Vlak 4610 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Břeclav | 14:46 | 3/- | |||
Ladná | 14:53 | 14:53 | |||
Podivín | 14:56 | 14:57 | 2/- | ||
Rakvice | 15:01 | 15:01 | |||
Zaječí | 15:04 | 15:05 | 2/- | 2 spoje | |
Šakvice | 15:10 | 15:11 | 1/3 | 2 spoje | |
Popice | 15:14 | 15:14 | |||
Pouzdřany | 15:17 | 15:18 | |||
Vranovice | 15:21 | 15:22 | 1/2 | 3 spoje | |
Žabčice | 15:26 | 15:26 | |||
Hrušovany u Brna | 15:29 | 15:30 | 1/4 | 3 spoje | |
Vojkovice nad Svratkou | 15:32 | 15:33 | |||
Rajhrad | 15:36 | 15:37 | |||
Popovice u Rajhradu | 15:39 | 15:40 | |||
Modřice | 15:43 | 15:44 | 1/3 | ||
Brno-Horní Heršpice | 15:47 | 15:48 | -/8 | ||
Brno hlavní nádraží | 15:52 | 15:55 | II/- | 13 spojů | |
Brno-Židenice | 15:59 | 16:00 | 6 spojů | ||
Brno-Královo Pole | 16:08 | 16:09 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 16:11 | 16:12 | |||
Česká | 16:16 | 16:16 | |||
Kuřim | 16:19 | 16:20 | 3/2 | ||
Čebín | 16:26 | 16:26 | |||
Hradčany | 16:29 | 16:29 | |||
Tišnov | 16:32 | 16:35 | 2/2 | 6 spojů | |
Dolní Loučky | 16:40 | 16:40 | |||
Řikonín | 16:43 | 16:44 | 1/2 | ||
Níhov | 16:48 | 16:49 | |||
Vlkov u Tišnova | 16:53 | 16:53 | 2/2 | ||
Osová Bítýška | 16:56 | 16:57 | |||
Ořechov | 17:00 | 17:00 | |||
Křižanov | 17:05 | 17:06 | 1/2 | 3 spoje | |
Sklené nad Oslavou | 17:12 | 17:12 | 1/2 | ||
Laštovičky | 17:16 | 17:17 | |||
Ostrov nad Oslavou | 17:20 | 17:21 | 2/2 | ||
Žďár nad Sázavou | 17:28 | 3/5 | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci