..: AWT zahajuje stipendijní program „Aweťák“ :..

Nové lokomotivy, foto: Tomáš Kubovec Vizualizace: Dennis Hűbsch Ostrava — Dopravce AWT, operující v nákladní dopravě, zahajuje stipendijní program pro studenty středních dopravních škol. Doposud společnost se školami spolupracovala například ve formě stáží či praxí, jejichž cílem je rozvíjet znalosti a zkušenosti studentů a především posílit jejich zájem o železniční či technické obory. „Rozhodli jsme se naši stávající spolupráci s vybranými školami rozšířit, proto spouštíme od tohoto školního roku Stipendijní program Aweťák. Jedná se o projekt, který si klade za cíl podpořit studenty a žáky technických oborů, a to díky finančnímu příspěvku – stipendiu, který při splnění podmínek dostávají každý měsíc. Ten mohou využít například na nákup učebnic, pomůcek do školy, ubytování, popř. na jiné studijní účely“, sdělila k novému projektu Žaneta Sigmundová, personální ředitelka skupiny AWT.

V průběhu podzimu tak bude na vybraných školách vedena kampaň, jejíž součástí bude také informování studentů o zmíněných možnostech stipendia. „Se všemi zájemci se osobně sejdou zástupci personálního oddělení, a pokud budou vybráni, podepíší smlouvu, začlení se do pracovního procesu a budou pobírat stipendium. U žáků mladších 18 let vše probíhá samozřejmě za účasti zákonných zástupců. Těšíme se na všechny přihlášené,“ dodává Žaneta Sigmundová. Více informací o programu a přihláška jsou k dispozici na webových stránkách.

Zdroj: TZ AWT


Adam Vanting Poslat mail autorovi Ohodnotit na Flattru | 10.11.2017 (6:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on Dopravci

More from Česká republika (celá)


Registered user stoupa  mail  
17.11.2017 (16:04)  
pro José:

psát diplomku a nebo dostat podnikové stipendium jsou dne ruzné veci.
Registered user José 
15.11.2017 (20:35)  
Stoupa: Pokud dělá člověk diplomku u firmy, tak za to může být normálně zaplacenej. Co s tím má společného stát?
Registered user stoupa  mail  
10.11.2017 (6:31)  
Kdo to ví, odpoví mi na otázku? Za totáce bylo tzv. "podnikové stipendium" vyvázené spoluprací VS a podniku napr. u diplomových prací, zajímací pro obe strany. Pred 20. lety "to" koncilo na závisti ouredlníku z bernáku - ti na stipendium nedosáhli a takovouto spolupráci hbite zatízili (dalsí) daní. Mají dnes studenti VS nejakou výhodu od státu u podnikového stipendia?

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Correspondent or Member of ŽelPage, - Editor or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko