..: Některé spoje jsou již vyprodány :..

zelpageOstrava - I přes posilování dálkových spojů v době vánočních svátků je o cestování vlaky s povinnou rezervací velký zájem. Spoje SC Pendolino ve směru z Prahy do Ostravy ve dnech 21. a 22. prosince jsou již dokonce vyprodány. Doprava bude posílena o více než 200 vagonů, a to zejména 22.12. a 1. - 2.1.2007. Podle Českých drah by se i za pomoci posilových vlaků mělo přepravit až o 14 tisíc cestujících více.

zdroj: Moravskoslezský deník


Payus Poslat mail autorovi | 21.12.2006 (3:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on Služby

More from ČR Moravskoslezský


  1 2 3 4      Zpráv na stránku:   
22.12.2006 (13:09)  
Railpic: T oyb mě teda zajímalo, kde vzali těch 200 vagónů. Hmm...
Registered user xyz  mail  
22.12.2006 (4:19)  
Jo, a když nám někdo začně zuřivě kupovat produkt (děláme i - možná více - HW) a nestačí vlastní produkce, tak sedíme s rukama v klíně, protože výrobní kapacitu nám určitě nikdo nepůjčí, zákazník to jistě rád pochopí a my ty peníze navíc ani nechceme... ;)))

Jo, SW inženýři si svět představují jak Hurvínek válku.
Registered user xyz  mail  
22.12.2006 (4:17)  
M:

Dobrá přesvědčil jste mne. ČD dělají všechno nejlépe v zájmu zákazníka a svého zisku. Vše méně nebo více by bylo jen špatně, ale v pozemských reáliích neexistuje už nic, co by se dalo zlepšovat (prostě není co, není jak). Spokojen?
Registered user M 
22.12.2006 (1:02)  
Vsichni ne, jen nekteri si mysli, ze je to snadne...

Ten RT express ty vagony mel domluvene na jeden den? Pres (a za) hranice by jim to dotahl Jezisek (nebo je to jak pujcovna aut - tj. vuz vam pristavime az k hotelu?)? Opet klasicka situace - jednou za rok poradne nasnezeni a uz vsichni (teda vsichni softwarovi inzenyri) chcou kupovat snezny pluhy nebo si je aspon vypujcit...

BTW - co fotbalovej stadion pro 70000 lidi? Byl by super, ze? CO nevidet hrajeme s Nemeckem, urcite by bylo vyprodano. Potom sice 2 nebo 4 roky ne, ale koho to zajima
22.12.2006 (0:41)  
ČD píšou, že nasadí navíc 200 vagonů, ale tady je tak 20 příspěvků jakože ČD zvýšenou poptávku vůbec neřeší. Spekuluje se o pronájmu, aniž vůbec má někdo tuchu, kolik by to stálo a jestli by se to finančně vyplatilo (podle mě ne), srovnávání s přidaným koncertem jako třešnička. To jste skoro všichni utekli z Bohnic?
Registered user xyz  mail  
21.12.2006 (23:54)  
M:

:) Jsem věděl, že se toho chytnete, tak jsem to rovnou napsal.

Fakt nevím, ale RT se tvářil, že vagóny nasmlouvané má, do druhého dne budou tady. Také 22. prosince mělo vyjet 6 páru vlaků (pamatuji si to dobře?), to měli spočítáno na ? souprav, krát 5 vozů bez hospody. ;) Už i ŽP 21. ve 3,00 ví, že je vyprodáno, takže ČD určitě alespoň od 20. a 22: tady vagony mohly být. :)))

No, to je jedno. Já jen naznačoval. Záměrně jsem konkrétní provedení neuváděl, neb se v tom nevyznám. Já jen (s)prostý SW inženýr... Já jen vidím zájemce, tzn. vidím možnost spokojených cestujících a nějaké koruny navíc. No a nebo taky šanci, že ZASE bude hromada namíchnutých. Ale mě je to fakt jedno, já do té Ostravy shodou okolností na návštěvu taky jedu, ale do vraku ČD bych kvůli tomu nevlez.

Nepochybuji však o tom, že ve strašidelném hradě na nábřeží převažuje mentalita, kterou zde tak dobře karikujete (jinak mi není jasné, co takovým plédováním pro ČD sledujete :)... nejde to, děláme to nejlépe, jak to jde... neotravujte, buďte rádi, že něco jede a někdy to dojede. To je úspěch!
Registered user M 
21.12.2006 (20:47)  
xyz: "A klidně si meditujte, kde je asi mají pronajmout... Já v tom oboru nepodnikám, ale předpokládám, že možnosti jsou."

Hm, dobry, jmenuj JEDNU. Prosim...

S tim RT totiz takovej detail - ten jeho pronajimatel ma depo nekde u Prahy? Taky by asi byl dobrej napad pronajimat si to v Izraeli, tam asi vanocni spicka nebude... To je taky taky dobry "predpoklad"
Registered user xyz  mail  
21.12.2006 (19:49)  
M:

Ale pane kolego, držet prostředky v majetku není vždy nejšikovnější. Tak si je podle potřeby pronajmu. ;) Když mám dopředu vyprodáno a tedy vím, že se to zaplní, tak na tom nemohu prodělat...

A klidně si meditujte, kde je asi mají pronajmout... Já v tom oboru nepodnikám, ale předpokládám, že možnosti jsou. Když už nic jiného, tak Railtrans měl něco nasmlouvaného na pár párů (vagóny byly, mašiny ne), tak bych třeba na ty svátky zkusil jeho nájemce. :)

babilon:

Já bych dal na čtvrtek a sobotu poloviční (nebo 75%, abych neměl ten samý problém jenom o den dříve a později). Fungovalo by to stejně, namíchlo by to méně lidé a ještě některé potěšilo. :)

A ještě by z toho ten nový agresivní PR mohl udělat vánoční dárek klientům. :)
21.12.2006 (18:26)  
Madonna měla dva koncerty .... Vlaky mají "koncert" každý den. To je holt "smůla" lidí, že všichni chtějí (nebo si to neumí zařídit lépe) poslouchat koncert ve stejnou chvíli.
A co se týče místenek, na "můj vlak" jich ještě zbývá víc než polovina, tak jsem zvědav, jak bude narvaný (v pátky to bývá tak akorát, že si všichni sednou).
A ještě mne napadlo jedno řešení, což takhle tento pátek (a jiné podobně exponované dny) nasadit dvojnásobné ceny. Hned by si spousta lidí rozmyslela, jestli nejet o den dřív nebo později. :-))
Registered user M 
21.12.2006 (16:55)  
V pohode, takze az tady bude nakej clanek na tema plytvani v CD, tak bud prvni na strane obrancu CD...

Kdyz nad tim tak premyslim, tak proc by vlastne mel ve vlaku v patek nekdo stat... Takze mejme na patek pripravene stovky vagonu, protoze penez mame dost
  1 2 3 4      Zpráv na stránku:   

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Correspondent or Member of ŽelPage, - Editor or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko