..: Exkurze do CZ LOKO Česká Třebová :..

Vstup do firmy CZ LOKO z českotřebovského přednádraží, foto: Matouš Danielka Česká Třebová — Vážení čtenáři, rád bych vás tímto pozval na exkurzi do provozovny CZ LOKO v České Třebové. Exkurze proběhne 17. září 2010 od 10.00. Trvání exkurze bude přibližně 2 hodiny. Nevybírá se žádné vstupné, akce je zdarma. Jsme však limitováni počtem účastníků, takže opravdové zájemce prosím o přihlášení přes portál ŽelPage. Během exkurze se seznámíme s možnostmi provozu CZ LOKO v České Třebové a s aktuální produkcí firmy. Během exkurze je přísně zakázáno fotit, v případě porušení tohoto příkazu dojde k okamžitému ukončení exkurze. Pro případ dotazů je možné obrátit se na organizátora exkurze na emailu jindrich.brezina@gmail.com. Organizační pokyny se objeví zde v průběhu středy.

Den otevřených dveří v CZ LOKO 5.9.209, foto: Matouš Danielka Doufáme, že se exkurze vydaří tak jako již proběhlá exkurze na ŽZO v Cerhenicích. Prosím všechny účastníky o maximální spolupráci. Ti, kteří se zúčastnili exkurze v Cerhenicích vědí, že společnost, která nám exkurzi umožnila se jí snaží vždy provést v maximální kvalitě, buďme i my kvalitní účastníci.

Připomeňme, že CZ LOKO je společnost, která mimo oprav lokomotiv realizuje i jejich modernizace a novostavby. Navíc svůj modulární systém staveb licenčně vyváží i za hranice. O činnosti CZ LOKO jste se mohli dočíst i na našem serveru, například v článku o vývoji nové lokomotivy nebo v aktualitě o modernizaci 19 dieselových lokomotiv pro České dráhy, kterou bude CZ LOKO realizovat.

Více informací o CZ LOKO na stránkách společnosti.


Jindřich Březina Poslat mail autorovi | 12.9.2010 (9:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on Pozvánky

More from ČR Pardubický


  1 2      Zpráv na stránku:   
17.09.2010 (18:17)  
Dnes ráno jsem cestou na vlak spatřil ve Třebové 2 osoby, které byly již od pohledu účastníky tohoto "zájezdu". Jelikož zbloudily skoro až do Javorky, nasměroval jsem je proto zpět k "myší díře" do CZ LOKO. Doufám tedy, že dotyční dorazili včas... ;o)
17.09.2010 (15:16)  
Děkuji všem, kteří se zúčastnili. Děkuji za dodržování pravidel. Prosím, pokud někdo budete chtít psát nějaké pojednání, které by někde bylo veřejně (včetně diskuzí), vždy nejprve poslat mě a já si to nechám v CZ LOKO schválit, nedokážu posoudit co je pro ně citlivé a co už ne.
Registered user Hanys  mail  
17.09.2010 (7:53)  
Jsem jeden z těch co uvolnil jedno místo.Bohužel,po x letech sem opět poznal co je to angína.:-( Takže doufám,že tu pak bude nějaká pěkná reportáž.
16.09.2010 (16:04)  
Uz jen jedno misto...
16.09.2010 (11:18)  
Tak volna mista jsou 2.
16.09.2010 (9:13)  
Uvolnilo se jedno místo, případný zájemce píšte na můj mail. Případný zájemce je přihlášen až když mu to potvrdím mailem, rezervace je již uzavřena.
15.09.2010 (20:17)  
Sraz bude v 9:45 u vrátnice CZ LOKO. Cesta k ní je následující: Vyjdete z nádraží a po levé ruce budete mít po pár metrech tunel, ten projdete a na jeho druhém konci je již vrátnice CZ LOKO.

U vrátnice si uděláme prezenci a poté se již ohlásíme a exkurze začne. Jako pořadatel budu označen reflexní vestou ŽelPage. Na akci cestuji ze Zlína raním Ex522. V případě problémů v den akce mě můžete kontaktovat na tel. 776 041 274, stačí SMS. Kontaktujte mě prosím i když zjistíte, že se akce nezúčastníte a jste řádně nahlášeni. Na emailu budu po celou dobu včetně pátku, takže pokud preferujete tento typ kontaktu, je možný. Pro snadné odbavení při prezenci si prosím poznamenejte ID přihlášky.
14.09.2010 (12:23)  
Ad Vladan:
No, s Vaším přístupem je asi i lepší, když tam chodit vůbec nebudete. To vážně žijete v přesvědčení, že co nemáte nafocené, to neexistuje a nezajímá Vás to?

Ad lbc:
Ano, 742.7 (ale i 741.7) se zdá býti perspektivní modernizací lokomotiv řady 742, navíc se zvýšením výkonu SM na 1000 kW a - pokud mě paměť neklame - i rychlosti na 100 km/h. (A nový tvar kabiny je tam mj. proto, aby se tato vešla do kinematického obrysu podle UIC 505-1.) Prakticky je to od rámu nahoru nová lokomotiva. A když si k tomu ještě přimyslíte zcela nové i to, co je od rámu dolů, tak z toho máte chystanou lokomotivu řady 744.0... ;o)
13.09.2010 (16:25)  
ja myslim, ze zakaz foceni neni zadna prekazka k tomu, aby jsme si danou exkurzi radne uzili...

myslim, ze kazdy z nas dokaze stroje, ktere budou k videni dobre popsat.. a kdo by si stezoval, ze popis neni dobry, mohl tam jet sam..;)

jen doufam, ze se ve skupine nenajde nejake individuum, ktere se bude pokouset "neco ulovit", nerad bych zazil celodenni cestovani, jen kvuli tomu, abych videl vrata..;)
13.09.2010 (15:25)  
kdežto mi jdeme

Kristova noho ...
  1 2      Zpráv na stránku:   

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Correspondent or Member of ŽelPage, - Editor or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko