Vlak 2319 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Děčín hlavní nádraží | 16:25 | 1/- | |||
Vilsnice | 16:28 | 16:29 | |||
Choratice | 16:31 | 16:31 | |||
Dobkovice | 16:33 | 16:33 | |||
Povrly-Roztoky | 16:36 | 16:37 | |||
Povrly | 16:40 | 16:40 | 1/2 | ||
Neštědice | 16:42 | 16:42 | |||
Mojžíř | 16:44 | 16:44 | |||
Neštěmice | 16:46 | 16:47 | |||
Ústí nad Labem sever | 16:49 | 16:50 | -/3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16:53 | 16:57 | 2/- | 4 spoje | |
Dolní Zálezly | 17:05 | 17:05 | |||
Prackovice nad Labem | 17:08 | 17:09 | 1/2 | ||
Litochovice nad Labem | 17:11 | 17:11 | |||
Malé Žernoseky | 17:14 | 17:14 | |||
Lovosice město | 17:16 | 17:17 | |||
Lovosice | 17:19 | 17:20 | 3/- | 3 spoje | |
Lukavec | 17:23 | 17:23 | |||
Nové Kopisty | 17:25 | 17:25 | |||
Bohušovice nad Ohří | 17:27 | 17:28 | 2/- | ||
Hrdly | 17:30 | 17:30 | |||
Oleško | 17:32 | 17:32 | |||
Hrobce | 17:35 | 17:35 | 2/- | ||
Roudnice nad Labem | 17:40 | 2/- | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci