Vlak 7801 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Plzeň hlavní nádraží | 5:18 | 2v/- | |||
Plzeň-Doubravka | 5:22 | 5:22 | 1 spoj | ||
Chrást u Plzně | 5:29 | 5:30 | 1/3 | 2 spoje | |
Dýšina-Horomyslice | 5:33 | 5:34 | |||
Ejpovice | 5:36 | 5:37 | |||
Klabava | 5:39 | 5:39 | |||
Rokycany | 5:43 | 6:11 | -/4 | 3 spoje | |
Svojkovice | 6:16 | 6:16 | |||
Holoubkov | 6:20 | 6:20 | -/4 | ||
Mýto | 6:23 | 6:24 | |||
Kařízek | 6:27 | 6:27 | 2/- | ||
Zbiroh | 6:31 | 6:32 | -/3 | ||
Cerhovice | 6:36 | 6:36 | |||
Hořovice | 6:41 | 6:52 | -/3 | ||
Praskolesy | 6:56 | 6:56 | |||
Stašov | 6:59 | 7:00 | |||
Zdice | 7:03 | 7:04 | -/5 | 3 spoje | |
Králův Dvůr-Popovice | 7:07 | 7:08 | |||
Králův Dvůr | 7:10 | 7:10 | |||
Beroun | 7:15 | 3/- | 7 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci