..: Prezident ČR bude v pátek cestovat do Ostravy spojem SC Pendolino :..

Ilustrační obrázekPraha - V pátek 9.2.2007 využije prezident České republiky Václav Klaus ke své cestě z Prahy do Ostravy spoj SC 501 s odjezdem z Prahy Holešovic v 5:26 hod. Je to již podruhé, co pro přepravu na návštěvu Ostravska využije prezident nejrychlejší spojení ČD – SC Pendolino. Poprvé cestoval Václav Klaus spojem SC Pendolino do Ostravy loni 28.3.

Prezident tentokrát využije vlaku SC Pendolino také pro zpáteční cestu, kdy se z Ostravy bude vracet zpět do Prahy stejný den spojem SC 512. Krátce po 8:30 hod. přivítá Václava Klause hejtman Moravskoslezského kraje Evžen Tošenovský na nádraží Ostrava Svinov. Poté se prezident vydá na návštěvu Ostravska a Karvinska. Na cestě z Prahy do Pardubic doprovodí prezidenta republiky předseda představenstva a generální ředitel ČD Josef Bazala.

Klaus na SvinověBěhem návštěvy Moravskoslezského kraje navštíví prezident Klaus Karvinou, Český Těšín a Třinec. Od 15 hod. se Klaus zúčastní v ostravské ČEZ Areně zahájení prvního kola Davis Cupu, ČR - USA. V 17:21 hod. odjede z žst. Ostrava Svinov zpět do Prahy Holešovic.

zdroj: Tisková zpráva ČD, Václav Klaus, Moravskoslezský kraj


Adys Poslat mail autorovi | 7.2.2007 (16:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on Dopravci

More from ČR Moravskoslezský ČR Praha


  1 2 3 4      Zpráv na stránku:   
Registered user M 
10.02.2007 (1:53)  
Tak jednu dobu jsem si myslel, ze Burgan je nove jmeno CD4evera. No, jenze CD4ever neni debil, takze tahle teorie asi dneskem padla...:)
Registered user zaosai  mail  
08.02.2007 (20:58)  
President jede vlakem a co na tom.Kdyby jste zažily průjezd vlakem soudruhem_Kim_Ir_Senem,tak to by jste teprve koukaly.
08.02.2007 (17:43)  
Tak rozhodně bych neřekl že umělá zaměstnanost je lepší než nezaměstnanost... To by pak sice čísla vypadali nádherně, ale skutek utek. Ano ty dávky jsou dost demotivující, ale zase nelze člověka přímo přinutit k práci. Nějaké veřejně prospěšné práce to ano, ale zaměstnávat lidi za každou cenu to těžko. Navíc je třeba si uvědomit, že podniky vlastní soukromí podnikatelé a to bychom přispívali jim? Vždyť to už pak je vlastně stejný jako vyplácet dávky.
Jinak co se týká článku, souhlasím, že je to dobrá prezentace ČD. Možná by ale neuškodilo prezentovat ČD tak, jak se jeví průměrnému čechovi a ne všude vyvěšovat pendolino. Snad na každým nádraží v ČR je fotka pendolina, v každým vlaku to samý. Ale přitom jich ČD mají jen 7. To je dost zajímavej paradox...
08.02.2007 (17:38)  
pato: nj nekdo si oteřboval vyventilovat svou nechut k politice tož toto se mu zdalo jako vhodná přiležitost :-(
08.02.2007 (17:35)  
K dokonalosti informace ještě chybí věta, že v Ostravě bude jednotka EJ 680 slavnostně pokřtěna jménem Václav Klaus … Když už si musí pan president kupovat jízdenku – není mezi osobami, které nemají výsadu parazitovat na úkor dopravce = jezdit zadarmo, tak ať se mu za sumu zaplacenou za povinnou rezervaci dostane nějaké protihodnoty (na rozdíl od běžných cestujících).
08.02.2007 (10:40)  
Danový poradce:komunismus s dnešní volností svobody"???
to je jako "socialisticky pracovat, kapitalisticky žít"super nápad a proč né,to by bylo skvělý!
Já jen psal +,- s tím,že bych si vybral něco mezi tím.A taky říkám lepší umělá zaměstnanost než aby nezaměstnanej dostával dávky a podpory,páč tím trpý ten co dělá a nejsou love na projekty.To pak stačí plodný cikáni a maj vyděláno.Přeci bez práce nejsou koláče! nebo ne?
Registered user pato 
08.02.2007 (10:27)  
NECHCI PŘIPOMÍNAT ALE TOTO JE DISKUZE ZELPAGE NA TEMA KLAUS JEDE PENDOLINEM DO OSTRAVY.
Registered user Glagol  mail  
08.02.2007 (9:26)  
Otrocké dušičky bivakovaly před Čedokem a sháněly bony na džíny. Byl to příkaz doby.
Dnes vládnoucí kruhy pomocí svých médií šíří něco jiného-každý svého štěstí strůjce, každý vojín má v torně schovanou maršálskou hůl, práce nese koláče a podobné nesmysly sloužící k ovládání pitomců a zachování status quo.
Registered user Jim  mail  
08.02.2007 (9:25)  
Venca Burgán: Nevím, ale nějak sem asi přehlíd, že tady dnes jsou amici. To že u nás chcou postavit ten tolik diskutovaný radar, neznamená žádnou invazi. Rozdíl mezi tím jak sem vpadli v 68. rusi a to že nás američeni požádali o stavbu radaru je doufám zřejmý.
Registered user Mates 
08.02.2007 (9:05)  
to ze za komancu nebyli bezdomaci a cikani chodili do prace je pekna blbost, cikani dostali byty (nekdy), socialni davky aby drzeli huby ... a bezdomaci, fungovalo to tak ze pokud se objevili na verejnem miste, prijela VB, nalozila, 50km za prahou vykopla, zmlatili penrekem ... proste aby nebyli na ocich, v socialisticek zemi se maji preci vsichnitak dobre ze bezdomovec neexistuje ..
  1 2 3 4      Zpráv na stránku:   

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Correspondent or Member of ŽelPage, - Editor or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko