..: Vše nejlepší v novém roce 2016 :..

logo ŽelPagePraha — Hladina iontů v našich tělech se po silvestrovské zátěži pomalu vrací k normálu, předsevzetí už byla vyřčena, takže vám, našim pravidelným i nahodilým čtenářům, přispěvatelům, návštěvníkům, kibicům, fotografům i vášnivým diskutérům děkujeme za zaslaná přání a přejeme vše dobré nejen po zbytek Nového roku, ale i po všech ostatních 365 dní (ano, letošek je opět přestupný). Zachovejte nám přízeň a my vám za to budeme i nadále přinášet nejen novinky ze světa železnic, ale i vyhraněné názory, komentáře, zasvěcené články, anotace, nostalgické vzpomínky, on-line reportáže z plánovaných i mimořádných událostí a veškerý servis.

Samozřejmě, že více či méně článků najdete ledaskde, my vám ale budeme i nadále přinášet výběrovou Fotogalerii a řadu projektů, které Vám nabízíme exkluzivně. V první řadě Řazení vlaků, pak horkou novinku Nádražní hlášení, aktuální Seznam tratí se zobrazováním jízdních řádů a fotografií z příslušných traťových úseků. Dále u nás budete nacházet Kalendář akcí, Atlas vozů i lokomotiv, skvělou Fotoškolu od hlavního správce fotogalerie Charyho a samozřejmě i e-shop, v němž si můžete například zakoupit náš reprezentativní nástěnný kalendář.

A nakonec to nejlepší. Ačkoliv práce na webu stojí několik desítek lidí tisíce hodin ročně, zůstáváme u principu dobrovolnosti. A to znamená, že veškerý unikátní obsah, včetně fotogalerie s několika desítkami tisíc obrázků, vám zůstává i nadále k dispozici zcela zdarma. Kdo by však chtěl vyjádřit podporu našemu desetiletému usilí, může se stát členem našeho spolku a zaplacením členského poplatku přispět na provoz serveru, který bohužel zdarma není. Rádi vás však kdykoliv uvítáme i jako hosty!

Vaše redakce magazínu ŽelPage


NIcKON Poslat mail autorovi | 1.1.2016 (18:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on ŽelPage

More from Česká republika (celá)

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko