..: Drážní společnost při ČVUT FD zve na přednášky a exkurze :..

Drážní společnost při ČVUT, foto: DS FD ČVUT Praha — Drážní společnost při ČVUT Fakultě dopravní spouští v pondělí cyklus přednášek a aktivit letního semestru. Na pondělí 7. března je nachystána přednáška Ing. Evžena Nečase ze společnosti LokoTrain, která ponese název „Od strojvedoucího k vlastním lokomotivám“. O dva týdny později, 21. března, bude hostem doc. Ing. Jaroslav Opava, CSc., jenž shrne vývoj rychlostních rekordů na železnici. Následovat budou dubnové přednášky o turistických linkách v Ústeckém kraji s Ing. Jakubem Jeřábkem (4. dubna) a o koncepci železniční dopravy v Olomouckém kraji s Ing. Jiřím Pospíšilem, Ph.D., z organizace KIDSOK (18. dubna).

Drážní společnost při ČVUT FD je odbornou studentskou organizací, která sdružuje zejména studenty dopravy. Její činnost spočívá v pořádání pravidelných přednášek a exkurzí s drážní tematikou, a to již od roku 2006. Právě nyní zahajuje program letního semestru akademického roku 2015/2016, přijměte proto pozvání na některé z připravovaných akcí.

Kromě již uvedených přednášek se můžete přihlásit též na exkurzi do Pardubic, která zahrnuje návštěvu logistického centra Zelená louka společnosti DB Schenker a Výukového a výzkumného centra Univerzity Pardubice v Doubravicích. Exkurze se koná již v pátek 11. března.

Přednášky se konají od 18.30 v budově fakulty v Konviktské ulici (posluchárna K305, Konviktská 20, Praha 1). Podrobnosti o přednáškách i exkurzích naleznete na webu a facebooku Drážní společnosti.

Zdroj: Drážní společnost


Radek Papež Poslat mail autorovi | 5.3.2016 (19:30)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on Pozvánky

More from ČR Praha


06.03.2016 (13:17)  
Kromě již uvedených přednášek se můžete přihlásit též na exkurzi do Pardubic, která zahrnuje návštěvu logistického centra Zelená louka společnosti DB Schenker a Vědeckého a výzkumného centra Univerzity Pardubice v Doubravicích. Exkurze se koná již v pátek 11. března.

Jenom detail: doubravický areál DFJP se oficiálně nazývá Výukové a výzkumné centrum v dopravě alias VéVéCéDé... ;-)
http://www.upce.cz/dfjp/vvcd.html

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Correspondent or Member of ŽelPage, - Editor or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko