..: DB pomůže Etihad Rail s nákladní dopravou na Arabském poloostrově :..

Vlak, foto: Etihad Rail Abú Dhabí — Deutsche Bahn (DB) a Etihad Rail (ER) založily společný podnik – Etihad Rail DB Operations LLC. V něm bude mít majoritu ER. DB Schenker Rail zajistí nábor 200 odborných zaměstnanců, kteří jsou potřební pro postupný rozvoj nákladního železničního provozu a údržbu vozového parku. Hledají se odborníci na zabezpečovací techniku, inženýři, bezpečnostní manažeři a spousta dalších. Protože zákaldní podmínkou je perfektní znalost angličtiny, koordinuje nábor dceřiná společnost DB Schenker Rail UK.

Dr. Rüdiger Grube, předseda představenstva Deutsche Bahn AG, zdůraznil: „Síť Etihad Rail předznamenává novou éru v dopravě. DB Schenker Rail si váží toho, že je její součástí. Jsme si jisti že tato síť přispěje významně k posílení strategické pozice Spojených arabských emirátů. Naši odborníci z DB Schenker Rail a DB International se těší na spolupráci s Etihad Rail.“

V současné době investují Spojené arabské emiráty přes 80 miliard euro do výstavby nové železniční sítě, která by měla po dokončení propojit města, průmyslové komplexy a přístavy sedmi emirátů. 1200 kilometrů tratí postavených podle současných mezinárodních standardů budou využívat osobní i nákladní vlaky. Pravidelná nákladní doprava na části sítě bude zahájena v říjnu 2013.

Zdroje: DB [1], [2], MENA Rail News, UIC


stoupa Poslat mail autorovi , Vlad Poslat mail autorovi | 30.8.2013 (6:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on Dopravci Podniky

More from Svět Německo


02.09.2013 (16:02)  
vikititor - hospodaření ČD (celé skupiny)=generátor náhodných čísel. Možná i ten generátor funguje předvídatelněji :D
02.09.2013 (13:54)  
No když jste se tu pustili do CĎC - tak mě udivuje, že po kladných číslech, kdy ČDC byly v plusu a ČD naopak, se změní vláda, následně jsou vyhozeni vedoucí a rázem.. jako mávnutím tu máme situaci opačnou, kdy se říká, že ČD jsou v plusu a ČDC jsou v mínusu..

Ať už někdo odpovědný vyloží karty na stůl a řekne, jak to je s tím hospodařením..
30.08.2013 (15:57)  
Myslím, že zákazníci ČD Cargo budou osloveni některým z nákladních dopravců operujících v ČR mnohem dříve, než hypotetický konkurz s ČD Cargo začne.
Důležité pro ČD Cargo je, aby se jejich vlaky nezastavily po dobu onoho hypotetického konkurzu. Pak by měly vagony i mašiny rázem cenu šrotu.
Registered user stoupa  mail  
30.08.2013 (8:40)  
Pro Karel Farkač:

Korunu bych za to nedal - oslovil bych zákazníky přímo a to, co bych opravdu potřeboval, bych koupil "za drobné" z konkurzní podstaty .... :-)
30.08.2013 (8:22)  
Zanedlouho zaklepe firma DB Schenker Rail také na české dveře, až bude ČD-Cargo před konkurzem.
30.08.2013 (7:16)  
kam se poděly zprávy z českých luhů a hájů???

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Correspondent or Member of ŽelPage, - Editor or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko