..: Herna nebo klub: soukromí doupravci sází na exkluzivní klientelu :..

RegioJet vůz řady GAmee, foto: ŽelPage Ostrava — Na začátku byla nabídka WESTclub rakouského soukromého dopravce WESTbahn. V ní člověk získá více prostoru i soukromí pro svou cestu. Péče o pohodlí zákazníků je to, co soukromé dopravce spojuje a motivuje hledat inovativní nabídky služeb. Nové a exkluzivní nabídky budou v dohledné době dostupné také u českých soukromých dopravců. LEO Express i žlutý RegioJet si vytipovali zajímavé segmenty cestujících, které by rádi oslovili a přivedli je z aut na cestování dálkovými vlaky. Zatímco LEO Express ve švýcarském Stadler Rail zadal změnu konfigurace interiéru jednotek LEO Flirt, s novou akvizicí brněnského dopravce se potkáme již brzy v provozu – původně salonní vozy Rakouských spolkových drah prochází v současnosti úpravou interiéru.

"Cílíme na profesionály z IT," chlubí se majitel žlutého dopravce Radim Jančura. Předsevzal si přetáhnout tuto business klientelu do svých vlaků a útočí na jejich slabiny. "Víme, že slabostí tohoto povolání jsou alkohol a hry," rozvíjí myšlenku. Kromě standardních oddílů a kupé Relax tak rozšíří RegioJet vlaky o třetí vozovou třídu – G. třída bude hernou na kolečkách i pojízdným barem. Vozy původní řady ASmz získají nové označení řady GAmee, žlutý lak se specifickými piktogramy na dveřích. V interiéru kromě Relax kupé najdeme dva pulty u baru, který bude obtížné vypít, herní automat s mnoha hrami, stolní fotbálek nebo pokerový stůl. Automat si pamatuje skóre mezi jízdami, kdy cestující mohou uhrát tzv. G-body. Na otázku, zda bude bude nabízena sleva pro zručné sběrače G-Bodů, se produktový manažer RegioJetu tázavě podíval na Radima Jančuru. Ten nám odpověděl, že se nemůžeme ptát na takové věci člověka, který o nich nemá páru. Později však doplnil, že G body budou součástí věrnostního G programu. Cestující ve třídě G tak mohou dosáhnout na jízdenky zdarma, nebo výrazné slevy rozlévaných a točených nápojů. Podle neoficiálních informací dojde k úpravě Smluvních přepravních podmínek dopravce. Kdo překoná rekord Radima Jančury v Pacmanovi, koupí všem stevardkám na palubě nové boty ladící k uniformě. "Ty holky jsou hotové botomilky a jejich ošacení nám ruinuje obchodní plán," zoufá majitel nad výroční zprávou.

LEO Club

Vizualizace jednotky Stadler FLIRT na spoji LeoExpress dopravce Rapid Express, foto: Rapid Express "ČD mají béčka, RegioJet géčka, ale my nabízíme flirt," upozorňuje během představení vozů GAmee Leoš Novotný. WESTbahn a LEO Express navázali v tomto roce dlouhodobou spolupráci. WB je pro Leoše Novotného také inspirací. I v LEO Flirtech tak najdete od 1. prosince 2012 klubovou třídu. Zatímco třídy Economy, Business a First cílí na standardní klienty, LEO Club láká především aristokracii, finančníky a další exkluzivní klientelu toužící po okázalém luxusu anglických klubů. Atmosféru dokreslí koberce, pohodlné sofa, namísto LED zářivek stylové lampy. Obsluhu zajistí elegantní LEO Stewardky, které mohou cestující přivolat pomocí kovového zvonečku, o zavazadla se postará LEO Porter, lifestylový časopis LEO by měl překonat většinu dosavadních titulů na trhu, ale k dispozici bude také knihovna s klasickými tituly včetně posledního vydání Who is who in business. Cestujícím bude nabízeno několik druhů whisky i dalších destilátů, vybraná jihomoravská i zahraniční vína, podávané pokrmy pomáhali vybrat kuchaři z britského královského dvora. V soupravě jsou klubové oddíly umístěny na obou koncích – jeden je nekuřácký, druhý kuřácký. Na výběr budou rozmanité druhy kubánských a kolumbijských doutníků. "Během dopravních špiček soupravy zdvojujeme. Cestující v LEO Clubu si pak mohou zvolit i oddíl, kde budeme během cesty pořádat bridgeový turnaj," doplňuje Novotný. Ve standardní výbavě bude také biliard, snooker, ze stolních her pak Monopoly.

Zdroj: ŽPLeaks


Josef Petrák Poslat mail autorovi , Martin Grill Poslat mail autorovi | 31.12.2011 (17:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on Fikce a vtipy

More from Česká republika (celá)


Registered user Vašut 
04.01.2012 (15:48)  
Vlad, rpet: Tak a teď jste prozradili, co budou servírovat v Economy!
Stejně by to sem jednou někdo napsal.
Jinak na jakých vlacích RegioJetu budou jezdit vozy GAmee?Ví někdo?A ještě moc se mi ta jednotka pro LEO Express nelíbí.
01.01.2012 (13:44)  
A další důvod, proč jet RegioJetem. :D
01.01.2012 (11:23)  
A někde jsem slyšel že i ČD jdou do sebe... ve vozech 1. třídy si můžou všichni cestující zahrát oblíbenou ( hlavně pro ČD ) hru MONOPOLY :D
31.12.2011 (18:30)  
topič: Tak předpokládám, že se jedná o snooker-R, podobně jako se využívá GSM-R.
Correspondent or Member of ŽelPage topič  mail  
31.12.2011 (18:29)  
No s tím snookerem nevím, nevím. To bude muset mít širší průjezdný profil, jinak se tam s tágem nevytočej.
31.12.2011 (17:27)  
Vlad, rpet: Tak a teď jste prozradili, co budou servírovat v Economy!
Editor or ŽelPage Administrator Vlad  mail  
31.12.2011 (17:26)  
rpet: Nezaměňuj oslovené kuchaře za ty z podzámčí...
Registered user rpet  mail  
31.12.2011 (17:05)  
...podávané pokrmy pomáhali vybrat kuchaři z britského královského dvora...

aha, takze na tradicni "Fish&Chips" konecne narazim i v CR - to je radosti :)

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Correspondent or Member of ŽelPage, - Editor or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko