24 | 7:24 | 7820 | Beroun (6:21) | Plzeň hlavní nádraží (7:43) |
7:29 | 7:29 | 7803 | Plzeň hlavní nádraží (7:11) | Praha-Smíchov (9:11) |
8:36 | 8:37 | 7871 | Plzeň hlavní nádraží (8:18) | Rokycany (8:43) |
9:26 | 9:27 | 7804 | Beroun (8:23) | Plzeň hlavní nádraží (9:46) |
9:36 | 9:37 | 7805 | Plzeň hlavní nádraží (9:18) | Beroun (10:39) |
10:16 | 10:17 | 7870 | Rokycany (10:09) | Plzeň hlavní nádraží (10:36) |
11:26 | 11:27 | 7806 | Praha-Smíchov (9:53) | Plzeň hlavní nádraží (11:46) |
11:36 | 11:37 | 7807 | Plzeň hlavní nádraží (11:18) | Beroun (12:39) |
13:26 | 13:27 | 7808 | Beroun (12:23) | Plzeň hlavní nádraží (13:46) |
13:36 | 13:37 | 7809 | Plzeň hlavní nádraží (13:18) | Beroun (14:46) |
14:36 | 14:37 | 7811 | Plzeň hlavní nádraží (14:18) | Beroun (15:46) |
15:06 | 15:07 | 7872 | Radnice (0:00) | Radnice (16:19) |
15:26 | 15:27 | 7810 | Beroun (14:23) | Plzeň hlavní nádraží (15:46) |
15:36 | 15:37 | 7831 | Plzeň hlavní nádraží (15:18) | Zdice (16:26) |
16:26 | 16:27 | 7812 | Beroun (15:23) | Plzeň hlavní nádraží (16:46) |
16:36 | 16:37 | 7813 | Plzeň hlavní nádraží (16:18) | Beroun (17:39) |
17:26 | 17:26 | 7874 | Plzeň hlavní nádraží (0:00) | Plzeň hlavní nádraží (17:46) |
17:36 | 17:37 | 7815 | Plzeň hlavní nádraží (17:18) | Praha hlavní nádraží (19:19) |
18:26 | 18:27 | 7814 | Beroun (17:23) | Plzeň hlavní nádraží (18:53) |
18:34 | 18:34 | 7877 | Plzeň hlavní nádraží (18:13) | Rokycany (18:43) |
19:26 | 19:27 | 7816 | Beroun (18:23) | Plzeň hlavní nádraží (19:46) |
19:36 | 19:37 | 7817 | Plzeň hlavní nádraží (19:18) | Beroun (20:39) |
20:36 | 20:37 | 7819 | Plzeň hlavní nádraží (20:18) | Beroun (21:39) |
21:05 | 21:05 | 7879 | Radnice (20:22) | Rokycany (21:13) |
21:26 | 21:27 | 7818 | Praha hlavní nádraží (19:45) | Plzeň hlavní nádraží (21:46) |
21:36 | 21:37 | 7645 | Blatno u Jesenice (19:46) | Rokycany (21:43) |
22:32 | 22:32 | 7880 | Rokycany (22:25) | Plzeň hlavní nádraží (22:52) |
22:52 | 22:52 | 7882 | Radnice (0:00) | Radnice (23:34) |
22:58 | 22:59 | 7835 | Plzeň hlavní nádraží (22:41) | Zbiroh (23:27) |