..: S Deutsche Bahn k Baltskému moři :..

Ilustrační obrázek Berlín - I v letošní letní sezóně se vrátil oblíbený Ostsee-Ticket, doplněný o atraktivní nabídky partnerských společností. Letos bude také zahájena výstavba prodloužení, turisty velmi oblíbené Usedomer Bäderbahn do Polska.

Od začátku dubna jsou v prodeji výhodné jízdenky Ostsee-Ticket pro letní sezónu 2007. Jízdenka platí pro zpáteční jízdu z jakéhokoliv nádraží v Berlíně a Braniborsku do libovolné destinace u Baltského moře. První cestující zaplatí 39€, druhý až patý jen 29€. Děti do 15 let v doprovodu svých rodičů nebo prarodičů cestují zadarmo, pokud cestují samostatně platí také zvýhodněnou cenu 29€. Ostsee-Ticket platí v 2. třídě vlaků kategorie IC/EC, v nočních spojích NZ 1448/1449 a NZ 40482/41448, ve spojích Usedom-Express a ve všech regionálních vlacích Deutsche Bahn, Usedomer Bäderbahn a Ostseeland Verkehr (OLA).

Deutsche Bahn také připravily k Ostsee-Ticket řadu doplňkových nabídek a akcí. Cestující tak mají slevy na vstupy do různých muzeí, aquaparků nebo na vyhlídkové plavby. Pokračuje také osvědčená spolupráce s hotelovými řetězci Steigenberger, InterCity Hotels nebo Travel Charme. Jedna noc v hotelu se snídaní tak stojí od 39€ na osobu, děti do 15 let můžou přespat v pokoji rodičů úplně zdarma.

Ilustrační obrázek

Díky podpoře ze zdrojů programu Evropské unie INTERREG III A a spolkové země Meklenbursko-Přední Pomořansko bude letos zahájena stavba prodloužení trati Usedomer Bäderbahn z německo-polské hranice do polského městečka Swinoujscie. Město Swinoujscie poskytlo bezplatně část pozemků pro výstavbu trati. Všechny zúčastněné strany si od prodloužení tratě slibují nárůst turistické atraktivity celé oblasti ostrova Usedom a označují tuto stavbu jako praktický příklad evropské integrace. Díky vstupu nových členských zemí do Schengenského systému k 1.1.2008 se na této trati již nepočítá s pasovými kontrolami.

zdroj: Deutsche Bahn, Usedomer Bäderbahn


ANKU | 10.5.2007 (21:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on Stavby a projekty Tarify

More from Německo

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko