..: Aktualizace: S ŽelPage na ZŽO Cerhenice :..

124.601 na ZŽO Cerhenice, foto: CharyŽelPage - aktualizováno 28. 9. 13:00Zkušební železniční okruh v Cerhenicích, který provozuje VUZ, zná většina čtenářů a laické veřejnosti díky testům rozličných kolejových vozidel nejen českého původu. Namátkou jmenujme například vysokorychlostní jednotky AGV, ETR 600, AnsaldoBreda V250, Pendolino, jednotky jako Coradia Lirex a Coradia Nordic či mutaci české jednotky 471 pro export do Litvy a neopomeňme ani lokomotivy Siemens ES 64 U4 nebo Škoda 109E. Již méně lidí však ví a zná, jak vypadá jeho zázemí, kde jsou prováděny testovací práce. ŽelPage pro Vás, čtenáře, nabízí jedinečnou možnost prohlédnout si objekt zkušebního centra Velim na vlastní oči a připravila společně s VUZ exkurzi, která se uskuteční v pátek 2. října 2009 od 10:00.

logo ŽelPagePo areálu zkušebního centra zájemce provede zaměstnanec VUZ, který zároveň zajistí odborný výklad. Během návštěvy se tak dozvíte, jak probíhá praktické ověřování technických parametrů a jízdních vlastností kolejových vozidel a další podrobnosti o zkušebním centru. Obsah celé exkurze bude ale především záviset na aktuální situaci a bude trvat zhruba 2 hodiny. Místo srazu účastníků bude upřesněno v předstihu; s největší pravděpodobností se bude jednat o vlakovou zastávku Cerhenice na trati 011, odkud se dá do areálu dojít pěšky.

Litujeme, ale kapacita této akce je již vyčerpána.

Foto: Chary


Jindřich Březina Poslat mail autorovi | 28.9.2009 (7:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on Pozvánky ŽelPage

More from ČR Středočeský


  1 2      Zpráv na stránku:   
05.10.2009 (21:03)  
Strojvůdce : no právě, mne by taky zajímalo, co je tam tak skoro tajného "použitelného ve foto nebo video podobně jen pro vlastní potřebu" ... aby to neměl nějaký špión tak jednoduché. Tím spíše, že mnoho věcí se "špión" dozví z propagačních materiálů VÚKV.

Když jsem totiž byl někdy začátkem roku na ŽZO, tak jsem se tam dostal, aniž bych se komukoli nějak prokazoval, po skončení toho, co jsem tam dělat, jsem se mohl "poflakovat" aniž by si mne tam kdokoli všímal. Pročež nebyl problém vejít do jakýchkoli nezamčených dveří ... a fotit a fotit a fotit ...
03.10.2009 (23:58)  
Nedělejte z toho takovou kovbojku. Myslím, že personál VUZu je dost obezřetný na to, aby skupině fotolovců ukázal svá opravdová "tajemství":). Raději napište, co zajímavého jste viděli;-).
03.10.2009 (12:29)  
Vlad : je škoda, že jste nepochopil podstatu věci.

Tzn., že se k ŽZO může přiblížit kdokoli na takovou vzdálenost, že neporuší zákon o dráhách (ŽZO je z hlediska zákona o dráhách vlečkou), přičemž si nafotí cokoli co bude mimo uzavřené prostory ... například dynamické zkušebny.
Nikdo se na nic nemusí vymlouvat ...
Correspondent or Member of ŽelPage Martin Grill  mail  
02.10.2009 (20:26)  
Jojo, akcička vydařená a ten Traxx pěkně svištěl...taky vidím, že jsi evidentně "dojel" a snad i dobře, jak jsem ti přál :o)
02.10.2009 (19:59)  
Děkuji že jste dorazili. Doufám že nebyl nikdo zklamán. POděkování rozhodně patří našemu průvodci, bylo to velmi poučné a poutavé. Pokud by někdo mohl, zašlete mi na mail foto, fotit jsem nějak nestíhal. Ven na web ale nic nevystavovat.
02.10.2009 (19:33)  
Díky organizátoru za ochotu domluvit tuto akci, :-).
Registered user vrbam 
02.10.2009 (19:03)  
Jo byla to prima akce a stála za to. :)
Editor or ŽelPage Administrator Vlad  mail  
01.10.2009 (21:25)  
Miroslav Zikmund: Vážený pane kolego, Váš komentář považuji za nemístný. Pokud jsou účastníci exkurze organizátorem požádáni, aby své fotky/videa z této akce veřejně nepublikovali, tak jako slušní lidé této prosby uposlechnou. A nebudou hledat nějaké výmluvy v tom, že fotky nafotili jindy a vstoupili na cizí pozemek nikým nezváni...
01.10.2009 (20:21)  
Vezmu–li do úvahy, že prostor ŽZO není uzavřeným (oploceným) objektem, do něhož se lze zcela volně dostat, tak nelze objektivně prokázat, že fotky vozidel pořízené ve vnějších prostorách byly pořízeny v době exkurze jejím účastníkem...
01.10.2009 (19:25)  
Spoléhám na lidi, že nésu blbé. Jinak pokud by se o tom psal článek tak bych si od účastníků fotky vyžádal, prosím nikdo na vlastní pěst nedávat nikam, kde to není pod vaší kontrolou, což je web jako celek.
  1 2      Zpráv na stránku:   

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Correspondent or Member of ŽelPage, - Editor or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko