..: Barum Rally Zlín omezí 22.8.2008 dopravdu na trati č. 331 :..

Barum Rally ZlínZlín - V pátek 22.8.2008 odstartuje již 38. ročník populární automobilové soutěže Barum Rally Zlín. Jako každý rok, i letos sebou "Barumka" přinese jistá dopravní omezení a to i na železnici. V pátek se totiž jede večerní rychlostní zkouška v centru Zlína, která zasáhne do provozu na trati č. 331 z Otrokovic do Vizovic. Konkrétní výluka bude v úseku Zlín střed - Lípa nad Dřevnicí a to od 20:05 hod. do 23:30 hod. Ze zastávky Zlín-Prštné až do Vizovic bude provoz v obou směrech nahrazen autobusy.

Bude omezen přístup k nádraží Zlín střed

Rychlostní zkouška v centru Zlína startuje sice až v 21:00 hod., ale předpokládám, že přístup k nádraží bude omezen již dřív, kvůli její přípravě. Pro cestující je nechystána náhradní přístupová cesta přes areál Svitu od budovy krajského úřadu za budovami 22, 23, 24, 25, 16/3 a bude označena i pořadatelem Barum Rally Zlín, přesto všechno se cestujícím doporučuje využívat raději zastávku Zlín-Prštné.

Pro cestující z Otrokovic do Vizovic

Jede-li do stanice Zlín střed, můžete cestu absolvovat normálně vlakem. Jedete-li ovšem přes stanici Zlín střed dál na Vizovice, je nutné vystoupit již na zastávce Zlín-Prštné, odkud bude zavedena Náhradní Autobusová Doprava. Pokud se ze stanice Zlín střed potřebujete dostat do Vizovic, musíte se vlakem dopravit na zastávku Zlín-Prštné, kde přestoupíte na zmíněnou Náhradní Autobusovou Dopravu.

Pro cestující z Vizovic do Otrokovic

Jede-li do stanice Zlín střed, vystoupíte na náhradní zastávce, která bude na náměstí Práce ve Zlíně. Jedete-li ovšem přes stanici Zlín střed dál na Otrokovice, budete přepraveni až na zastávku Zlín-Prštné, kde přestoupíte na vlak.

Omezení se dotkne i Ex 521, jedoucího z Prahy hlavního nádraží do Zlína střed

Ex 521, který v 17:06 hod. vyjíždí z Prahy hlavního nádraží a v 20:56 hod. svou jízdu končí ve Zlíně střed bude výjimečně zastavovat pro výstup cestující na zastávce Zlín-Prštné. NEDOPORUČUJE se vystupovat až v cílové stanici Zlín střed, protože v těsné blízkosti již bude vrcholit předstartovní horečka 1. Rychlostní Zkoušky letošní "Barumky".

Spoje pro návštěvníky páteční RZ

I letos je pro návštěvníky páteční Rychlostní Zkoušky nachystán speciální spoj, který je zaveze do jejich domovů směrem na Vizovice. České dráhy, a. s., zajistily ve spolupráci s pořadatelem Barum Rally Zlín mimořádný vlak, který bude vypraven ze stanice Zlín střed v 23.35 hod. Zastavovat bude ve všech stanicích a zastávkách.

Cestující ve směru do Otrokovic mohou využít pravidelný Os 14252, který odjede ze stanice Zlín střed MIMOŘÁDNĚ v 23.45 hod.

Zdroj: České dráhy, a. s.; Oficiálné web Barum Rally Zlín


J@vy | 22.8.2008 (17:25)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Související zprávyopen/close

Další z rubriky Dopravci Služby

Další z regionu ČR Zlínský


registrovaný uživatel J@vy 
23.08.2008 (20:46)  
Miroslav Zikmund: Díky za upozornění. Omluva + oprava ;-) .

Páňula: Supr, díky za odkaz.
23.08.2008 (20:10)  
MZ:
A bude... ;)
Koho by ten fantastický cirkus zajímal, tak tady je onboard: http://www.mediasport.cz/videa/rok-2008 (rz1)
23.08.2008 (16:49)  
Tak stanice Zlín–Prštné. Zajímavé, ve všech drážních dokumentech je to pouze zastávka.
22.08.2008 (21:25)  
Jeje.... Jestli povede RZ přes přejezdy tak to zas bude proražených krycích podvozkových plechů :D

Komentáře vyjadřují názory čtenářů.
Redakce nenese žádnou zodpovědnost za jejich obsah.

- dopisovatel nebo člen ŽP, - editor nebo admin ŽP

Přidat komentář
Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Před vložením komentáře je nutné se buď přihlásit, nebo zaregistrovat.
Bejelentkezés
 
 
  
 
   Regisztráció

© 2001 - 2020 ŽelPage - Felelősök


Info
informacni okenko