..: Fotografie roku 2008 - první diplomy předány :..

Fotografie roku 2008 - gratulace Tomu Duhaňovi v Kolíně, foto: Tomáš Kubovec Ostrava, Kolín - V živé paměti ještě máme III. ročník ankety "Fotka roku", ve které čtenáři našeho magazínu zvolili nejlepší snímky z naší fotogalerie za uplynulý rok. I když byly výsledky oznámeny již koncem února, příprava cen a pamětních listin pro výherce si vyžádala nějaký čas navíc. Slavnostním dnem se tedy stal pátek, 17. dubna, kdy byly na severní Moravě hotové diplomy předány do našich rukou, aby se následně mohly dostat k autorům vítězných fotografií. Poté už jen stačilo využít první příležitost k setkání s finalisty a předání cen.

Hned v pátek se tak prvními obdarovanými stali Payus a Zdeněk Šnajdr. Druhý z nich zvládl cestu labilní tramvajovou dopravu z Dubiny a vyzvedl si svůj diplom na opavském nástupišti nádraží Ostrava-Svinov. Pokud ostravské kolo ocenění proběhlo docela klidně, větší rozruch způsobily gratulace dalším dvěma finalistům - Tomášům Kubovcovi a Duhaňovi. Ty se totiž uskutečnily přímo na druhém nástupišti nádraží v Kolíně. Celé akci přihlížela asi dvacítka cestujících a zvědavý výpravčí. Netradiční prostředí malého ceremoniálu ostatně ilustrují následující fotky:

Fotografie roku 2008 - gratulace Tomu Kubovcovi v Kolíně, foto: Duhy Fotografie roku 2008 - gratulace Tomu Duhaňovi v Kolíně, foto: Tomáš Kubovec

Popis: I. snímek zleva: Ivo Strnad alias Žíža - galerista, Tomáš Kubovec - galerista a finalista, Zdeněk Michl - předseda ŽelPage o.s., Josef Petrák - tajemník ŽelPage o.s. a jeden z organizátorů soutěže, Michal Pulzer alias Puly - správce galerie; II. snímek: Zdeněk Michl a Tomáš Duhaň alias Duhy - galerista a finalista.

I tak ale v redakci zůstává ještě několik neodevzdaných diplomů — instrukce pro finalisty tedy platí: domluvíme si individuálně čas a místo předání. Nemusíte sa bát, na nikoho z vás nezapomeneme! Realizační tým fotosoutěže děkuje všem za dosavadní podporu a již teď se těší na další skvělé železniční záběry ve čtvrtém ročníku naší soutěže.

Foto: Tomáš Kubovec, Duhy


Redakce ŽelPage Poslat mail autorovi | 21.4.2009 (16:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on ŽelPage

More from Česká republika (celá)


21.04.2009 (23:01)  
To víš, nesedím tu celý den. ;) Jeden byl marod, a musel být doma. Střídání foťáků jsme aplikovali až v Kolíně. Ale po bitvě je každý generál. Hlavně, že finalisti jsou spokojení!
Registered user city.elefant  mail  
21.04.2009 (22:26)  
áá konečně odpoved :) ..ale mohl si vzít foťák jeden z těch dvou co byli oceněni vyfotit to, potom předat foťák tomu druhému a ten by zase vyfotil ho.. :) jak prosté, ale ted už je pozdě no xD ..
21.04.2009 (22:02)  
city.elefant) Klídek, jo? Jinak fotky z Ostravy nejsou, páč nebyl přítomen fotograf s volnýma rukama. Je to škoda, no.
Registered user city.elefant  mail  
21.04.2009 (17:13)  
.. a kde sou fotky z předávání v Ostravě? :/ ..
21.04.2009 (16:50)  
119) Nemůžeš to napsat s jedním otazníkem, do jednoho komentáře a zdržet se sdělení, které s tématem nesouvisí?

Cenami pro vítěze je buď láhev sektu nebo spec. edite valašského frgálu podle zletilosti výherce.
21.04.2009 (16:47)  
A co to bylo za ty ceny??
21.04.2009 (16:47)  
Dobrá akce,koukněte se na tiskové zprávy ČD je tam special zpráva!!!

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Correspondent or Member of ŽelPage, - Editor or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko