..: Lidlenky opět v prodeji :..

ČD NET LIDL, foto: Matouš DanielkaPraha — České dráhy spolu s obchodním řetězcem LIDL připravily pro své zákazníky další akční nabídku na státní svátek Dne boje za svobodu a demokracii — na středu 17. listopadu 2010. Takzvané „Lidlenky“, tedy poukázky ČD Net LIDL, které je nutno vyměnit za jízdenky ČD Net na pokladních přepážkách Českých drah nebo (v neobsazených stanicích) u průvodčího ve vlaku, bude možno zakoupit od 4. listopadu do 16. listopadu v prodejnách LIDL za cenu 199 korun. Na jízdenku ČD Net lze neomezeně cestovat celý den ve všech vlacích ČD. V případě využití vlaků SuperCity Pendolino je samozřejmě nutno zakoupit místenku.

Zdroj: LIDL, České dráhy


Matouš Danielka Poslat mail autorovi | 3.11.2010 (6:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on Služby Tarify

More from Česká republika (celá)


  1 2 3 4 5 6      Zpráv na stránku:   
Registered user Oto 
11.11.2010 (22:00)  
Matěj Sobota: těžko. Platnost do první stanice za hranicemi je pouze u jízdenky SONE+, se kterou tato nabídka nemá společného vůbec nic.

Musíte si koupit Furth im Wald(Gr)-Furth im Wald za 56 Kč, máte-li InKartu/RailPlus, tak za 43 Kč.
11.11.2010 (15:39)  
Chtěl bych se zeptat, jestli i u této jízdenky platí pravidlo, že platí při cestě do zahraničí do první stanice za hranicemi. Pojedu totiž do Norimberka a mám kromě Lidlenky jízdenku na Deutsche Bahn až ze stanice Furt im Wald a tak nevím jestli si mám kupovat ještě jízdenku na ten kousíček tam. Díky.
Registered user Luxian  mail  
07.11.2010 (19:32)  
-> ARmpee: Nevím, jak v Třinci, ale v Říčanech u Prahy jsem ji koupil i den před akcí.
Registered user ARmpee 
07.11.2010 (18:21)  
Aké sú skúsenosti s LIDLenkami? Dajú sa zakúpiť napr. v Třinci ešte deň pred akciou?, teda 16.11, alebo sú vtedy už beznádejne vypredané?
05.11.2010 (20:58)  
Jakub Gregor: Platí, viz SPPO (http://www.cd.cz/assets/infoservis/cim-se-ridime/sppo-13-_7-3.pdf), článek 105.
05.11.2010 (15:47)  
Luxian: Přesně tak! V pražských autobusech MHD, ale i tramvajích a v metru je to běžný úkaz. A dělám to stejně jako Ty, jen mám štěstí na lidi, kteří se taky nebojí ozvat.

R.U.R.: Mi nevadí lidé s místenkami. To bych byl dobrý sobec, když si je taky občas koupím. Štve mě to "vykoupení" celého oddílu a ještě takovým šibalským způsobem. O těch pojízdných schodech se bavit nehodlám. Nepřijde mi to totiž vůbec, ne že slušné, ale normální, aby lidi stáli vedle sebe jak (doplň) a vůbec nerespektovali ostatní lidi co spěchají, kterých je, co si budem povídat, naprostá většina.
Registered user M 
05.11.2010 (15:05)  
Jakub Gregor - ja bych jim povolil i dve mista:-)
05.11.2010 (14:52)  
K tomu případu 2 lidi - 4 místenky: platí stále ještě, že cestující může zabrat jen tolik míst, pro kolik má platnou jízdenku? Takže pokud mají 2 lidi 2 jízdenky a 4 místenky, stejně nemohou zabrat víc než 1 místo, ne?
Registered user Sim 
05.11.2010 (14:32)  
strejcekms > tak zrovna ty Bp by byly naprosto v pohode - kvuli tomu, ze maji "jen" 120, se na normalni rychlikove relace moc nehodi. A protoze v noci je casu dost a vlak zpravidla tahne 163, nevidim v tom vicemene zadny zadrhel.

Honeckeraky me vubec nenapadly, pritom by to byla asi jasna volba v pripade, ze je potreba vyssi rychlost. Ale zase jsou zde mensi roztece sedacek nez u toho Bp(/Bdt)
Registered user Luxian  mail  
05.11.2010 (11:55)  
-> R.U.R.: Já zase můžu považovat za neslušné vůči spěchajícím, když se někdo roztáhne po celé šířce chodníku, protože zrovna on/ona má hodně času...
Je to podobné, jako když nastoupím do plně obsazeného autobusu, kde se u dvěří tísní hromada lidí, ale v uličkách je místa dost, protože pár jedinců tvrdošíjně stojí jako pecky na svých místech a nedovolí lidem se posunout do volného prostoru. V takových situacích vždy velice razantně křiknu na dotyčné, aby si laskavě postoupili dále do vozu. Nikdy jsem se nesetkal s nějakáým odporem nebo nevolí.
Co mě spíš udivuje, že se mi ještě nestalo, že by to kromě mě udělal někdo jiný.
Z toho si dedkuji, že lidé jsou před ostatními připos... a nedovolí si nic říct. To se odráží i na zdejší debatě o batozích na sedačkách. Nikdy mě nenapdlo se bát lidem říct, jestli by mi uvolnili místo, když si na něj uvelebili svoje zavazadlo. Tímhle opravdu netrpím a s prominutím, je mi úplně jedno, jestli to někdo považuje za neslušnost. Mně přijde mnohem víc neslušnější, když se někdo vůbec nezajímá o to, co se děje kolem něj a v klídku a nerušeněse setrvává na své vůli.
  1 2 3 4 5 6      Zpráv na stránku:   

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Correspondent or Member of ŽelPage, - Editor or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko