..: Fotosoutěž s Flügelradtouristik, tentokrát ryze severočeská :..

Ilustrační obrázekPraha - Mimořádně povedeným počasím obdařil Svatý Petr v sobotu severní část Čech, jako by věděl, že se na tratích 081 a 086 chystá asi největší parní svátek v roce. Nebo že bude potřeba prolomit letošní smůlu s počasím, která letos akce německého spolku Flügelradtouristik provází. Ať už je pravda jaká chce, na nepřízeň počasí se tentokrát nikdo vymlouvat nemohl, a tak očekáváme úrodu povedených snímků v naší fotosoutěži. Hlasovat můžete prostřednictvím tohoto formuláře.

Příštích 14 dnů bude probíhat hlasování, na jehož konci se dozvíme jméno dalšího výherce. Ten by měl od pořadatelů opět dostat jednu volnou jízdenku 1. třídy na příští akci spolku, kterou by měla být patrně předvánoční jízda z Drážďan do Prahy.

Pravidla zůstávají stále stejná - každý soutěžící může vložit až pět fotografií. Každý hodnotící pak bude moci ve druhé části soutěže sestavit pořadí až tří nejlepších soutěžních snímků. Aby nebyla soutěž záležitostí jen několika málo profesionálů, není nutné vyhrát. Majitele jízdenky totiž budeme opět losovat z autorů pěti nejlepších fotografií, pro další soutěžící máme připraveny drobné ceny z nabídky ŽelPage. Výsledky zveřejníme bezprostředně po skončení soutěže.


Honza Beránek / JTB | 15.9.2008 (21:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on ŽelPage

More from ČR Liberecký ČR Ústecký Česká republika (celá)

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko