..: Fotbalista Koller se svezl pendolinem a napáchal pořádný humbuk :..

Ilustrační obrázekPraha - Velký poprask v neděli způsobil na palubě jednotky 680.006 Českých drah fotbalista Jan Koller, který využil jeho služeb k cestě do Olomouce. Vedle svezení stihl i razítkovat lístky, rozdávat autogramy a především šokovat většinu cestujících, kteří nejlepšího střelce v historii české reprezentace ve vlaku opravdu nečekali. Podle ČD se ve vztahu k cestujícím jednalo o zatím nejvstřícnější celebritu na palubě pendolina.

"Vlakem jsem jel naposledy tak před třemi lety, než jsem odešel z Dortmundu. Tam jsme ale na zápasy vlakem jezdili docela často, obvykle na cesty kolem dvou set kilometrů," zavzpomínal Koller na svoje poslední zážitky s železnicí. "U nás jsem ale jel naposledy nějakou lokálkou na jihu Čech, ještě než jsem šel do zahraničí, takže už to bude hodně přes deset let. Jezdíval jsem ale docela běžně, na vojnu nebo ještě před tím do školy," dodal.

To už byl vlak před Kolínem. Koller se natáhl ve své sedačce a začal shánět něco k snědku. Záhy se mu dostalo standardního sendviče, kávy a zákusku. "Ten vlak je dneska úplně někde jinde. Dokonce se sem i v pohodě vejdu, což se mi třeba v letadle moc často nestává," řekl dvoumetrový obr a vyrazil rozdávat podpisy cestujícím.

Největší poprask nastal, když se Kollerova mohutná postava s razítkem v ruce vydala na kontrolu jízdenek. Hned v prvním vagonu seděla skupinka německých studentů a českých studentek, kteří byli ze slavného fotbalisty doslova u vytržení. "Tohle jsem fakt nečekal, i když nám to průvodčí hlásil, že s námi jede Koller. Chodím na Borussii do kotle na jižní tribuně, o to větší je to šok," uvedl dvaadvacetiletý Matthias a Kollera si zuřivě fotografoval na mobilní telefon.

"Představ si, kdo tady kontroluje lístky - ten fotbalista Koller, volala svým rodičům jedna ze studentek. Cestující v jednu chvíli na Kollera razítkujícího lístky namířili hned čtyři fotoaparáty, šest mobilních telefonů a žádali o další autogramy. "To je jak žákovská knížka," reagoval slavný "průvodčí", když se mu dostal do ruky k doplnění sešitek Kilometrické banky.

Po zkontrolování jednoho vagonu se Koller raději ambice stát se průvodčím vzdal a raději zamířil zpátky do bistrovozu. Tvářil se poměrně vyděšeně. "Jo, tak z mladých holek ses zpotil?" pobavila přítomné hráčova manželka Hedvika. Koller už se po zbytek cesty do kontroly jízdenek raději nepouštěl a šetřil síly na další autogramiádu. V Olomouci na nádraží na něj čekalo přes 60 natěšených fanoušků a pro podpisy si přicházeli i další zájemci.


Honza Beránek / JTB | 12.11.2007 (0:53)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on Reportáže

More from ČR Olomoucký ČR Pardubický ČR Praha ČR Středočeský


  1 2 3      Zpráv na stránku:   
13.11.2007 (9:03)  
Vampir: v pendolinu WiFi opravdu, ale opravdu není. To si pletete s autobusy Student Agency. WiFi je jen v ČD-loužích a to ještě nevím, jestli ve všech.
Registered user M 
12.11.2007 (20:59)  
Wifi co?
Registered user Vampir  mail  
12.11.2007 (20:38)  
Doomlukas:a službách v 1.třídě dávají zadarmo denní tisk,svačinu a je zde zdarma wifi připojení na internet
12.11.2007 (15:30)  
První třída je úplně stejná jako druhá, rozdíl je jen v barvě sedadel, zásuvkách a mírně se odlišují opěrky rukou...
Registered user M 
12.11.2007 (15:06)  
Takze tam by ty pohodlny mista mely byt aspon ctyri, ne?:-))
Registered user mike_k 
12.11.2007 (14:34)  
Dvoumetrovy clovek a v pohode se vejde do Pendolina. Hmm asi jel jinym nez jezdim ja. Vim presne o dvou mistech v celem vlaku, kde muze dvoumetrovy clovek pohodlne sedet.
12.11.2007 (14:50)  


Podotýkám, že Koller seděl celou cestu v první třídě a navíc ve čtyřsedačce se stolkem uprostřed...:-)
Registered user M 
12.11.2007 (14:10)  
Pasky a tak - ja se ptal, jestli je nekde dane, ze primo to cvakani listku musi udelat pruvodci. Cvakani listku zvladne i dobre vycviceny orangutan a tuto cinnost za organizovani nebo rizeni cehokoliv nepovazuji:-) U kontroly listku jsem uz organizaci ochoten pripustit...
12.11.2007 (14:05)  
tenzor: Oni připojí Berouska a Cirkus bude!!!
Registered user Nagel 
12.11.2007 (13:43)  
Miroslav Zikmund: Nevím o tom, že osoba řídící v záviku drážní vozidlo by musela mít nějakou pásku.Toto se týká výpravčích,signalistů a obsluhy vlaku.
12.11.2007 (13:24)  
tenzor: Nejsi.
  1 2 3      Zpráv na stránku:   

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Correspondent or Member of ŽelPage, - Editor or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko