..: Řazení vlaků 2004/2005 - Příjezdy a odjezdy vlaků - Osová Bítýška :..
Osová Bítýška
Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
4:36 | 4:36 | 4901 | Žďár nad Sázavou (4:05) | Brno hlavní nádraží (5:38) |
4:50 | 4:50 | 4900 | Brno hlavní nádraží (3:55) | Žďár nad Sázavou (5:21) |
5:16 | 5:16 | 4903 | Žďár nad Sázavou (4:43) | Vranovice (6:53) |
6:06 | 6:06 | 4600 | Břeclav (3:44) | Žďár nad Sázavou (6:37) |
6:16 | 6:16 | 4603 | Žďár nad Sázavou (5:45) | Břeclav (8:29) |
6:56 | 6:57 | 4902 | Břeclav (4:46) | Žďár nad Sázavou (7:28) |
7:16 | 7:16 | 4605 | Žďár nad Sázavou (6:45) | Břeclav (9:34) |
8:16 | 8:16 | 4607 | Žďár nad Sázavou (7:45) | Břeclav (10:34) |
8:56 | 8:57 | 4904 | Vranovice (7:18) | Žďár nad Sázavou (9:28) |
10:56 | 10:57 | 4602 | Břeclav (8:44) | Žďár nad Sázavou (11:28) |
11:16 | 11:16 | 4609 | Žďár nad Sázavou (10:45) | Žďár nad Sázavou (0:00) |
12:55 | 12:55 | 4604 | Břeclav (10:44) | Žďár nad Sázavou (13:28) |
13:16 | 13:16 | 4611 | Žďár nad Sázavou (12:45) | Žďár nad Sázavou (0:00) |
14:56 | 14:57 | 4606 | Břeclav (12:44) | Žďár nad Sázavou (15:35) |
15:17 | 15:17 | 4613 | Žďár nad Sázavou (14:47) | Břeclav (17:29) |
15:55 | 15:55 | 4608 | Břeclav (13:44) | Žďár nad Sázavou (16:26) |
16:56 | 16:57 | 4610 | Břeclav (14:46) | Žďár nad Sázavou (17:28) |
17:16 | 17:16 | 4615 | Žďár nad Sázavou (16:45) | Břeclav (19:29) |
17:56 | 17:57 | 4612 | Břeclav (15:40) | Havlíčkův Brod (19:05) |
19:17 | 19:17 | 4617 | Žďár nad Sázavou (18:47) | Břeclav (21:35) |
19:56 | 19:57 | 4614 | Břeclav (17:43) | Žďár nad Sázavou (20:28) |
21:16 | 21:16 | 4907 | Žďár nad Sázavou (20:45) | Brno hlavní nádraží (22:18) |
21:56 | 21:57 | 4906 | Brno hlavní nádraží (20:55) | Žďár nad Sázavou (22:28) |