..: Komfort, jídlo, personál 2016: Rozloučení :..

Za lepší veřejnou dopravu!, foto: Jakub Klimeš Vážení čtenáři, od prosince roku 2009 přispívám na portál ŽelPage aktualitami, články a komentáři. Od ledna 2014 se k mému redakčnímu portfoliu přidaly i tolik diskutované testy kvality služeb a zákaznického servisu. Děkuji vám, že jste po celou tu dobu byli věrnými čtenáři a doufám, že vám moje tvorba alespoň občas přinesla hodnotné informace či zajímavá zjištění. Pevně věřím, že vás alespoň trochu zaujalo i mírně netradiční, lednové putování spojené s hodnocením poskytovaných služeb. V lednu se tedy na portálu ŽelPage.cz setkáváte s mými články, které jsem pro vás ve spolupráci se super kolegy připravoval, naposledy. Ačkoliv se to nezdá, sepsat takový text a absolvovat jízdy k tomu potřebné není úplně časově nenáročná (a levná) záležitost. V současné době se má pozornost otáčí k jiným aktivitám, které doufám pomohou kvalitě ve veřejné dopravě přímočařeji. Pevně věřím, že testy dopravců tedy nebylo to poslední, co jste ode mě v oblasti kvality veřejné dopravy zaznamenali. Přeji vám při cestování jen ty nejlepší zážitky a někdy opět na viděnou!

Aleš Petrovský, redaktor


Aleš Petrovský | 24.1.2016 (6:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on Dopravci ŽelPage

More from Česká republika (celá)


  1 2 3      Zpráv na stránku:   
Registered user Hrubfr13  mail  
30.01.2016 (18:21)  
Pokud se podaří najít 'náhradu' za Aleše Petrovského, třeba jak se zde diskutuje, budou mi jeho články chybět jen na 50%.
Možná na 63%.
29.01.2016 (19:59)  
Swariner: Je hezké že jste si na mě vzpomněl. Modré banány jsem ještě nikde neviděl :D Jinak je mi líto, modrý jsem tak maximálně v tom že jezdím s ČD. A nemyslete si taky mě dokážou naštvat ačkoliv je většinou chválím ;) Jinak běžně jezdím i s Leo a GWTR Regio, KŽC.

Ale testy pana Petrovského tady budou opravdu chybět :(
29.01.2016 (16:24)  
Nicky726, paolo: Mně se ten nápad líbí a nevidím to vůbec skepticky. Chce to jen někoho, kdo to vezme za své, postaví tým a dovede to k realizaci.
29.01.2016 (15:17)  
Pane Petrovský, díky za přehršel zajímavých článků a přeji štěstí v nové roli. Snad to bude míň nevděčná věc, než psát na ŽP.

PS: Honzo7887, můj autistický syn se mě onehdá v krámě zeptal, jestli existují modré banány. Nevím přesně proč, ale hned jsem si vzpomněl na Vás.
Registered user IC HUTNIK  mail  
29.01.2016 (11:09)  
Pane Petrovský rád bych Vám poděkoval za spoustu dobré práce, kterou jste zde pro nás všechny udělal. Mrzí mne, že se už nemohu těšit na Váš další článek z Vašich cest. Vždy jsem se na ně těšil a obdivoval Vaši vytrvalost při podnikání mnohdy poněkud dobrodružných cest :-) Vážím si Vašeho nadhledu a zejména objektivity se kterou jste k testovacím jízdám vždy přistupoval. I Vám přeji ještě tisíce šťastných kilometrů na dvou stříbrných stuhách a ještě jednou díky.
Registered user paolo 
28.01.2016 (17:25)  
Nicky: Svolat workshop, kde se vymyslí betaverze, zajistit IT specialisty, marketéry a prezentéry, pak několik pročítačů příspěvků (ať ti rovnou vyhazují ty nevhodné), češtináře, popřípadě znalce gramatiky jiných jazyků (AJ + okolní státy), pak zajistit sponzoring (např. 100 mil Miles&More) výměnou za reklamy. Já mám představivost, já v tom vidím budoucnost. Jenom jestli se najdou ochotní lidé to ze začátku zadarmo dělat.
28.01.2016 (11:31)  
Ad paolo: Jo něco v tomto duchu. Vymyslet několik sledovaných kategorií, nějaký rozumný rozsah hodnocení, možnost upřesňujících komentářů a pak nějaké rozumné agregace podle trasy/linky/spoje. A nějaké neintruzivní metahodnocení (hodnotitelů) by taky mohlo být užitečné. Pak podávat rozumně předžvýkané výsledky a umožnit přístup k podrobnostem.
Registered user paolo 
27.01.2016 (20:53)  
Nicky:
Něco ja Tripadvisor? To by se ujalo. I s bodováním za zveřejněné příspěvky.
27.01.2016 (19:57)  
Mám takový návrh: Nedala by se np. v rámci ŽelPage zřídit nějaká databáze "Kvality veřejné dopravy" kam by mohlo svým hodnocením přispívat nějaké větší množství lidí? Téma Alešových článků mi přijde zajímavé, ale prostě pro nějaké tvoření názorů a závěrů to chce více dat.
Registered user IvaA 
25.01.2016 (18:37)  
Děkuji za vykonané a přeji hodně úspěchů v další činnosti.
Foto je ze zácviku na cituji:"aktivity, které doufám pomohou kvalitě ve veřejné dopravě přímočařeji"?;)
  1 2 3      Zpráv na stránku:   

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Correspondent or Member of ŽelPage, - Editor or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko