..: RegioJet ohlásil pořízení nových vozů :..

Bmpeer Cluj–Napoca — Od června 2011 dojde k zásadnímu zvýšení kvality v železniční dopravě u nás i ve směru do rumunské oblasti Transylvánie. Dlouho očekávaný výjezd vlaků InterCity pana Radima Dráčuly se stane realitou. A máme se na co těšit! Podle dřívějších informací RegioJet skutečně získá vozy od zatím neznámého rumunského výrobce. Silnou inspirací mu byly vozy slovenské produkce řad Bmpeer a Ampeer výrobce ŽOS Vrútky. Společnost ZSSK uvedla, že cestujícím budou propůjčovány během cesty herní konzole, tzv. „bmpeermetry“ a „ampeermetry“. Žlutý dopravce objednal novou řadu označenou WAmpeer. Co se za ní skrývá, je záhadou.

Steward vozu WAmpeer od RegioJet, foto: ŽelPage Co nám vozy WAmpeer mohou lepšího nabídnout? „Na stewardy můžete zapomenout,“ směje se mlsně ředitel Dráčula. Obslužný personál vozů najme přímo v Rumunsku. RegioJet cituje majitele rumunské vagonky, pana Drakulu. „Máme na starosti dodávku vozů se vším všudy. Čeká vás svezení ve vozech, kde budou obsluhovat upíři,“ upřesňuje nabídku své společnosti. Vozy budou výhradně lůžkové a první třídy. Upíři zajistí občerstvení ve vozech a na žádost i něco k zakousnutí. V nabídce budou pokrmy rumuské národní kuchyně. Podle šéfa RegioJetu Dráčuly tato novinka přiláká jistě spoustu cestujících, podobně jako slavil úspěch se svými stevardy v havajských kostýmech.

Steward vozu WAmpeer od RegioJet, foto: ŽelPage Kromě ostravské linky InterCity nabídne společnost RegioJet také noční spoj z Šalingradu do transylvánského Cluj–Napoca. „Naši zaměstnanci budou mít režijní výhody a tento spoj má umožnit jejich bezproblémový návoz z a do zaměstnání,“ vysvětluje Dráčula. Přesto spoj nabídne dostatečnou kapacitu i pro cestující. Výhodou nočního spoje má být větší efektivita personálu. Při tréninku posádek dopravce zjistil, že nejvíce aktivní jsou překvapivě v noci.

Zdroj: Agentury JVP, JFP a Wild duck


miropiro | 31.12.2010 (12:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on Fikce a vtipy

More from Rumunsko


  1 2      Zpráv na stránku:   
Registered user zdeněk  mail  
01.01.2011 (11:53)  
To je supéééééér :-) Náramně jsem se pobavil, díky ;-)
Registered user bugear 
01.01.2011 (0:48)  
Tito? http://www.ibobbycreek.com/blog/wp-content/uploads/2010/08/Tito.jpg (Škoda že tu nejde pojmenovávat odkazy.)
Jinak nejlepší obrázek silvestra který se ke mně dostal je asi tento: http://3.bp.blogspot.com/_d7cws1lFj0g/TQs-QeVcbmI/AAAAAAAAAPg/ykyag4Zo_4c/s1600/pkp.png
01.01.2011 (0:36)  
chápu správně, že jízdenky lze zakoupit pouze v jednom směru:)? jinak všem vše nej, díky týmu želpage a co nejméně hodin s zapocenou prdelí na kožence:)
01.01.2011 (0:18)  
Jiří Schmidt: Jé, to je škoda, že vám to nevyšlo, že žlutí vampíři nebudou jezdit na trase Dunajská Streda - Cluj-Napoja. Mohl jsem se projet krásnými vozy za kvalitním fotbalem, obzválště když původně fotbalový klub v tomto městě byl železničářský.
Registered user Petr Šimral  mail  
31.12.2010 (21:24)  
zažádali jsme o přidělení kapacity dopravní cesty v pravidelné IC trase Dunajská Streda - Cluj-Napoca.

Kapacita ovšem nemůže být přidělena z důvodu vyčerpání kapacity dráhy v úseku Dunajská Streda - Komárno. Dopravce RAILTRANSPORT nabízí zvlášť upravené kontejnery, ve kterých by byl personál Regiojetu přepravován do Cluj - Napocy v pravidelných kontejnerových expresech : - )))
31.12.2010 (19:13)  
Jiří Schmidt) Přítelkyně se ptá, jestli budou TITO stewardi skutečně ve vlacích RJ a na které lince. Prý zná pár (dost) zákaznic, které by volily dopravní prostředek právě podle personálu. :-)
31.12.2010 (18:38)  
Ano, ano, nemůžeme to dále zatloukat. A když už to prasklo, rovnou to přiznám celé: zažádali jsme o přidělení kapacity dopravní cesty v pravidelné IC trase Dunajská Streda - Cluj-Napoca. Tím se vysvětluje náš obdiv k uherským regionům a též to, proč celý management RegioJetu hovoří plynně balkánskými nářečími. Drum Bun, La Ravedere!
31.12.2010 (15:48)  
Co nám vozy WAmpeer mohou lepšího nabídnout? - Doufám že se nebudem mačkat v kupéčkách ale každej bude mít svou vlastní vyhřívanou rakev :D
Registered user karosa  mail  
31.12.2010 (14:59)  
Prdelky, jo??? Brzy přejdou....

Jinak všem do nového roku jem to nejlepší, co si kdo z vás bude přát.
31.12.2010 (14:17)  
Samire, ty jsi nějaký prvoplánovitě zaujatý, nebo co? :-) Na první díl Twilight jsem se s Lucií díval i já, a nepřišlo mi to zlý. ;-)
  1 2      Zpráv na stránku:   

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Correspondent or Member of ŽelPage, - Editor or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko