..: Soutěž Křížem krážem republikou již tuto sobotu. Jedete také? :..

Logo KKR, foto: Křížem krážem republikouKrnov — Národní den železnice je za dveřmi – koná se již tuto sobotu 22. září v Českých Budějovicích. Zároveň je však před námi také již 11. ročník cestovatelské soutěže Křížem krážem republikou, kterou pořádá skautský oddíl Krnovská trojka. Na cestu se tento den vydají až pětičlenné týmy, jejichž cílem je nasbírat co nejvíce bodů. Ty lze získat jednak za ujeté kilometry vlakem, ale také za návštěvu bonusových stanic, tajných míst, vrcholů a v neposlední řadě za splnění soutěžních úkolů. Letošní rok bude také ve znamení výročí 100 let od vzniku samostatného Československa. Ale pozor - možnost přihlášení týmů končí již ve čtvrtek 20. září ve 23:59.

Letošní ročník opět přinesl do soutěže několik novinek. Tou hlavní je změna hlavního partnera, kterým doposud byly České dráhy. Ty se však rozhodly ve spolupráci nepokračovat a tak se partnerem stal soukromý dopravce LEO Express, který poskytl dárky pro vítězné týmy a rovněž jsou bodově zvýhodněny kilometry ujeté v jeho vlacích. Další změnou pak je již zmíněné zdolávání vrcholů nebo návštěva takzvaných stoletých míst, tedy míst spjatých se vznikem Československa.

KKR plakát, foto: Křížem krážem republikouKKR partneři, foto: Křížem krážem republikouKKR bonusová místa, foto: Křížem krážem republikouKKR posílení, foto: Křížem krážem republikou

Ačkoliv se jedná o soutěž a asi každý tým chce zvítězit, tak hlavním cílem by mělo být si užít radost z volného den na cestách, s přáteli či známými, a v neposlední řadě poznat nejeden zajímavý kout naší země.

Jménem magazínu ŽelPage, mediálního partnera soutěže, všechny srdečně zveme!

Zdroj a další informace: Křížem krážem republikou


Michal Jaroš Poslat mail autorovi , Redakce ŽelPage Poslat mail autorovi | 19.9.2018 (21:33)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on Pozvánky Komerční sdělení

More from Česká republika (celá)


24.09.2018 (7:29)  
Já jsem byl v Odstavném nádraží Praha-jih zážitek.Mám spoustu fotek a kam mám zaslat report (můžu udělat reportáž) a velilikost fotek hlavně, jakou chcete.

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Correspondent or Member of ŽelPage, - Editor or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko