Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
5:04 | 5:04 | 2360 | Ústí nad Labem západ (4:52) | Děčín hlavní nádraží (5:24) |
5:18 | 5:18 | 2301 | Děčín hlavní nádraží (4:59) | Roudnice nad Labem (6:22) |
5:38 | 5:38 | 2300 | Roudnice nad Labem (4:38) | Děčín hlavní nádraží (5:58) |
5:44 | 5:44 | 2303 | Děčín hlavní nádraží (5:25) | Roudnice nad Labem (6:40) |
6:11 | 6:11 | 2302 | Roudnice nad Labem (5:18) | Děčín hlavní nádraží (6:31) |
6:44 | 6:44 | 2305 | Děčín hlavní nádraží (6:25) | Roudnice nad Labem (7:40) |
7:11 | 7:11 | 2304 | Roudnice nad Labem (6:18) | Děčín hlavní nádraží (7:31) |
7:14 | 7:14 | 2361 | Děčín hlavní nádraží (6:55) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (7:23) |
8:44 | 8:44 | 2307 | Děčín hlavní nádraží (8:25) | Roudnice nad Labem (9:40) |
9:11 | 9:11 | 2306 | Roudnice nad Labem (8:18) | Děčín hlavní nádraží (9:31) |
9:44 | 9:44 | 2309 | Děčín hlavní nádraží (9:25) | Roudnice nad Labem (10:40) |
10:28 | 10:28 | 2308 | Roudnice nad Labem (9:18) | Děčín hlavní nádraží (10:46) |
10:44 | 10:44 | 2311 | Děčín hlavní nádraží (10:25) | Roudnice nad Labem (11:40) |
11:11 | 11:11 | 2310 | Roudnice nad Labem (10:18) | Děčín hlavní nádraží (11:31) |
11:35 | 11:35 | 1771 | Děčín hlavní nádraží (11:15) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (11:45) |
12:44 | 12:44 | 2313 | Děčín hlavní nádraží (12:25) | Roudnice nad Labem (13:40) |
13:11 | 13:11 | 2312 | Roudnice nad Labem (12:18) | Děčín hlavní nádraží (13:31) |
13:44 | 13:44 | 2315 | Děčín hlavní nádraží (13:25) | Roudnice nad Labem (14:40) |
14:11 | 14:11 | 2314 | Roudnice nad Labem (13:18) | Děčín hlavní nádraží (14:29) |
14:44 | 14:44 | 2317 | Děčín hlavní nádraží (14:25) | Roudnice nad Labem (15:40) |
15:11 | 15:11 | 2316 | Roudnice nad Labem (14:18) | Děčín hlavní nádraží (15:31) |
16:11 | 16:11 | 2318 | Roudnice nad Labem (15:18) | Děčín hlavní nádraží (16:31) |
16:44 | 16:44 | 2319 | Děčín hlavní nádraží (16:25) | Roudnice nad Labem (17:40) |
17:03 | 17:03 | Sp 1772 | Praha Masarykovo nádraží (15:32) | Děčín hlavní nádraží (17:23) |
17:28 | 17:28 | 1777 | Děčín hlavní nádraží (17:09) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (17:37) |
18:44 | 18:44 | 2321 | Děčín hlavní nádraží (18:25) | Roudnice nad Labem (19:40) |
19:11 | 19:11 | 2320 | Roudnice nad Labem (18:18) | Děčín hlavní nádraží (19:31) |
19:59 | 19:59 | 2363 | Děčín hlavní nádraží (19:40) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (20:08) |
20:26 | 20:26 | 2322 | Roudnice nad Labem (19:18) | Děčín hlavní nádraží (20:46) |
21:13 | 21:13 | 2636 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (21:05) | Česká Kamenice (22:22) |
22:44 | 22:44 | 2367 | Děčín hlavní nádraží (22:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (22:53) |
23:11 | 23:11 | 2366 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (23:03) | Děčín hlavní nádraží (23:31) |